עדכוני בניית הבמה בתל אביב

dosfer

New member
סרטון הבמה בפעולה

האמת זה מתחיל להיראות טוב ואין ספק ש"פואגו" מעלה לי את רמת ההתרגשות
עדיין המון דברים לא גמורים שם בבמה, ביומיים הקרובים יסיימו הכל.. הם חייבים כדי לעמוד בדד ליין.

dosfer

New member
תמונה חדשה של הבמה עם קווי הלדים מוארים

זה מאוד יפה אבל עכשיו הבמה עצמה נראית לא קשורה, כי הזרועות השפיציות האלה מוארות והבמה עצמה לא מוארת כאילו אין בה קווי לד אז זה נראה לא קשור..
הלוואי ויוסיפו לכל קווי המתאר של הבמה את קווי הלד האלה

מזכיר לי קצת את ההופעה האזרית של שנה שעברה...

https://instagram.fist1-1.fna.fbcdn..._n.jpg?_nc_ht=instagram.fist1-1.fna.fbcdn.net

צוות Kuss

New member
צפיתי בסרטון מהמסיבת עיתונאים שחושף את פונקציות הבמה

אני כותב את ההודעה הזו אחרי שנטלתי כדור הרגעה וקבעתי להתאשפז מחר במוסד סגור. כנראה לא אכתוב כאן בתקופה הקרובה שכן אני זקוק לקצת זמן לעצמי ולשיקום ארוך של הנפש אחרי מה שראיתי עכשיו.

בקצרה - המשולשים לא זזים אינדיבידואלית ולמעשה לא זזים בכלל. הם תקועים בתקרה ונותרים שם. רק פלטפורמה אחת עם משולשים המחוברים אליה יורדת ועושה סלטות. זה מחריד. התצוגה הקינטית האולטימטיבית היא רק באמצעות תזוזה אינדיבידואלית של כל משולש ומשולש - שכן כך ניתן ליצור צורות שונות ומשונות - פעם קו אופקי, פעם גל, פעם פירמידה הפוכה, פעם שורות, פעם טורים.

ומה בפועל? פלטפורמה עלובה שעושה סלטה עלובה.

אני מבקש לא לפנות אליי ולא לנסות ליצור איתי קשר. אני זקוק מעכשיו לקצת זמן לעצמי. נא לכבד את בקשתי.

צוות Kuss

New member
אתה יכול בבק...
סליחה...

אתה יכול בבקשה לתת תשובה סופית לגבי המשולשים? אני כבר לא מתפקד...

nice to meet

New member
המשולשים על התקרה כנראה לא יזוזו ולא בגלל שבהדמייה רואים שלא

אלא בגלל שפלוריאן אמר לי אישית, שאלתי אותו בפרטי :)
לא צריך להתרגש. הבמה מדהימה! כשיגיעו סרטונים מההרצה כולם יתרגשו ויבינו איזו במה משוגעת נבנתה פה בשבועיים האחרונים. מודרנית, לוק עתידני, משוכללת ומרהיבה.
אני באמת לא חושב שצריך להתרגש מעניין המשולשים. המשולש המרכזי יודע לעשות אחלה של תנועות והוא ייתן את האפקט הנדרש כדי לומר "וואו".

אני זוכר כשנטע ניצחה כבר היו פה כאלה שאמרו "כולם עכשיו שמחים ולקראת התחרות שוב נתעורר לדרמות"
זה בסדר, זה הטבע האנושי לעשות דרמות, אנחנו פשוט לקחנו את זה צעד אחד קדימה.

nice to meet

New member
כבר אפשר לומר שקייב 2017 לא יהיה פה, אל תחזור אפילו על זה

ראיתי שחזרת על המנטרה הזו כמה פעמים. בקייב הבמה הייתה רגילה להפליא, משעממת ולא וורסטילית בכלל! לפחות שנעריך מעט את העבודה שעושים כל הנוגעים בדבר בביתן 2, והם עושים הכל כדי שתהיה פה הפקה שנתגאה בה.

צוות Kuss

New member
שריפה אחים שריפה!

אני מקווה שזו במת האירוויז האחרונה של פלוריאן וידר ושלעולם לא נראה אותו ולא נשמע ממנו בעולם האירוויז. אני איתו גמרתי!

dosfer

New member
אומייגאאאאדדדדדדדדדדדדד אני מתתתתתתתתתתתתתתתתתת

שישחררו כבר סרטון

Willo the Wisp

New member
אני עוד בשלב ההכחשה

מסרב להאמין שתקעו שם את כל המשולשים האלה בשביל שיישארו דבוקים למעלה כל הזמן.
אצל הזמר הברזילאי ההוא היתה גם כזאת פלטפורמה מתפלפת, וגם יכולת של כל משולש ומשולש לנוע עצמונית. כולי תקווה שכך יהיה גם באקפו.
אם אכן המשולשים יישארו נייחים, תהיה זו פגיעה אנושה בתדמיתה של ישראל והישג משמעותי לתנועת ה-BDS.

צוות Kuss

New member
אי תזוזה של המשולשים זה משהו שישאיר פי פצע פתוח לעד

נראה שהבמה בכללותה שאבה השראה מבמת ה-MTV VMA 2017, שנראית כמעט זהה לזו, וגם שם יש משולשים בתקרה שלא זזים. כלומר ההשראה לא היתה הזמר הלטיני ההוא למרבה הצער. אני התרעתי פה חזור והתרע והאכילו אותי בפייק ניוז שכל משולש זז אינדיבידואלית.

בנוסף אני לא מבין את הפלטפורמה הזו שעושה סלטות. מה עומד מאחורי זה? רק כדי להראות מצילומים מרחוק שהבמה מזכירה מגן דוד? די כבר עם המגן דוד הזה, אכלתם לנו את הראש עם הסימבוליזם המזוייף הזה.

גם הפואנטה של הרגליים הזזות לא ברור לי. זה נראה כמו מנופים או צבתות של עקרב ואין משהו שיצדיק את התזוזה דווקא שלהם ולא של המשולשים.

אני לא רוצה לחשוב מה יהיה אם הסיוט הבאמת גדול שלי יתממש: ש-12 מסכי הוידאו יסתובבו רק במופע הפתיחה ובאינטרבל אקט. במצב כזה אעזוב את הארץ ולא אשוב.

dosfer

New member
תגידו גם בבמה עצמה ובמסלולי ההליכה יהיו קווי לדים?

כי אם זה רק על הרגליים זה נורא! כי זה נורא מוסיף ברגליים אבל אז הבמה עצמה נראית תלושה ולא קשורה ברגע שקווי הלד על הרגליים מוארים

למעלה