ידיעות אחרונות: השיר שייצג את ישראל בהולנד ייבחר על ידי הקהל

telaviv202

New member
ידיעות אחרונות: השיר שייצג את ישראל בהולנד ייבחר על ידי הקהל

אם לא יהיו הפתעות של הרגע האחרון, השיר שייצג את ישראל באירוויזיון 2020 בהולנד ייבחר על ידי הקהל בבית, במעין קדם־אירוויזיון פרטי בהשתתפות מי שיזכה ב"כוכב הבא" - הריאליטי שמכתיר את הנציג הישראלי. אירוע הקדם ישודר בתאגיד כאן ויופק וימומן על ידי חברת "קשת", שמשדרת את "הכוכב הבא".

תאגיד כאן הציב את משדר הקדם כתנאי מרכזי לקשת, כחלק מהחוזה שמאפשר לקשת להמשיך לקבל את הזכות לבחור את הנציג הישראלי כחלק מ"הכוכב הבא". בשנים האחרונות נבחר השיר על ידי ועדה מקצועית - כמו TOY שכתבו דורון מדלי וסתיו בגר, עימו זכתה נטע ברזילי באירוויזיון 2018 בליסבון.

קדם־אירוויזיון פרטי, שבו נבחר השיר מתוך מגוון מצומצם עבור הנציג שנקבע מראש, כבר הונהג בישראל בעבר.

מכאן נמסר: "מועצת התאגיד טרם החליטה בנושא".

https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-5516370,00.html

World Of Music

New member
לא ברור מאיפה הידיעה אם התאגיד עוד לא אישר השתתפות

בתאגיד צפויים לדון בהשתתפות ישראל בחודשים יולי-אוגוסט כך שלא ברור אם ואיך מתקדמים מגעים בין כאן לקשת. מה גם ששני הצדדים לא מאשרים את הידיעה.

סטילהוק

New member
גם הנציג צריך להיבחר אך ורק ע"י הצופים

רק ככה לא נקבל את מרדימי 2.0.

babyface19

New member
תאמין לי שגם אם יתנו בגמר רק לצופים להחליט, אז.....

ההפקה תדאג "לשפץ" את התוצאות דרך האפליקציה על מנת שהפיבוריט שלה יבחר.

lidia80

New member
למה מגוון מצומצם למה

מה שמצומצם זה הדימיון שלהם והחשיבה הצרה שלהם

אפשר לתת לכל אחד משלישית הגמר לשיר 4 שירים שונים. סך הככל 12 שירים
הקהל יבחר גם את המבצע הטוב ביותר וגם את השיר הטוב ביותר
2
ציפורים במכה

tapuzzzo

New member
יש לי פורמט מנצח לעריכת קדם בקשת

יש לי את הפורמט האידאלי לקדם+הכוכב הבא. כפי שלקחו רעיונות רבים בלי קרדיט לאירוויזיון, לא משנה לי שיאמצו גם את הפורמט הזה שלדעתי הוא הטוב מכל העולמות:
בכוכב הבא יערכו 5 סבבים שבכל אחד מהם נכיר 10 אמנים או להקות. בסוף כל שבוע מכל סבב ייבחרו שניים שיעלו: ההצבעה בשלב הזה תהיה של השופטים וקהל בנפרד. מכל סבב השופטים ייבחרו אמן שיעחה והקהל ייבחר אמן שיעלה. אם זה אותו אמן יעלו מקום 2 של הקהל.
ככה ייקבעו 10 העולים לגמר הקדם. בתוכנית "גלגל" יקבל הקהל הזדמנות לתת כרטיס לגמר לאמן נוסף.
בגמר הגדול, יידרשו האמנים שעלו לשלב הזה להכין את השיר וההופעה במשך כחודש שבו יוכלו לצאת למסעות תעמולה וקידום לשיריהם לפני הקדם.
הגמר יכלול שליש ניקוד שופטים אנונימי ושני שליש הקהל שיפוצל לשניים: מומחי אירוויזיון מקומיים או אורחים זרים באולפנים עוד שליש מהניקוד, ושליש לקהל בבית.
ההופעות בגמר יהיו השירים בגרסה סופית, השואו והאוירה. המופע יועבר בהנחיה בעברית ואנגלית במקביל כדי לייצר עניין בעולם בגמר הגדול ובאמן הזוכה.

schweine

New member
רעיון לא טוב בכלל מהסיבה הפשוטה:

עד שיבחר נציג זה כבר יהיה אמצע פברואר, יאלצו לבחור בשבילו 3-4 שירים בפזיזות כאשר אולי יהיה שיר אחד ראוי שיקדמו אותו.

אם מתעקשים על הכוכב הבא, אז שבגמר של הכוכב הבא כל אחד מהפיינלסטים יבצע שיר חדש שהוא השיר שייצג אותנו באירו במידה ויזכה המועמד (ולא אותו שיר שיבוצע ע"י הפיינסלטים כמו שהיה לפני).
הרי עד שיגיע הלייב של הגמר יהיה למפיינלסטים זמן של שבועיים שלוש לעבוד על שיר ואפשר שאת הגמר יעשו במרץ כי בוחרים את השיר ולא את הזמר.
בנוסף, אפשר שלצמצם את מספר העולים לשלבים המתקדמים ו/או להדיח יותר ממועמד אחד בפרק. השנה ממש מרחו את השלבים האלה.

ושוב, השיטה הכי טובה בעיני היא קדם עם 3-5 זמרים מוכרים יותר ומוכרים פחות כאשר הדגש הוא על הגיוון בסגנונות השירים סטייל הקדם היווני מתחילת העשור.

dosfer

New member
זה לא עבד עם חובי סטאר

השיר שלו היה השנוא מבין ה4 שירים שהפיינליסטים שרו בגמר, רק בגלל שההיא שהשיר שלה היה הכי פייבוריט זייפה את נשמתה רק בגלל זה חובי זכה, אם היא לא הייתה מזייפת היא הייתה זוכה ובגדול כי השיר שלה זה השיר שכולם אהבו
&nbsp
גם לאחר השיפוץ חובי לא ממש הצליח, מקום 14 זו ממש לא הצלחה מבחינתי, מבחינתי זה או לשלוח שיר לטופ 10 או לא להשתתף.

dosfer

New member
הם רוצים לחסוך ומה יותר טוב מלפצל את ההוצאות עם טדי?

הם מעדיפים לעשות קדם קטן של כמה שירים לנציג שכבר נבחר ע"י טדי ואז טדי והם ישתתפו חצי חצי בהוצאות ומדובר על השקעה של מיליונים כל שנה! אז כן לדעתי הם עוד ימשיכו עם זה לעוד המון שנים
&nbsp
ביבי לא רוצה לסגור אותם כבר? הגיע הזמן

lidia80

New member
ואלה השופטים שהייתי רוצה ליראות בכוכב

4 מתוך הרשימה הזאת= שמעון פרנס \קרולינה\ יזהר אשדות \פיטר רוט \
מייקל הרפז\ שרית חדד\ קובי אושרת \אילנה אביטל

Brady

New member
מקווה שזה לא כמו בעונה של חובי

שכל הפיינליסטים באו עם שירים גרועים (חוץ מגיל עם החיקוי לסיה שהיה טוב).
אני בעד שיתחילו את הכוכב מוקדם ממש ואז שיקדישו חודשיים למציאת שיר.
קדם פרטי זה גם רעיון לא טוב. מבזבזים זמן על 2-3 שירים לא רלוונטיים במקום להשקיע את כל הזמן בשיר שגם ככה יבחר.

M a g n u s

New member
נו, לפי דפוסי ההצבעה של אזרחי ישראל לא בטוח שזה טוב

אני בעד שיתנו לשופטי בית המשפט העליון לבחור את השיר

למעלה