Pre Party Madrid 2019: המופע המלא

E u r o b o y

New member
Pre Party Madrid 2019: המופע המלא

אתמול נערך במדריד מופע הקידום השנתי, בו השתתף גם קובי מרימי שלנו (שהרשים עם ביצוע קולי נהדר לשיר הישראלי "Home"
)

אתם יכולים לצפות במופע המלא בקישור המצורף
.

המופע כולל גם כמה הפתעות כמו שתי נציגות ספרד לאירוויזיונים שנערכו בעבר בישראל (בטי מיסייגו המקסימה ולידיה עם שמלת הקשת המחרידה מאז), דואט מוצלח של סזאר סמפסון המופלא ופיימוס שהתמודד בקדם הספרדי - וביצוע מפתיע ומהמם של הנורווגים ל-"Shallow" של ליידי גאגא.

dosfer

New member
"ביצוע קולי נהדר", הביצוע של קובי היה נהדר??? אולי היה מביך

מה זה היה הדבר הזה שהוא הוציא מהפה במקום הצעקה שהייתה אמורה להיות בסוף?? זוועה!! ואיכשהו תמיד יש לו בעיה באוזניה והוא מוציא אותה, מעניין..
&nbsp
עדיף שישיר את השיר בלי לשנות כי כל שינוי גורם לזה להישמע יותר גרוע ממה שכבר הוא נשמע..

E u r o b o y

New member
למעט האלתור בסוף, הביצוע היה מדויק וחזק ווקאלית

אם יש לישראל חוזקה כלשהי השנה - זה היכולת הווקאלית של קובי.

PonyClub

New member
חבר, זה פורום אירוויזיון, לא פורום שנאה פתולוגית.

אתה באמת חייב להרגע - כל הודעה שלך היא הודעת שטנה כלפי קובי מרימי.
זה מכוער נורא.

Rori90

New member
זה בסדר, הוא עוד איכשהו עדין

יש כאן שני חברי פורום (לא אציין שמות) שכל משפט שני שלהם בפורום על קובי הוא הודעת נאצה ושנאה. מכנים אותו בשלל כינויים כמו "מרדימי" או אפילו "דרקולה", לעגו לשפת הגוף שלו ובעצם כל פוסט שלהם עליו הוא ירידה ילדותית וביריונית.
אצל אחד מהם לפי הבנתי זה היה כך גם עם אימרי זיו בזמנו אז אתה יכול להבין שיש אנשים שידאגו להוציא את הרוח מהמפרשים לנציגים שלנו עוד לפני שהאירופאיים יעשו זאת בעצמם.

הפעם מסכימה עם E u r o b o y

למעט הסוף הוא היה סבבה לגמרי. יש לו קול חזק וטוב בLive ואפשר לעבוד איתו.
אם אני משווה אותו לנטע אז נטע נשמעה הרבה פחות טוב בLive מאשר בקליפ, היא התנשפה ולא ממש הצליחה לשחזר את הקליפ. ההבדל הווקלי בין הקליפ שלה להופעה היה ענק. היא הצליחה לצמצם מעט פערים אבל עדיין איכזבה בLive. קובי מצליח להחזיק שיר, יש לו קול טוב ונראה שיש לו בטחון על הבמה (נטע למשל יותר מידי התרגשה). הבעיה שלי היא עם השיר המזדיין שדפקו לו. השיר עושה לו עוול. אם היה שר את Beautiful nightmare למשל הוא היה יכול להגיע גבוה.הבעיה עם זמרים מהסוג שלו שהם לא מתאימים לשיר את כל הסיגנונות ואז כשהוא מיועד לז'אנר מסויים של שירים, קשה להתאים לו בלדה בזמן כל כך קצר. כתריה למשל מתאימה לשיר את כל הסיגנונות. בשורה התחתונה לאחר צפיה שלי בהופעה שלו הוא לא נורא ואפילו טוב אבל השיר לא טוב בלשון המעטה. אני במקומו הייתי עומדת על כך שאני לא מוכנה לעלות עם שיר כזה.

סטילהוק

New member
כתריה בהחלט מתאימה ומסוגלת לשיר את כל הסיגנונות

ובגלל זה תמוה שלא בחרו אותה לנציגה שלנו השנה.
יש תחושה כאילו לנוכח כל מה שקרה בשנה האחרונה מאז שניצחנו, כולל התפרקות הממשלה והליכה לבחירות חדשות שעלו הון תועפות למדינה רק בשביל לבחור שוב בנתניהו, וכמעט פשיטת רגל של תאגיד השידור כאן, בשל סירובה של הממשלה להעביר לו כספים, ועוד לא דיברנו בכלל על המצב הבטחוני המידרדר שטילים מרצועת עזה נורו 'בטעות' והגיעו עד למרכז והשרון, אף אחד לא רצה לקחת אפילו את הסיכון הקטן ביותר ש'חס וחלילה' נזכה שוב בתחרות ונשיג דאבל, אז הם עשו הכל שזה לא יקרה, החל מהבחירה המכורה מראש בכוכב הבא לביזיון של קשת וכלה בבחירת השיר שאמור לייצג את ישראל בתחרות השנה.

אבל היי, לפחות נתנחם בזה שהזמינו את מדונה, כמובן לא על חשבונם.

dosfer

New member
דרך אגב דווקא הגרסה של אוהד שרגאי לHOME יותר אמינה

מתאים לקול שלו ולגמרי מתאים לו יותר, הוא שר את זה הרבה יותר טוב, קובי הורס את השיר הזה, השיר לא יצירת אומנות בכלל אבל הגרסה של שרגאי לפחות אמינה

GM1988

Well-known member
נכון

שרגאי נותן לשיר הזה אוויר, בעוד שמרימי מחניק עם כל הפאתוסיות והדרמה המיותרת שלו.

GM1988

Well-known member
הביצוע של קובי היה מעולה

אבל אם הוא עושה את האלתור הזה בביתן 2 - הוא מחתים את עצמו בסוף הטבלה.
גם ככה אין בשיר התפוצצות ושום דבר מעניין שקורה, אז לחרבש את הדבר היחיד שעוד איכשהו נותן סיומת טובה לשיר - זה לגמרי הופך לשיר מיותר אבר.
&nbsp
אבל בסדר.. הוא בטוח מאלתר כדי לא לאמץ את הקול (למרות שהוא בסך הכל שר פעמיים בחודש שיר אחד אז זה לא כזה נורא לתת את המקסימום).

בלואנגל

New member
גם "ביצוע קולי נהדר" לא יעזור לשיר הנורא הזה.

אם השיר היה צריך להתמודד בחצי גמר הוא בוודאות לא היה עולה.
משום מה אנשים מרגישים צורך להיזהר כשהם מדברים על השיר פח הזה,
מנסים להגיב בדיפלומטיות ("הכל פתוח, אי אפשר לדעת מה יהיה, הכל תלוי במה שילך על הבמה" וכו'), אבל השיר הזה לא יקנה את קולות הקהל והם אלה שבסופו של דבר יקבעו.
אני גם לא רואה אף צוות שיפוט נותן לתועבה הזו 12-10-8-7-6 נקודות.
רק שלא יאכילו אותנו אח"כ עם תירוצי "אירופה אנטישמית" כשה"שיר" הזה יגיע למקום ה-26.

dosfer

New member
"אירופה אנטישמית" כבר לא עובד, ולמה?

כי כשאנחנו שולחים שיר טוב אנחנו מנצחים, מה שקרה עם נטע שנה שעברה.
נגמר התירוץ הזה.
אם נשלח שירים חזקים נגיע למקומות גבוהים וגם נזכה.
&nbsp
אני מבין למה הם שלחו את קובי השנה כי הם לא רוצים לזכות שוב פעם שנייה ברציפות כי פשוט לא יהיה תקציב ו"רשות השידור" אחממ סליחה "כאן" גם ככה בחובות של עשרות מיליונים בגלל האירוויזיון, בואו לא נשכח את ההלוואה שנתנה הממשלה לתאגיד כדי בכלל לקיים את האירוויזיון.
&nbsp
הם צריכים עכשיו הפסקה של לפחות 5 שנים עד שבכלל יוכלו לחשוב על אירוח אירוויזיון פעם נוספת.

GM1988

Well-known member
פרדוקסלי מדי להשתמש באירופה אנטישמית כשישראל היא המארחת

למעלה