האם יש נאמבר שאתם עדיין צופים בו?

האם יש נאמבר שאתם עדיין צופים בו?

אז רק רציתי לעדכן שאין יום שאני לא צופה לפחות פעם אחת בהופעה המושלמת של קיית מהגמר. מושלמת ומדוייקת. הצילום תודה לאל היה מצוין. מהודק. כל פריים בול בזמן. הביצוע שלה, המימיקה בפנים, הקהל ששומעים ששר איתה זיהיהיהיהיהיהירו וגורם לה להתמוגג והמצלמה תופסת את פניה מחויכת מרחפת לה באיזור הזירו גראביטי וזה כלכך מוסיף.(זה היה ייחודי לגמר. בסמי הקהל לא שר איתה). זו ההופעה הכי טובה אי פעם בהיסטוריה של האיר'. והנאמבר היחיד מהשנה שאני חוזר אליו שוב ושוב.
האם לכם יש אחד כזה השנה? שעשה לכם טוב על הלב ואתם חוזרים אליו שוב ושוב?

לא אה? חחח

האמת שאני יכול להבין. לי היה מזל עם אוסטרליה. שנה שעברה גם נשארתי יבש. ב2017 היה לי את סלבדורי כפרעליו. ב2016 את ג'מאלה. שניהם נשארו איתי ואני מאזין למוזיקה שלהם עד היום. ועכשיו קיית התווספה. וזה כייף. ובאמת מזל. כי תכלס האיר הזה משופע בצעירים בתחילת דרכם, והנאמברים הטובים לטווח רחוק הם תמיד של אמנים מנוסים, אמיתיים. ולכן גם כייף לחזור אליהם שוב ושוב. כי יש בהם אמת. לא רק שואו.
&nbsp
&nbsp

tajci

New member
לי יש!!!

אני לא מבין איך עוד לא התנכרת למחמוד. השירים של האלבום החדש שלו נהדרים. ואני עדין לא מעכל את ההפסד שלו.
האוסטרלית היתה מושלמת וגם אני התמכרתי להופעה המדהימה שלה. לא מבין איך היא לא הגיע לטופ 3.
אבל הנאמבר שגיליתי ולא משחרר אותי הוא של נטע. ננה בנה זה גילטי פלז'ר מהסוג הכי ממכר ומענג(לפחות אותי). השיר ממש טוב, כיפי וההופעה של נטע שמה בכיס הקטן את כל השאר...חבל שלא עשו כמו הגרמנים עם לינה ושלחו אותה עם הנאמבר הזה להתחרות גם השנה.
בלי קשר לנאמברים השיר האזרי חזק אצלי בפלייליסט ואני חורש עליו המון. סורי לא מתחבר לשיר הנורבגי ומזל שעשו לו סיכול ממוקד. הופעה מביכה שמתאימה ל2005.

כי אין את האלבום שלו ביוטיוב

ואני לא מאזין דרך ספופיטעי וכל זה....
שמח שאהבת את קיית :)
נורווגיה זה גילטי פלז'ר. אני לא מאזין להם חלילה, אך מעדיף כזוכים אותם על ערקייד העבש

האזנתי עכשיו לשני שירים מעולים

ואם זה הסגנון באלבום אז אני מבין על מה אתה מתלהב.
שניהם טובים.
יכול להיות שאחד מהם מסן רמו ג'ובאני האחרון?

babyface19

New member
לא. אבל הוא השתתף בסן רמו 2016 עם Dimentica

אחד השירים שהבאת בסרטונים הוא השיר הנושא של האלבום שלו שבהתחלה היה EP עם 7 שירים, והשתחרר כאלבום עם 11 רצועות ב-22/2.
אני כבר חרשתי על האלבום הזה.

הוא השתתף בסן רמו ג'ובאני 2019

עם אחד השירים שצירפתי. אחכ נזכרתי. הוא ניצח, ולכן גם השתתף בבוגרים, אבל החליף שיר לסולדי.

babyface19

New member
כן, את זה שכחתי שהוא השתתף שם עם השיר הנושא של האלבום

עוד מתקופת דצמבר.
הרי העליתי כאן קישור עם כל שירי הקטגוריה הזאת.

סטילהוק

New member
השיר הנורבגי מתנגן אצלי בלופ ללא הרף, ללא ספק להיט הקיץ שלי

ואני יודע על עוד הרבה ששומעים אותו עד היום. לא מזמן הייתי באירוע חגיגי ושמו את השיר הזה וכולם שם רקדו לצליליו בטירוף ברחבת הריקודים ואף ביקשו מהתקליטן לשים אותו שוב. שיר נוסף של KEiiNO זה הקאבר הענקי שלהם לשיר Shallow שליידי גאגא בכבודה ובעצמה החמיאה להם עליו בפורום הרשמי של ליידי גאגא.

צפיתי בהם עכשיו בעקבות תגובתך

ואני חייב לציין שלדעתי ההופעה בקדם הנורווגי הייתה הרבה יותר טובה מהאיר'. שם גם היו תופים ואני אהבתי אותם. הצילום היה מהודק יותר, וגם היה קליימקס אחרי הנהו נהו שהם שרו את הפזמון והוא קפץ הבחורצ'יק וזה עבר טוב בצילום. באיר זה לא קרה.
מה שכן, אם הם היו מנצחים השנה באיר זה היה משמח אותי הרבה יותר מהנצחון ההולנדי. ובטוח לא רק אותי. בכל זאת, מקום 1 בקהל. אין ספק שהיה פה מחטף.
לא אהבתי את הקאבר לגאגא אבל אני לא אוהב את השיר בלי קשר.
יש משהו טוב בין השלושה הללו. סינרגיה. הם שלם שגדול מסך חלקיו. וזה עובד.

סטילהוק

New member
לא יכלו להביא את המתופפים בהופעה החיה בישראל, כי כידוע לך

על פי חוקי התחרות החדשים אסור יותר מ 6 על הבמה.
חוץ מזה, למרות שאני אהבתי את שתי ההופעות שלהם, גם בקדם הנורבגי וגם בתחרות עצמה, הרבה טענו שההופעה שלהם בקדם הנורבגי היתה חשוכה מדי ועם יותר מדי אטרקציות (צמד רקדנים, 4 מתופפים) על הבמה.

1Shir

New member
איזה כיף. עד עכשיו חשבתי שאני היחידה שאוהבת אותו.

לא מעניין אותי כמה טיפשי השיר הזה
משהו שם עובד (לי) וזה אחד האהובים עליי השנה (רק אני)

זאת הייתה בדיחה - הוא ביקש "נאמבר".

אבל אכן השיר הזה היה אהוב אצלי בבית (בין יתר האהובים כמו ארקייד, סולדי, שי גוט מי, קמיליון, רואה, ריפליי, ואחת הילדות אהבה גם את ספיריט אין דה סקיי).

1Shir

New member
כן אני אוהבת פופ

הכי אהבתי את נורבגיה
גם קפריסין טוב לטעמי מתעלה על השנה שעברה (עכשיו בטח אני יוצאת עוד יותר מוזרה כי דווקא את Fuego לא אהבתי)
כל הפייבוריטים שציינת בהתחלה הם בעיניי אמנם לא מזיקים אבל אוברייטד
היו עוד הרבה שירים טובים כמו סלובניה, רוסיה

למעלה