מסכמים עשור: אירוויזיון 2010 – הראל סקעת – "מילים"

World Of Music

New member
מסכמים עשור: אירוויזיון 2010 – הראל סקעת – "מילים"

לכבוד סיום העשור הנוכחי החלטנו לפרסם סדרת כתבות אשר סוקרת את העשור האחרון באירוויזיון.
פרק ראשון - אירוויזיון 2010: הראל סקעת נבחר לייצג את ישראל באירוויזיון עם השיר "מילים". מול מי התמודד בועדה? איזה שירים התמדדו בקדם אירוויזיון? באיזה מקום דורג בהימורים? כל התשובות לשאלות.
http://www.euromix.co.il/2019/08/08/מסכמים-עשור-אירוויזיון-2010-הראל-סקעת-מי/

DH1212

New member
לדעתי זה השיר המוצלח ביותר ששלחנו

יותר מטוי, יותר מרק בשבילו.
&nbsp
חבל שהשיר הזה "נשרף" על הפקת הערוץ הראשון שהסתכמה בקניית כרטיס טיסה לנורבווגיה ותו לא.
אם טדי היו מפיקים את השיר (כולל לאמן ווקאלית את הראל ולמנוע כל מיני זיופים כאלה ואחרים) זה בהחלט סיכוי זכיה לא נמוך.
&nbsp
&nbsp

צIIת Kuss

New member
זה השיר הראשון שלו אוור שלא הפך ללהיט

ברגע שהשיר לא נהיה להיט בארץ, בניגוד לשיריו האחרים, הבנתי שהמצב לא טוב והצלחה לא תהיה כאן. גם הפרומואים של רשות דאז שהכריזו על ״מבצע נצחון״ הפכו את הכשלון הטוטאלי לעוד יותר צפוי מראש.

באשר לדעתי: מדובר בשיר שהוא לא פחות ולא יותר פח פחי אשפת אשפתות הפחים. אאזין לשיר מרצוני החופשי אך ורק תחת איומי אקדח.

DH1212

New member
זה כי אתה ממחנה

"ישראל צריכה לשלוח פופ מזרחי מקפיץ כל שנה".
&nbsp

צIIת Kuss

New member
נכון אבל לא מהסיבות שאתה חושב

אני חושב שזה מגנט נקודות, אבל שלא תטעה - את הציבור שמעריץ מוזיקה שכזו ביום יום אני מתעב הרבה יותר מכמה שאתה מתעב אותם.

DH1212

New member
זה היה מגנט נקודות

כבר לא. מדינות הולכות להתפס על טרנד הפופ מזרחית חזק והאפקט שלו הולך להשחק מהר מאוד. אם הגענו למצב ששוייץ שולחת פופ מזרח תיכוני - אתה מבין מהר מאוד שכדאי לך להתרחק מהסטייל הזה כמו מאש.
&nbsp
ישראל צריכה לחזור לעידן הבלדות העבריות שלה במהירות אם אנחנו רוצים להביא משהו מעניין, מיוחד ושונה. למעט רק בשבילו (שעדיין פופלארי בקרב החובבים) שאר הבלדות הצליחו יפה מאוד.
&nbsp
&nbsp

Brady

New member
שווייץ הגיעה למקום 4

אולי האפקט ידעך, אבל כרגע לא נראה שלמישהו מפריע, כל עוד השיר + לייב טובים.
&nbsp
אפשר להביא משהו מיוחד ושונה שהוא לא רק בלדות עבריות. TOY היה שונה והאמת שגם גולדן בוי בשנה שלו.

Willo the Wisp

New member
קיטש פומפוזי וחלול שחשב את עצמו איכותי ומרגש

יומרני בטירוף. תודה לאל שהאירופאים לא הבינו את המילים. "נתת לי זר של מנעולים", "גם לקרח קר כשאני נשבר" - זה אמור להיות עמוק? כי זה לא. זה סתם ילדותי.
האלבניזציה הגרועה הרסה את כל מה שעוד איכשהו עבד בגרסה המקורית, והגישה של "בואו נהמם את אירופה עם הקול המדהים של הזמר שלנו אז ניתן לו לצרוח חצי מהשיר" רק הוציאה את סקעת היסטרי וגרמה לו לקרוע את מיתרי הקול ולזייף.

DH1212

New member
לא יותר קיטצ'י מהמנצחים ב-11', 13', 14', 15'

אז אני לא חושב שיש כאן בעיה.

דעתי האישית שהמעריצים הישראלים למדו מהאירופאים הומופוביה עצמית, שנאה עצמית ולאומית, ואלא אם כן זה שיר שמתיימר להיות "סטרייטי, לא ישראלי ומקפיץ" אז חובה לשנוא אותו להגיד כמה הוא נורא וקיטצ'י.

תשאל את המעריץ הישראלי הממוצע מה הוא רוצה באירוויזיון ותגלה שהוא בעצם רוצה מסיבת עופרה פוגשת את עדן-בן-זקן פוגשת את איביזה, וחבל.

למעלה