מה קורה מבחינת הצפיות ביוטיוב?

Tommy Tanision

New member
מה קורה מבחינת הצפיות ביוטיוב?

שנה עברה הצפיות ביוטיוב חזו דיי במדויק את המקום ה-1 וה-2 של הסמי פיינל. האם גם השנה?

1. קפריסין- 507K
2. פולין- 411K (השופטים עשו סיקול ממוקד לפולין?)
3. אוסטרליה- 343k
4. סרביה- 302K
5. יוון- 299K
6. איסלנד- 295K
7. בלארוס- 288K

8. פורטוגל- 224K
9. סלובניה- 214K
10. סן מרינו- 145K
11. צ'כיה- 115K

12. בלגיה- 107K
13. אסטוניה- 104K (עלה בעזרת השופטים?)
14. הונגריה- 100K
15. פינלנד- 57K
16. מונטנגרו- 51K
17. גיאורגיה- 49K

Brady

New member
בנוגע לפולין

אם אכן עלו בקהל ממקום גבוה - טופ 3 - ועדיין לא עלו בסה"כ, זה אומר שניקוד השופטים היה ממש חריג, ברמה של 0-10 נק', אחרת זה היה מספיק להן. נשמע לי מזעזע אפילו בשביל השופטים. כנראה עלו בקהל אבל ממקום נמוך יותר מזה שהיוטוב מציע.
&nbsp
המיקום של אסטוניה גם מוזר לי. בקדם דווקא השופטים הרסו לו. איך זה פתאום התהפך?

Tommy Tanision

New member
האם יש לשופטים משהו אישי נגד פולין?
6 שנים סיקול ממוקד

2018 (סמי פיינל)- 10 בטלווטינג / 15 בג'וריז
&nbsp
2017 (גמר)- 12 בטלווטינג / 23 בג'וריז
2017 (סמי פיינל)- 6 בטלווטינג / 11 בג'וריז
&nbsp
2016 (גמר)- 3 בטלווטינג / 26 בג'וריז
2016 (סמי פיינל)- 4 בטלווטינג / 16 בג'וריז
&nbsp
2015 (גמר)- 15 טלווטינג / 26 בג'וריז
2015 (סמי פיינל)- 4 טלווטינג / 16 בג'וריז
&nbsp
2014 (גמר)- 5 בטלווטינג / 23 בג'וריז
2014 (סמי פיינל)- 3 בטלווטינג / 12 בג'וריז

לי אין משהו נגד פולין, ואני ורבים אחרים

חשבנו שהשיר הספציפי הזה והאופן הספציפי ששרו אותו היה ממש גרוע, בלתי נסבל, בלתי ניתן להאזנה וכו'. כך שלא נראה לי שאם השופטים באמת נתנו לו ניקוד נמוך זה כי יש להם משהו נגד פולין, אלא כי הוא פשוט נשמע (שוב, לרבים - כנראה לא לכולם) ממש רע וצורם וסופרלטיבים נוספים ממין זה.

לדעתי מה שקרה בשאר השנים לא רלוונטי

לגבי מה שקרה השנה, עם שיר כל כך שנוא על רבים. גם פורטוגל הוא כזה השנה, אגב - רבים שנאו אותו.

Tommy Tanision

New member
זה בדיוק העניין, אם הוא העפיל לגמר בקהל- הוא אהוב ע"י רבים

ושנוא רק ע"י הג'וריז, שהם בהחלט לא רבים. וכך גם היה בשנים האחרונות.
אני ממש לא מחובבי פולין 19' (בלשון המעטה), אך האם זה נכון לתת ל200 שופטים לטרפד מדינה 6 שנים ברצף, ולגרום לה לא להעפיל לגמר שנתיים ברצף?

מעבר לזה, השנאה היא לא מדד להצלחה. אין הצבעות "נגד" באירוויזיון (כמו בכוכב הבא). פורטוגל לא עלתה לגמר בגלל שהרבה שנאו אותה, אלא בגלל שהקהל לא הצביע מספיק בעדה (וגם זה בספק, צריך לחכות לתוצאות המלאות).

לא הבנת את הנקודה שלי. הטענה שלי

היא שלא בלתי סביר שגם השופטים הם בין אלה ששונאים את השיר וחושבים שהוא איום. הצבעות הקהל יכולות להגיד כמה מהגרים פולנים הצביעו, וכו', ולאו דווקא מעידים על איכות השיר. יש הטוענים שסן מרינו עלתה בגלל מהגרים טורקים - בכל מקרה אם היא עלתה בקהל זה לא כי היה ראוי שהיא תעלה. כך גם לגבי פולין, כנראה.

סטילהוק

New member
השיר הפולני היה מונוטוני צווחני ומשעמם, עם משפט שחזר על עצמו

שוב ושוב ושוב וקדח בראש עד לסוף השיר. שלא לדבר על הכובעים ההזויים שעל ראשן שדימה אותן לסוג של מכשפות.

schweine

New member
לא נשכח ולא נסלח לשופטים על פולין 2014

זה אחד המקרים הכי צורמים של שיר שמצליח בקהל והשופטים הורסים לו כל סיכוי.

Brady

New member
אכן נראה רע מאוד

זה כבר עבר את שלב צירוף המקרים, בטח כשמדובר בשירים שונים בסגנון.
ל14 כ"כ הגיע להיות השיר עם מיקום השיא בעשור הזה

וגם אם יש להם דיאספורה ששווה איזה 30-40 נק', היא כלום ושום דבר לעומת מדינות מסוימות שמקבלות אוטומטית 200 נקודות...

snier 1991

New member
אני מאד בספק שהשופטים עזרו לאסטוניה

מסורתית אסטוניה כמו פולין ויתר המדינות העניות באופן יחסי במרכז ומזרח אירופה חוטפות מהשופטים על מנת להבטיח שהן לא יארחו אירוויזיון (במיוחד בחצי גמר). בנוסף, זה שיר פופ גנרי עם זמר בעייתי זה לא משהו ששופטים יקדמו.
באופן כללי יוטיוב זה כלי מאד בעייתי כי הוא מושפע מגדלי המדינות, פופולריות הזמר וכדומה.
&nbsp
לאסטוניה היה שיר קליט, מיקום מאד טוב, הופעה יעילה ומפה מאד מאד נוחה עם איסלנד ופינלנד בחצי שלהם ובלארוס, סלובניה ופולין זה גם מדינות עם קרבה תרבותית מסוימת. לפי התגובות של הסביבה אני גם די בטוח שהם נוקדו יפה מישראל שמאד אוהבים את הסגנון האביצ'י הזה.
&nbsp
בנוגע לפולין, הם לא היו מקום שני בקהל הן פשוט מאד פופולריות בפולין וזה נותן בוסט עצום. הן כנראה היו בטופ 10 אבל גם זה לא בטוח כי המפה לא הייתה מאד נוחה להם עם הרבה ריכוזי פולנים (בריטניה, רוסיה וגרמניה בראשן לא הצביעו בחצי הזה) וחרא שיר.

M a g n u s

New member
רק לי ברור שאוסטרליה ניצחה אתמול בהליכה?

לא מת על השיר, אבל השואו היה מרהיב.

schweine

New member
כנ"ל. לא מת עליו אבל נראה לי שזכה בהליכה. לצערנו רוב

השירים הטובים בסמי ה2.

יש מצב שניצחה וזה באמת היה וואו

אבל הרגיש לי קצת פחות וואו ממה שציפיתי לו.
כנל היונייה.

למעלה