הדרך לתל אביב 2019 | #20 דנמרק

E u r o b o y

New member
הדרך לתל אביב 2019 | #20 דנמרק

דנמרק 2019

Leonora – Love Is Forever

מתי מתחרה? חצי גמר 2, שיר 7
לא תוכלו להתעלם מ: הכסא הענק
אחוזי הצלחה בחצי הגמר: 73%
מיקום השיא באירוויזיון: מקום 1 (1963,2000,2013)

נחמד מצדה של דנמרק לשלוח לאירוויזיון בישראל שיר שכל כולו מחווה להרכב הישראלי ג'יין בורדו. זה לפחות מה שיעבור לכם בראש מיד כשנציגת דנמרק לתל אביב, לאונורה, תזמר את פזמון האהבה המתקתק שלה, "Love Is Forever". וכאילו ששם השיר לא מספיק צפוי ובנאלי, אז שזורים בו גם כמה משפטים בשפות שונות, כי זה בטח לא יזיק בשלב ההצבעות (עברית, אגב, אין שם).

למרות רמת הסוכר הגבוהה (והשעמום הקל), השיר הזה ככל הנראה צפוי להתבלט השנה ולהתברג במקום נאה בשלב הגמר. הז'אנר הגלגלצי שקורץ לקהלים רחבים, המסר במספר שפות – ובעיקר גימיק הכיסא הענק שיונח על הבמה (הדנים בדקו שהתקרה בביתן 2 גבוהה מספיק?) יזרימו הצבעות לא מעטות למדינה שהמציאה את הקרמבו. מתקתקים שם, כבר אמרנו.

מה דעתכם על השיר הדני השנה? מהטובים, הבינוניים או הגרועים?
האם דנמרק תעפיל לגמר גם השנה או שהפעם תישאר בחוץ?
דנמרק יכולה לתפוס מקום בעשירייה הראשונה עם השיר הזה?
איזה שיר של דנמרק הכי אהבתם מאז 2004? מי מהם הכי קופח?
מה עדיף: צ'יפס בהכנה עם ויקינג מזמר או ג'יין בורדו מקופנהגן?
דנמרק 2019 במשפט אחד:

dosfer

New member
אני עונהההההההההההההה

מה דעתכם על השיר הדני השנה? מהטובים, הבינוניים או הגרועים? גרועים
האם דנמרק תעפיל לגמר גם השנה או שהפעם תישאר בחוץ? תישאר בחוץ
דנמרק יכולה לתפוס מקום בעשירייה הראשונה עם השיר הזה? מה? לא!
איזה שיר של דנמרק הכי אהבתם מאז 2004? מי מהם הכי קופח? 2010 חולה על זה
מה עדיף: צ'יפס בהכנה עם ויקינג מזמר או ג'יין בורדו מקופנהגן? 2018
דנמרק 2019 במשפט אחד: שרדתי 0 שניות מהשיר

עiמר

New member
דנמרק

דנמרק הוא שיר סנכריני ודביק שנשמע בול כמו שוויץ 11 מה שיכול לרמוז אולי שמקומה בגמר די צפוי. יתרונות: קליט מאוד בשמיעה ראשונה, לאונורה יותר חמודה והקול שלה יותר מעניין מאשר אנה רוסינלי, גם הסטייג'ינג מוצלח יותר כאן אם הם ישמרו על אותו קו של הקדם. חסרונות: הריבוי שפות הזה ממש בעוכרו, אם הוא מתחיל מתנחמד הוא עובר למאולץ, זהו יותר שיר טלווטינג אני לא רואה את השיר מגיע גבוה בדירוג השופטים.

tajci

New member
זוועה!!!

סתומים הדנים. לא יודעים לבחור שירים. יש שם כל כך הרבה אומנים דגולים וסופר מוכשרים. לא מבין למה הם בוחרים שירים סתמיים באנגלית!!!
הקדם שלהם תמיד מבאס. אם לא באיכות וברמה אז בבחירה בשיר הלא נכון...
מקוה שיתרסקו בסמי.
באופן מפתיע הכי אהבתי את שה אינשאללללה מ2012.
הייתי מעדיף משהוא ממה שצירפתי בקישור. או כל אומן מיוחד מאיי פארו שהגיע הזמן שיקחו חלק בקדם ורימו קצת את הרמה.
במשפט- שיר הפסקה לעדכון בפורום

Rori90

New member
עונה:

מה דעתכם על השיר הדני השנה? מהטובים, הבינוניים או הגרועים?
טוב מאוד לדעתי. חמוד ומתקתק אבל במידה הנכונה. מה שכן מפריע לי בו הוא הצרפתית. לא אוהבת את הקטע הזה שמשלבים כמה שפות בשיר. בשיר הצרפתי השנה זה כן עובד וכאן זה מרגיש תקוע ומאולץ.

האם דנמרק תעפיל לגמר גם השנה או שהפעם תישאר בחוץ?
הסיכוי שיישארו בחצי הגמר זהה לסיכוי שיעלו, אבל איכשהו נראה לי שהם כן יעלו על הקשקש בזכות השופטים או הקהל. לטעמי יהיה פער גדול בין הקהל לשופטים במקרה של דנמרק, ייתכן והקהל יאהב יותר מאשר השופטים.

דנמרק יכולה לתפוס מקום בעשירייה הראשונה עם השיר הזה?
never say never. מישהו חשב בשנה שעברה שאוסטריה תסיים במקום השלישי (ומקום ראשון אצל השופטים) וליטא תסיים במקום העשירי אצל הקהל? זה היופי בתחרות, על הבמה מתגלים הפלופים והיהלומים.

איזה שיר של דנמרק הכי אהבתם מאז 2004? מי מהם הכי קופח?
אהבתי את השיר שלהם מ-2013 והשיר משנה שעברה היה אחד האהובים עליי בתחרות. מניחה שהמיקום הנמוך אצל השופטים היה מאוד לא הוגן, מזל שהקהל פירגן להם וכך הם סיימו בעשירייה הראשונה.

מה עדיף: צ'יפס בהכנה עם ויקינג מזמר או ג'יין בורדו מקופנהגן?
קשה, אני אוהבת את שני השירים. אלך על ה-chips in the making כי הוא סוחף אותי בכל פעם כשאני שומעת אותו וג'יין בורדו לכל היותר גורמת לי להגיד: "איזו מותק".

דנמרק 2019 במשפט אחד:
במילה אחת: סוכר

babyface19

New member
מבחינתי שיר קסם שיסתום הרבה פיות לכל אלה שקוטלים ....

אם יטביע את חותמו בגמר בטופ 10 ,אז זה יהיה כל כך בצדק.

babyface19

New member
והנה גרסת הכינורות הנוספת ששוחררה היום באופן רשמי בקליפ

אוי, כמה קסם יש לה למתוקה הזאת.
&nbsp

Brady

New member
זוכר שחיבבתי את זה בשמיעה ראשונה

ניסיתי שוב, ולא יודע מה מצאתי פה. נשכח ומשעמם. כנראה שהוא פשוט קליט.
&nbsp
בנישת השיר המתוק בסמי אבחר בקלות באירלנד (אם כי לדנמרק יש יותר סיכוי לעלות ממנה, לצערי)

למעלה