אז הולנד זכתה! וקובי?? הרחק מאחור.. סיכום 2019

dosfer

New member
אז הולנד זכתה! וקובי?? הרחק מאחור.. סיכום 2019

אהבתי:
  • ההפקה מדהימה, ראו שהשקיעו בזה מעל ומעבר, כל הכבוד!
  • השירים, השנה היו שירים טובים היה קרב מטורף.
  • הולנד ניצחה, היה הפייבוריט מהשנייה הראשונה, מנצח מוצדק! שנה הבאה בהולנד!!!
  • ההופעות ביניים היו מעלפות מדונה הייתה הכי פחות מעניינת.
  • במה מרהיבה, נוצצת, משתנה! אני מחכה לראות איזו במה תהיה בהולנד.
  • ההופעות אורח של ליאור סושרד, מדהים!!!
לא אהבתי:
  • השמלות של המנחות, זוועה!
  • חשיפת דגלים "שחררו את פלסטין" בזמן הקראת הנקודות של איסלנד, חבורה של נבלות מה גם שהצלמים כשלו בזה שהם לא דילגו עליהם, היו אמורים לא לצלם אותם, סתומים! אבל אהבתי ששמעו "בוז" בקהל חח
  • הזיופים של מדונה, מזעזע, ההופעה לא הייתה משהו, ציפיתי ליותר וגם היא תפרה דגלים של ישראל ופלסטין על 2 רקדנים שלה למרות שאמרו לה לא לעשות את זה!
  • השיר של קובי, עם כמה שההופעה הייתה מושקעת השיר
  • הניסיון של קובי לבכות בכוח היה לא יותר מעלוב, זה היה כזה קרינג'י הוא ניסה לבכות ולא הלך לו, הוא כזה שחקן גרוע!
אז לסיכום, ישראל שאפו, הפקה מדהימה, שירים טובים והופעות ביניים מרהיבות, אני חושב שניקח הפסקה מניסיונות לנצח לאיזה 5 שנים לתת ל"כאן" זמן להחזיר את כל החובות לממשלה (מדובר בעשרות מיליונים). אבל כמובן שארצה שישראל תשלח שירים טובים ולא פחות חשוב מבצעים טובים.

מקווה לראות את ישראל מנצחת שוב בעוד כמה שנים, ניצחון מוחץ! רק שהפעם ייבנו אולם גדול יותר לאירוח התחרות ועדיף שיהיה בתל אביב, האמת אני לא אתנגד אם יעשו הרחבה לביתן 2, תל אביב הכי מתאימה לתחרות הזאת!

אז שלום נטע, קובי ושאר הנעלמים של הכוכב הבא.. נגמרו 15 דקות התהילה ובטדי כבר עובדים על לקמבן עוד אחד משלהם, לעבוד על הצופים שהבחירה בידיים שלהם ולמחוק כל זכר של זוכי התחרות הקודמים.

אני לא רואה את "כאן" מממנים תוכנים קדם אירוויזיון, הם בחובות שיהיה להם קשה מאוד לצאת מהם, כנראה ששנה הבאה יישלח עוד נציג או נציגה של טדי, אין ברירה.

tapuzzzo

New member
אין לי אשליות שישראל תפעל נגד האיסלנדים. אין לנו משרד חוץ!

dosfer

New member
אני לא מאשים את האיסלנדים החלאות אני מאשים רק את

הצלמים שראו את האיסלנדים מניפים את הדגלים ובכל זאת החליטו לצלם אותם, איזה נכים! לא יכלו להחכים ולוותר על צילום שלהם?? סתומים

סטילהוק

New member
האיסלנדים החלאות האנטישמים הניאו-נאצים היחידים שלא אמרו תודה

לא לקהל ולא למדינה המארחת. חבורה של אפסים חובבי נאצים וטרור ו BDSM. ברוך שפטרנו מהחלאות הללו, שיחזרו חזרה לחור שממנו הם באו.

vo5

New member
לגבי הצלמים

כל המעברים של הצילום מתוכננים מראש ואפילו יש תוכנה שמעבירה את הצילום אוטומטי בין הצלמים. מה שכן מי שיושב בקונטרול יכול לעבור מצלמה באותה שניה וזה באמת חבל

dosfer

New member
הם ידעו טוב מאוד שאי אפשר לבטוח באיסלנד

חבורת מפגרים עכשיו הBDS חוגגים על זה! איזה עולב!!! היו חייבים להרוס, ההפקה הייתה מדהימה, היו חייבים לקלקל??

AdiNH

New member
משהו התפספס גם בשיר האסטוני

כשהמצלמה קלטה צלם אחר רץ על הבמה

vo5

New member
נכון

התוכנה שמעבירה בין הצלמים לא חפה מתקלות. המצלמה המשיכה לשדר במקום שתעבור למצלמה הבאה. אגב זה קרה גם בשיר של מדונה וגם בגרין רום

סטילהוק

New member
נכון, וגם בשיר הספרדי שראו את איש האביזרים המיוחדים

שהסתתר מאחורי הרובוט המואר ולקח אותו הצידה באמצע ההופעה.

גם בשיר השווייצרי המסך התכווץ והתרחב, והיו ממש קטעים שבהם ראו ללוקה רק את חצי גוף בזמן שהוא רקד או אפילו רק את הפנים בקלוז אפ. זה היה מביך ברמות.

וזה קרה בעוד שירים שבחלקם ראו למבצעים בכלל את הגב במהלך השיר.

Uri04

New member
זאת טלוויזיה טובה. בטלוויזה לא מוותרים על פרובוקציות

מסיבות "מוסריות". מעבירים את מה שקורה כדיי שידברו על זה.

ruven7

Active member
אני בהחלט מאשים את האיסלנדים

חולרות אנטישמים שלא יכלו להפריד בין מוזיקה לפוליטיקה
חבורת פריקים עלובה.
מקווה שישראל תגיש איזו מחאה רשמית או אחרת.

Mishkafofer

New member
נראה שאתה לא מבין מה על הפרק

אירווזיון הוא אירוע לא פוליטי.
ברגע שאתה מאפשר פרובוקציה שכזו, אתה נכנס לשדה מוקשים כי באירופה יש איבות ושנאות ישנות.
מה תעשה שבשנה הבאה נציג אירלנד יבוא עם דגלי IRA?
ומה עם יבוא נציג ספרד עם דגל ארגנטינה ויצעק די לכיבוש איי מלווינס (פוקלנד).
ומה עם נציג יוון ידרוש שחרור קפריסין מכיבוש טורקי?
&nbsp
אירווזיון לא הוקדם כאירוע לקידום קהילה גאה אלא אירוע חברתי מאחד לאירופה המדממת לאחר מלחמת העולם השנייה.
כל ניסיון להכניס לשם ויכוחים פוליטיים פוגע במטרה של האירגון מיסודו.
&nbsp

לא נראה לי שהוא ניסה לבכות

היה נראה לי שהוא מנסה דווקא לחייך ולהילחם בבכי. הוא עבר מחיוך לבכי ולהיפך....

להיפך....

החיוך שלו היה מסויים ומאולץ. הוא כן נטה לבכות.
אם הבכי היה מסויים - הוא היה פשוט בוכה.
ראו שהוא מחייך ובוכה ומתעשט ושוב בוכה ואז קופץ כדי להפיג את המתח ואז נכנע לבכי. זה היה נראה מוזר ולא אמין אבל נראה לי שדווקא מהצד השני. הוא ניסה להשאר מחוייך בניגוד למה שהרגיש.

liidia80

New member
מרימי קיבל דוז פואה

ואפילו מעודה, אחינועם ומירה, סקעת, גדג' ,חובי, ואימרי לא קיבלו 12 נקודות

תקנו אותי אם לא...

למעלה