זיופים ומסר פוליטי: הפאדיחות של מדונה מלכת הפלופ באירוויזיון

סטילהוק

New member
זיופים ומסר פוליטי: הפאדיחות של מדונה מלכת הפלופ באירוויזיון

זיופים ומסר פוליטי: הפאדיחות של מדונה באירוויזיון
https://www.youtube.com/watch?v=Kk53xjJh8bo

כאן חדשות: ההופעה הקצרה של מדונה בגמר האירווזיון לא השאירה אף אחד אדיש. כבר בפתיחה כשנשמעו הזיופים הרשת סערה בביקורות קוטלות מכל רחבי אירופה. זאת בנוסף לדגלי ישראל ופלסטין בתלבושת הרקדנים.
כתבתו של נוב ראובני מתוך חדשות הערב 19.05.19

אני לא מבינה איך יכול להיות שנתנו לזיופים האלה במה

הופעה קוטלת, עצובה, מפדחת, כואב הלב עליה ממש. אני לא מבינה איך נתנו לזה לעבור? איפה אשת יחסיי הצבור שלה? איפה האמרגנים?
לאף אחד לא היה אומץ להגיד לה שזה לא נשמע טוב ושצריך פלייבק?
&nbsp

GM1988

Well-known member
גרסה מתוקנת שעלתה לעמוד הרשמי של מדונה

הלוואי וזה היה נשמע ככה במציאות.

lidia80

New member
אם היא ציפצפה על חוקי התחרות

אולי היא גם זייפה בכוונה כדי לחבל בתחרות.
יש דברים ניסתרים ...כמו בקבלה
מאחלת לה לצאת לגימלאות ולקבל קיצבת זיקנה

אני אוהב את מדונה וחושב שהיא עשתה החלטות שגויות.

נתחיל עם בחירת השיר, לייק אה פרייר הוא שיר שבגילה היה ברור שיהיה לה קשה לשיר, במיוחד לגעת בנוטס הגבוהים וגם לרדת 500 מדרגות עם רטייה על העין. אני לא מבין את העקשנות לבחור בשיר הזה שהיא כבר כיסתה אותו בכל במה אפשרית כולל בסופרבול.
&nbsp
אני אפילו לא רוצה לגעת בזיופים כי זה נטחן מעל כל פרופורציה אפשרית, גם זה יכול לקרות.
אבל אילו היה שואו, איש לא היה זוכר לה שום זיוף.
&nbsp
הכוריאוגרפיה היתה משעממת, ה״עלילה״ הבימתית לא הובנה ע״י 99% מהצופים וההופעה עצמה לא תאמה את רוח האירו׳. איפה היועצים שלה ישנו עד היום? מי ייעץ לה לבחור דווקא בלייק אה פרייר? יש לה בקטלוג מספר רב של שירים שהיו מתאימים מצויין לאירו׳
בדיוק כמו מיוזיק!! זה היה שיר שהוא גם מקפיץ, גם מדבר על חיבור בין אנשים ע״י מוסיקה וזה היה יכול להיות שואו מרהיב!
&nbsp
ההופעה, אמנותית ככל שתהיה, אולי מתאימה לתור שלה אבל האנשים בסביבתה נתנו לה עצות גרועות. איך אפחד לא אמר לה שזה נשמע רע ומצטלם רע? היא הרי ידועה בתור אחת שלוקחת ביקורת ומיישמת.
&nbsp
השיר החדש והראפר היו לא במקום ובטח שלא האמירה הפוליטית בסוף. לא לכל הופעה חייבת להיות אמירה פוליטית אפילו אם היא כזו של שלום ואחווה, וואטאבר!
הרי ה ebu אמרו לה מפורשות לא להכניס אלמנטים פוליטיים לתחרות אבל היא חשבה ששוב הילדה הרעה שתשבור חוקים תשיג משהו מזה. רק שהיא השיגה רק ביקורת שלילית.
&nbsp
עם כל זה אני חושב שבעידן שבו כל האמנים לא מגיעים לארץ ומבטלים ברגע האחרון בגלל לחצים כבדים, מדונה, הגדולה אוף אול טיימס, לא נכנעה ללחצים וכן הופיעה.
הופעה גרועה אחת לא יכולה למחוק או לקחת ממנה את כל הישגיה ואני לא מאלה שינטשו אומן נערץ של שנים. תמיכה נותנים גם ברגעים הקשים.
&nbsp
מדונה עברה את הבקפאייר מהסקס בוק וארוטיקה, היא תעבור גם את זה

lidia80

New member
מדינת ישראל משלמת למחבלים

והיא אחת מהם
באה לארץ בידיעה שהיא הולכת לעשות פרובוקציה וגם קיבלה על זה ים בכסף
מניפולטיבית ונוכלת חבל שחתמה על החוזה

זה מה שאמרה הרקדנית שלה בנתבג--
https://e.walla.co.il/item/3237242

GM1988

Well-known member
את אומרת את זה כי את לא אוהבת את מדונה מלפני ההופעה

וכך גם רבים אחרים, שמוציאים את כל האשפה שלהם על מדונה בגלל הופעה אחת שלא הצליחה.
מדונה היא אומנית שמספרת סיפור, וההופעה שלה הייתה לניצול הסיפור של רצון לשלום.
אין שום קשר לפרשנות שהאנשים נותנים לשני הרקדנים עם הדגלים, וזה שיש לאנשים בעיה עם דגל פלסטין - קיים או לא קיים - זה האישיו, ולא העובדה שמדונה הציגה תמונה של אפשרות למשהו, ולא העבירה שום דעה מעבר לזה.
להציג דגל ישראל עם דגל פלסטין זה יותר ממתבקש במצב הקיים, ואני בספק שאנשים לא היו רוצים שמתישהו המציאות הזו, של שני עמים, תגיע למצב שבו זה לא יהיה מפחיד לעבור מעבר לקו הירוק במדינה, ולא יהיה פחד לראות אדם ערבי ברחוב, ולא יהיה צורך בגדרות וחומות כדי להגן על עצמנו מפני הצד השני.

אבל כשיש ככ הרבה שנאה רק למדונה אחת בגלל מי שהיא ומה שהיא בוחרת לספר, יש עוד דרך ארוכה כדי לפתור בעיות יותר מורכבות של בני עמים.

lidia80

New member
לא אוהבת אנשים שיורקים לבאר

לפני 20 שנה כנערה הערצתי אותה
גם היום שומעת שירים שלה.....אבל בארויזיון היה יותר הגיוני להזמין את סלין דיאון
כל הטראררם והדרישות של מדונה היה פסיכי
התרגיל שעשתה היה שפל המדרגה . היא לא ביקשה אישור כי ידעה שזה אסור
וכמו שהיא הסתירה את זה ככה הסתירה את הזיופים שלה. נוכלת מיקצועית
יריקה בפרצוף שלנו ובבאר ששתתה ממנה. שתיתקרב לאיסלם לא ליהדות

Willo the Wisp

New member
אני חושב שהמסר הפוליטי בסוף היה מס שפתיים

הביקורת הבידיאסית על הופעתה בישראל בטח לא עברה לידה והיא רצתה להראות שהיא לא אדישה למצב.
המסר לא הפריע לי, אפילו אהבתי אותו, אבל אם היא הפרה התחייבות להפקה זה באמת לא לעניין.
הכי הצחיק אותי שקוואבו אמר שאמא שלו גדלה עליה.

צIIת Kuss

New member
זאתי מלעונה זאתי

הבידיאס הוכיח שוב שהוא בדיחה אחת גדולה לאחר שקמפיין הבויוקוט שלו קרס לחטולין. מביך לראות איך הם נכשלים שוב ושוב ושוב. בדיוק כמו שפינקי והמח נכשלו שוב ושוב בניסיונותיהם להשתלט על העולם. הם פינקי, הם פינקי והמח מח מח מח מח מח מח.

למעלה