לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1809018,090 עוקבים אודות עסקים

פורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אירוויזיון

העזנו לחלום - ואחרי 20 שנה זה שוב קרה: ישראל זכתה באירוויזיון, והתחרות הבאה תיערך בתל אביב!  

פורום "אירוויזיון" נרגש ללוות את המסע לאירוויזיון 2019  ב-14, 16 ו-18 במאי. כל השירים והאמנים והרגעים הכי מרגשים בדרך לתחרות שתיערך בישראל! ערב טוב אירופה, Dare To Dream תל אביב
x
הודעה מהנהלת הפורום
 העזנו לחלום - וזה קרה! האירוויזיון מגיע לישראל וייערך ב-14,16 ו-18 במאי 2019 בתל אביב! 
המשך >>

לצפיה ב-'נתקלתי כמה פעמים בסרטון של מאיה וקונצ'יטה'
נתקלתי כמה פעמים בסרטון של מאיה וקונצ'יטה
08/06/2019 | 17:46
28
364
וכל פעם דילגתי עליו, כי לא היה לי דחוף לראות את זה.
עכשיו ראיתי את זה פעם ראשונה, ו-וואו! מה זה היה בדיוק? למה מאיה בוסקילה גם נשמעת ככ טוב, וגם נראית ככ טוב? וכל זה אחרי שלל של סיבות לא לאהוב שום ביצוע שלה בכוכב הבא. שירים שפשוט הוחרבו על ידה אחד אחד. שירים טובים - וביניהם גם אותו אחד של קונצ'יטה שהיא חבטה בו בלי רחמים כאילו היה שק איגרוף.

היא ביצעה את זה ככ טוב באולפן שהייתי יכול להקשיב לזה עוד ועוד! ועם ביצועים דומים הייתי הכי חושב עליה בתור נציגה ראויה מאד לאירוויזיון! אבל למה זה קורה ככה באולפן של איזו תכנית, ולא קרה כשהיא התמודדה כדי להגיע לשם. למה?
מסתבר שלמאיה יש עדיין מה להציע, וזה פשוט לא התבטא בשום צורה בבחירות הדפוקות שלה, ובביצועים התוקפניים והסגנון המיושן, פלוס המראה שלא החמיא לה בכלל והיא דגלה להגזים בו.

זו מחשבה דמיונית, אבל אני חושב שצריכים לשלוח אותה שנה הבאה בלי שום תחרות!
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'זה בדיוק מה שאני אמרתי'
זה בדיוק מה שאני אמרתי
08/06/2019 | 18:04
3
210
אחד על אחד. כבר כתבתי את זה כאן.
אבל, וזה אבל גדול,
דווקא אחרי שכתבתי בהתלהבות בדיוק את מה שכתבת.. האזנתי שוב, אבל יצא שרק האזנתי בלי לצפות. ואז ירד לי. שמעתי את כל הפאקים שציינת. תנסה בעצמך. תאזין שוב בלי לצפות.
מה שקרה לנו זה האולפן, האוירה הנונשלנטית, ספונטית, לוקחת מקרופון ופתאום יוצא קול כזה טוב. הפער בין הפשטות של האולפן לקול גרם לנו להתלהב בהגזמה. אך אותה שירה על במה נוצצת לא היתה מלהיבה אותנו.
למאיה יש קול עוצמתי ומרשים, אבל היא לא מצליחה להעיף את המניירות הקוליות וכאמור גם כאן באולפן הם קיימים. תאזין שוב.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יש משהו במה שאתה אומר לגבי במה גדולה וזה'
יש משהו במה שאתה אומר לגבי במה גדולה וזה
08/06/2019 | 18:21
2
146
והאזנתי שוב גם בלי קשר, והצטמררתי שוב, ובא לי שוב ושוב!
המניירות שלה בכוכב היו turn off רציני יחד עם דברים אחרים, שבאולפן הובאו במינון ככ מדויק, שהרגשתי שאני מקשיב לזמרת, ולא לתותחן.

ואני אשמח למצוא את התגובה שלך ולקרוא עכשיו.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'הנה'
הנה
08/06/2019 | 18:32
1
115
לצפיה ב-'אה, נכון נכון. קראתי'
אה, נכון נכון. קראתי
08/06/2019 | 19:55
39
לצפיה ב-'מאיה בוסקילה זה פאסה. היא רלוונטית לאירו כמו גלגל המזל '
מאיה בוסקילה זה פאסה. היא רלוונטית לאירו כמו גלגל המזל
10/06/2019 | 07:45
21
124
לצפיה ב-'גלגל המזל'
גלגל המזל
10/06/2019 | 15:44
27
לצפיה ב-'מאיה היתה משיגה תוצאה הרבה יותר טובה מקובי'
מאיה היתה משיגה תוצאה הרבה יותר טובה מקובי
10/06/2019 | 20:23
19
103
שלא לדבר בכלל על כיתריה שהיתה עלולה להתברג לטופ 10 השנה, או אפילו עם להיט מתאים הרבה יותר גבוה, ואולי אפילו רחמא ליצלן לזכות. אך בתאגיד ובקשת לא רצו זכייה נוספת ועשו הכל כדי לא לקחת שום הימור שבטעות נזכה שנה שנייה ברציפות. ולכן קובי שהודח כבר ברבע הגמר והוקפץ ישירות לגמר בגלגל הצלה מיוחד שנתפר במיוחד רק עבורו, נבחר כנציג ישראל השנה, ובגלל זה השיר החלש הזה נבחר כשיר המייצג השנה. ככה זה כשלא רוצים לזכות, עושים הכל שזה לא יקרה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'ללא קשר לקובי, מאיה שייכת למוסיקה של לפני 20 שנה. לא להיום.'
ללא קשר לקובי, מאיה שייכת למוסיקה של לפני 20 שנה. לא להיום.
11/06/2019 | 07:27
18
108
זה יהיה סוף הקרירה שלה אם חלילה תייצג אותנו ולא תעלה לגמר/תסיים נמוך.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מאיה פשוט נולדה למקום הלא נכון'
מאיה פשוט נולדה למקום הלא נכון
11/06/2019 | 16:42
17
116
מאיה ניסתה לעשות פופ-סול ישראלי.
במדינה ערסית כמו שלנו, מעולם לא באמת היה לא סיכוי להצליח.

כוכב נולד קצת נתנה פוש למוזיקה ישראלית ועברית, אז בעשור הקודם ותחילת העשו הנוכחי זמרים כמו שירי מיימון, הראל סקעת, נינט טייב, קרן פלס, מאיה בוסקילה - כולם יכלו יחסית ליצור ולשחרר אלבומים מצליחים.

ואיכשהו מדינת ישראל לקחה תפנית חדה לכיוון הערסיות והיום הז'אנר היחיד שמצליח בארץ הוא מזרחית.

אם למדינת ישראל היה קצת סטייל וקלאס, יכול להיו שמאיה היום הייתה מצליחה ומושמעת, אבל היא נולדה למדינה הלא נכונה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'איכשהו, כאילו הפופ הלטיני הוא לא הז'אנר המצליח ביותר '
איכשהו, כאילו הפופ הלטיני הוא לא הז'אנר המצליח ביותר
11/06/2019 | 18:46
81
בעולם בחמש השנים האחרונות, ז'אנר שהוא  מאד קרוב בכל בחינה לפופ המזרחי שהולך בארץ בחמש השנים האחרונות.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'המוסיקה שהיא עושה היא מיושנת. זו הבעיה שלה.'
המוסיקה שהיא עושה היא מיושנת. זו הבעיה שלה.
12/06/2019 | 15:59
2
61
אתה לא יכול לכתוב את מה שכתבת כשהיא זכתה בזמרת השנה בשיא ההצלחה שלה.

לא מת על מוסיקת ערסים כמו שכתבת אבל וואלה זה מה שהקהל אוהב.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'בשנות האלפיים היא עשתה מוזיקה שהתאימה לתקופה'
בשנות האלפיים היא עשתה מוזיקה שהתאימה לתקופה
13/06/2019 | 12:06
1
55
בדיוק כמו שביונסה, ליידי גאגא ושאר זמרות עשו מוזיקה ששיקפה את המוזיקה באותה תקופה והיום אותה מוזיקה נחשבת מיושנת.

כמו כל אמן, אם היא תשחרר מוזיקה, כנראה שהשירים היום לא יזכירו את את השירים של אז, וזה בסדר.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'איזה הגזמה מטורפת. גם המוסיקה שעשתה אז הייתה מיושנת'
איזה הגזמה מטורפת. גם המוסיקה שעשתה אז הייתה מיושנת
13/06/2019 | 15:03
56
השיר "הלב" היה באיחור של עשור לפחות.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'לא מצליח למצוא קשר בין המילים סטייל וקלאס למאיה בוסקילה'
לא מצליח למצוא קשר בין המילים סטייל וקלאס למאיה בוסקילה
12/06/2019 | 17:43
11
89
אני חושב שהיא לא מצליחה גם כי היא לא זמרת מספיק טובה, וגם כי החומרים שלה טראשיים ומיושנים. בארץ באמת פחות מתחברים לדיוות שפותחות מבערים, אבל שירי מימון נמצאת באותה קטגוריה ומצליחה הרבה יותר.
אם כבר אז אני חושב שדווקא היה לה מזל שנולדה בישראל, מדינה בה נישת ה"דיווה עם קול גדול" לא היתה מאויישת. באמריקה יש אלף כמוה, רק יותר טובות, באודישנים לעונה ממוצעת של אמריקן איידול.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-''
12/06/2019 | 22:21
6
62
תובנה מדוייקת!
אשכרה באמריקה יש אלף כמוה. ובישראל אין בכלל. זה קטע. מעניין למה. כי אמריקה גדולה? יכול להיות. מה שאומר שבמדינות קטנות יש מעט דיוות שפותחות מבערים?
בכל אופן, זה הסיפור כאן. הצורך שלנו בדיוות וההאחזות במאיה עקב המחסור למרות מיגרעותיה

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'נראה לי שזה פשוט ז׳אנר פחות ישראלי באופיו'
נראה לי שזה פשוט ז׳אנר פחות ישראלי באופיו
12/06/2019 | 23:51
61
כמו שלא היו פה אף פעם להקות גלאם רוק ראויות לציון, ואם היו הן כנראה היו נשמעות נלעגות.
לו היה לי צורך בדיוות אני מניח שהייתי מעדיף כבר את שירי מימון או מירי מסיקה על פני בוסקילה, זמרת בלתי נסבלת בעיני. אבל to each his own.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'גילוי נאות'
גילוי נאות
13/06/2019 | 15:00
1
69
כל דבר שיש פה בארץ יש אותו פי אלף בארצות הברית וכנראה שעם אנשים טובים ומקצועיים יותר.

זה לא סיבה לא להפיק פה תוצרת מקומית של אנשים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'זו סיבה מספיק טובה בשביל לעשות מוזיקה אותנטית ורלוונטית'
זו סיבה מספיק טובה בשביל לעשות מוזיקה אותנטית ורלוונטית
13/06/2019 | 19:36
64
ולא חיקויים צולעים של דברים שעושים הרבה יותר טוב מעבר לים.
באמריקה יש אלף בדולר כמו בוסקילה, אבל אין עוד אלף כמו אהוד בנאי, אין עוד אלף כמו הגבעטרון, אין עוד אלף כמו להקת שפתיים, אין עוד אלף כמו חוה אלברשטיין וגם לא כמו עומר אדם או סטטיק ובן אל. ולכן קיומם המוזיקלי של הנ"ל יותר מוצדק בעיניי מקיומה המוזיקלי של הבוסקילה. רק דעתי וזה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'יש דיוות כאלה בישראל, הן פשוט לא מצליחות'
יש דיוות כאלה בישראל, הן פשוט לא מצליחות
17/06/2019 | 21:27
2
39
כי אין לזה ביקוש מאז שנות ה-90 (ואז ריטה שלטה במשבצת הזו)
ריקי  מהכוכב הבא וקטלין רייטר הן דוגמאות לכך שהן קיימות, אבל מחוץ לריאליטי אין להן זכות קיום.

בארצות הברית השוק מאד גדול אז יש נוכחות שלהן כי יש יותר מקום ליותר ז'אנרים, אבל כמה דיוות מהסוג הזה נמצאות בשורה הממש ראשונה כמו שוויטני יוסטון, סלין דיוןן ומריה קארי היו בשנות ה-90.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'קתלין רייטר היא ההחמצה הכי גדולה של הפופ הישראלי'
קתלין רייטר היא ההחמצה הכי גדולה של הפופ הישראלי
17/06/2019 | 22:43
1
53
יש לה קול מעולה. והאנגלית שלה טבעית וזה יתרון מצוין. היא גם הוציאה שלושה סינגלים מצוינים לפני כמה שנים. ונעלמה. כנראה לא נוהלה נכון. חבל
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'זה לא עניין של ניהול, לדיוות כאלה אין מה להציע לשוק הישראלי'
זה לא עניין של ניהול, לדיוות כאלה אין מה להציע לשוק הישראלי
18/06/2019 | 00:22
37
ומאז ריטה שגם היא יש לה סאונד מאד ייחודי וספיצפי לא היו דיוות שבאמת הצליחו ליותר מכמה להיטים ספיצפים.
מה גם שאני לא מבין מחוץ להקשר האירוויזיון ותכניות ריאליטי, מה נותן לשוק הישראלי אנגלית טבעית.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'למאיה בוסקילה יש קול פנומנלי'
למאיה בוסקילה יש קול פנומנלי
16/06/2019 | 18:59
2
56
הן מבחינת המנעד, והן מבחינת הנפח (אגב, היא מנצחת בקלילות רבה את שירי מימון בשני הממדים הללו).

הבעיה העיקרית איתה, שלעומת שירי- מאיה פחות יודעת להיות מעודנת, ומאוד לא גמישה בסגנון השירה שלה, ומאוד מנייריסטית. כיום, אני מרגיש שהיא גם קצת עצלנית ופחות מלאת דרייב מכפי שהייתה בצעירותה. בכוכב הבא, במרבית הביצועים, היא פשוט נשענה על הקול הגדול שלה כפי שהוא, לא ניסתה אפילו להתאים או לעדן את סגנון השירה שלה לשירים שביצעה, ופשוט חירבה אותם אחד אחרי השני (ברוסיה 15' זה היה הכי בולט, באוסטריה 14' דווקא התפלק לה ביצוע טוב).

אני גם חושב שכיום היא כבר פחות מתאימה לאירוויזיון, בתחילת שנות האלפיים דווקא יכולתי לדמיין אותה מביאה משהו כמו טורקיה 03', ספרד 03' וכו'.
כיום, לכל היותר אני מדמיין אותה מביאה הישג כמו זה של צפון מקדוניה 19', וגם זה דיי בנס.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מה זה נפח קולי?'
מה זה נפח קולי?
16/06/2019 | 20:36
1
51
לא שאני מעריץ שרוף של שירי, אבל גם אם יש לה פחות נפח (?) ומנעד, היא שולטת בקול שלה יותר טוב והביצועים שלה הרבה יותר נקיים.
בכל מקרה מוזיקאים הם לא מחשב, וטיבם (עניין שכמובן ניתן להתווכח עליו) לא נקבע לפי מפרט טכני. לצורך העניין יהודית רביץ היא בעיני זמרת יותר טובה משתיהן למרות שיש להן מנעד הרבה יותר רחב משלה.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'עצמה, רזוננס'
עצמה, רזוננס
16/06/2019 | 21:42
59
אם שתיהן היו שרות ללא מיקרופון בתוך היכל, היית שומע טוב יותר מהשורה האחרונה באולם, ככל הנראה, את מאיה. כמובן שאלה דברים שאין להם שום קשר להצלחה מסחרית, וזה לא אמור לעניין את הקהל, כן? למאיה בוסקילה יש נתונים טבעיים טובים יותר, אך כפי שאנחנו רואים- זה לא מועיל לה יותר מדי.

שלא יובן לא נכון, אני מת על שירי מיימון. הייתי אפילו בהופעה שלה שבוע שעבר באמפי שוני ונהניתי מאוד. אבל שירי מיימון הרבה יותר מוגבלת בעוצמות הווקאליות שלה, היא הרבה יותר מאנפפת ממאיה, ובוודאי שהיא יותר מוגבלת בריינג', וזה דבר שניכר בהופעות של שתיהן באוויטה.
מבחינתי, שירי היא יותר במקומות של סלין דיון, מאיה בוסקילה היא יותר במקומות של אריתה פרנקלין (שתיהן לא מגיעות לקרסוליים שלהן, כן? אך מבחינת הכיוון).

עם זאת, לעומת מאיה- אני חושב ששירי יותר פרפקציונסטית, יודעת לתת ביצועים יותר מעודנים, נקיים, מדויקים ובטעם טוב. אין כאן תחרות אפילו. עם זאת, מאיה יותר מוזיקלית לדעתי ויודעת לתת אלתורים מוזיקליים נפלאים (שכמובן, לא תמיד במקום, ובלי שום טעם או ריח).

אני לגמרי מסכים איתך שזמרת לא נמדדת רק עפ"י ריינג', דיוק, ווקאל. אלא גם עפ"י יכולת הגשה, ורסטיליות, רגש וכו'. אך מאחר וזה דבר שאני עוסק בו הרבה שנים, אני אוהב להתחבט בו המון ביני לבין עצמי, וזה לא באמת משהו שלרוב מעניין או רלוונטי באיזו שהיא דרך לאנשים אחרים.
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'מאיה...'
מאיה...
17/06/2019 | 15:47
45
זה שהיא מיושנת לא מפריע לי ולא לאירו, כי דברים מיושנים מצליחים בו בלי בעיה (מי ניצח בקהל השנה?)
אני מעריך את הדעה של טומי שמבין בווקאליות יותר ממני, אבל בעיני מאיה - כזמרת ופרפורמרית - פשוט קשה לצפייה ושמיעה. הקול מכאיב לי, המבטא העלק אמריקאי הכה זול בלתי נסבל, ההתעלמות מנושא השיר בולטת כל פעם וכפרפורמרית אין לה נוכחות לדעתי. את הקול החזק אף אחד לא ייקח ממנה, אבל זה לא אומר שאני אוהב אותו. ואם אריתה פרנקלין האלוהית נחשבת לדיווה, אז וואלה אני אוהב דיוות לעיתים, רק לא כמו מאיה. לא בטוח שהייתה מצליחה בשום תקופה באירו.
כל הביצועים שלה שראיתי בכוכב היו רעים לטעמי. הביצוע לקונצ'יטה היה גרוטסקי גם כן, ומנותק לחלוטין מהשיר. סלחי לי מאיה פליז! זה ממש לא אישי.
לפחות שלחנו השנה את מאיה בגבר
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'סליחה?? אין פופ?? מה עם נועה קירל? ויש עוד מלא זמרי פופ היום'
סליחה?? אין פופ?? מה עם נועה קירל? ויש עוד מלא זמרי פופ היום
14/06/2019 | 10:40
60
אין מה לעשות הקול של מאיה בלתי נסבל, היא בלתי נסבלת, זקנה מיותרת

שתלך לעשות חמוצים, זמרת בשקל
אירוויזיון >>
לצפיה ב-'כולם יקומו וייפלו על שיר'
כולם יקומו וייפלו על שיר
<< ההודעה הנוכחית
11/06/2019 | 16:26
1
124
מציע לכולם לחזור ולראות את הביצועים של נדב בכוכב הבא - הבן אדם זייפן על חלל, כולל ביצוע הגמר שלו "all of me" שפשוט לא הצליח לשיר

אבל עם השיר הנכון הוא קיבל בכיף מקום 9.

קחו את חובי סטאר - ווקאליסט מגן עדן , לוקח ווקאלית את כל זוכי הכוכב הבא (גם נטע לא ווקאליסטית טובה כמוהו) - קיבל שיר לא טוב, עשו לו קצת ריוואמפ וזה עדיין שיר לא טוב - רפפיטטיבי ולא מתפתח לשום מקום. הבימוי המינימלי והרפפיטטיבי רק הדגיש את כל החסרוות של השיר - מקום 14.

אין באמת חשיבות לאיזה זמר נבחר כל עוד הוא יודע לשיר בסדר. גם ככה מה שחשוב בסופו של דבר זה השיר ולא הזמר. מאיה, כתריה, קובי, שפיטה -כולם יכולים להביא את הדאבל, כולם יכולים לקבל מקום אחרון - הכל תלוי בשיר שהם מקבלים.

אירוויזיון >>
לצפיה ב-'ובנימה זאת'
ובנימה זאת
11/06/2019 | 16:30
128
אם לא יודיעו השנה שהשיר ייבחר בצורה שקופה ודמוקרטית תוך התחשבות בקהל בבית - ספק אם אצפה שוב בכוכב הבא השנה.

עם כל ההיי שהיה לנו מהעונה המצויינת של נטע (אחלה פיינליסטים, אחלה ביצועים, אחלה שופטים שמתחשבים בהם) נפלנו לעונה מכורה, פופית, פלסטיקית וצמאת רייטינג שהשופטים בהם הם על תקן קישוט ותו לא.
ממה שהבנתי בן אל, הראל ואמדורסקי לא ימשיכו לעונה הבאה (כנראה שגם להם נמאס להיות דוברי ההפקה)

משהו התקלקל השנה בכל מה שקשר בבחירת המבצע והשיר.
אירוויזיון >>

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ