ראיון עם יואב צפיר לגבי ההופעה של קובי באירו

dosfer

New member
ראיון עם יואב צפיר לגבי ההופעה של קובי באירו

הוא אומר שהאלתור במסיבה בספרד היה סתם ולא קשור לאיך שקובי יבצע את השיר בגמר.

הוא גם רמז שקובי הולך להפתיע והוא גם מאוד רמז שיהיה שינוי מוזיקלי בשיר כלומר מבחינת העיבוד. אז הם צחקו ושאלו אותו "למה גם לא להחליף את השיר?" אז הוא חייך ואמר "לא, אבל יהיו שינויים".

כמו שאנחנו יודעים גם הנציג הצרפתי יופיע עם גרסה מעט שונה באירוויזיון עצמו אז כנראה שגם קובי יופיע עם עיבוד טיפה שונה מהעיבוד המקורי.

למרות שעדיין אני לא חושב ששינוי בעיבוד יעזור כל כך. בכל מקרה חבל שהשרגאי הזה לא מבצע את השיר במקום קובי, לפחות הוא יותר נעים לי באוזן מאשר האובר דרמטיות של קובי.

GM1988

Well-known member
מדהים כמה חוסר שביעות רצון יש מהשיר

שאשכרה כבר לא מסתירים את זה בהערות ציניות.
ליואב אין דרך להגיד משהו, אז כן מנסים לעודד שיהיה מרגש, מפתיע ובלה בלה.. מן הסתם שגם אם אשכרה השיר ידורג אחרון יוסבר ש "כל אחד אוהב משהו אחר"

dosfer

New member
זה כזה שיר יום הזיכרון
ההערה של אוחובסקי הייתה במקום חח

אני מקווה מאוד שכל הרמזים שהוא מקבל לגבי העיבוד חסר המעוף והשיר הנשכח הזה מצליחים לגרום להם לצאת מהקופסה ובאמת לנסות לשנות את העיבוד הנורא הזה.
&nbsp
דרך אגב אלבניה יושבת על אותה המשבצת אבל לפחות שלהם נשמע יותר עוצמתי
אצלנו באמת שזה עולב! מבחינת המסר של "חזור אל ארצך".
&nbsp
גם השיר של בריטניה יושב על משבצת שיר הגוספל עם הקולות רקע, רק שהשיר של בריטניה, זכיר, עוצמתי וסוחף, גם העיבוד נהדר. השיר של קובי דיכאוני וחסר מעוף.

GM1988

Well-known member
זה לא רלוונטי ששרגאי שר את זה יותר טוב

ושינוי מאד מתבקש בעיבוד, השאלה על איזה שינוי מדובר.
הבעיה שאם זה שינוי על בסיס אותו הדבר, שקצת יבליטו פה ושם את ערוצי הסאונד מבלי להוסיף דברים אחרים - זה לא יתן שום דבר, כי השעמום קיים כך או כך.
&nbsp
הדוגמה שהבאתי פה עם בחור שמוסיף גיטרה חשמלית בפזמון הסופי מאד מדגים כמה חסר בשיר הזה תנופה ומשהו מעבר לפסנתר ודרמה ווקאלית.
&nbsp
הנה שוב:
https://www.youtube.com/watch?v=E6fLFI_w7Kw (אם הבחור היה גם דואג לכוון את הגיטרה שלו נכון זה היה עוד יותר מושלם).

dosfer

New member
נטע בפעם הראשונה על הבמה בתל אביב

הבמה נראית מעולה!! והיא יחסית גדולה.. גם מסלולי ההליכה די גדולים..
&nbsp

dosfer

New member
אני לא חושב שהבעיה בשיר זה העיבוד או השיר עצמו

אני חושב שהבעיה היא שהקול של קובי קשה לעיכול ופשוט מעצבן ברמות ולא מתאים לשיר הזה.
שמעתי סתם ככה את גרסת הקריוקי בלי ווקאל בכלל (גם בלי המלווים שהורסים את השיר), קיבלתי צמרמורות מהמנגינה, הלחן עצמו נפלא.
ושרתי אותו בקול שלי ודווקא השיר דווקא ממש לא רע ואני לא מאמין שאני אומר את זה הוא גם די מרגש..
&nbsp
ואז נכנסתי שוב לבדוק אולי עכשיו אני אצליח לשמוע את הגרסה של קובי, לא החזקתי יותר מ20 שניות זה כזה צ'יזי, דרמטי מדי ולא אמין בשיט!
&nbsp
כל מה שהוסיפו לו הרס את השיר, הקולות רקע המוגזמים, הקול המוגזם של קובי כל האובר דרמטיות והקליפ המביך עם הפרצופים של קובי עם הפוזות הלא אמינות בשיט!
&nbsp
מישהו יכול לבקש מאוהד שרגאי להוציא לשיר הזה גרסה משלו? כדי שאני לפחות אוכל להנות ממנו? כי בגרסה של קובי אין סיכוי

עפצקרשת

New member
יואב צפיר אמר בראיון שהשנה אין כל כך שירים טובים

ונדב גדג' היה זוכה מקום ראשון השנה ולא תשיעי.
האמנם? זה סוג של התחמקות. אם השירים לא כל כך טובים אז זה לא כל כך נורא ששלחתי שיר לא טוב...וחוץ מזה שלדעתי השירים של רוסיה, הולנד ואיטליה טובים. מה הוא בא ומעביר ביקורת על שירים בזמן שהשיר שלו הכי גרוע?
גל אוחובסקי אמר שבחרו בשיר HOME כי לא הגיעו השנה שירים מספיק טובים.
אם השיר הזה נבחר מעניין מה היתה הרמה של 200 השירים שלא נבחרו.

tapuzzo

New member
aka ראיון עם האיש שסייע לגנוב לציבור ולהרוס את התחרות

כן כן נשלחו מלא שירים גרועים רק שכל שבוע יוצאים לרדיו לפחות 10 שירים שכן אפשר להשמיע ולהנות מהם בטח פי כמה מה"ת-הום" הזה.
אז יואב החביב איך אתה מסביר שרק כשזה מגיע לתחרות הזאת השירים תת רמה (אגב כולל זה של נטע). האם כי אתם הורדתם את הרמה למתחת למפלס הערסוואט?

למעלה