במת אירוויזיון 2019 בתל אביב הולכת ונשלמת

בלואנגל

New member
נראה לי מדרגות כניסה/יציאה

כדי להימנע ממצב ש-7000 איש צריכים להיכנס ולצאת מ-4 גרמי מדרגות בלבד.

nice to meet

New member
תמונה מעודכנת

התקינו את רצפת הלד בבמה, סיימו לבנות את הגשרים וחיפו את הקטווקס.
&nbsp
קרדיט: Ci Jay Brightman

nice to meet

New member
מאחורי מסכי הלד מתקינים מראות ענק כדי שכשהמסכים יסתובבו 180

מעלות אז זה ייתן אפקט מדהים!

Shirly23

New member
מגוחך כמה שהאולם קטן וכמות המושבים קטנה -

בפסטיגל בחנוכה יש יותר מקומות ישיבה. כל הלדים והתפאורה המצועצעת לא יכולה לחפות על אולם כה קטן וחוויה שרק יחידי סגולה יוכלו להנות ממנה. במופעי החימום באירופה האולמות יותר גדולים... זה הולך להצטלם כמו בנייני האומה ב-99 וזה ירגיש כמו קונצרט ולא כמו אירוע הבידור הכי גדול באירופה.

nice to meet

New member
אני לא מבין איך את יכולה לומר שזה יצטלם כך או כך?

מדובר פה על אנשי מקצוע שיעשו את כל מה שנדרש כדי לפצות על כך שהאולם קטן. יש הרבה טריקים ואפקטים של בימוי מצלמה כדי לעשות זאת. אירוע הבידור הכי גדול באירופה הוא תכנית טלוויזיה, והרוב צופים מהבית, אני מאמין שאת זה את כבר יודעת...

Willo the Wisp

New member
כמות המושבים השנה זהה לכמות המושבים ב-2017

וזה לא כולל המושבים בגרין רום. ברור שהאולם קטן יחסית למקובל אבל זה יצטלם בסדר גמור וזה באמת לא אלמנט קריטי בחוויית הצפייה בטלוויזיה.
התחרות ב-2014 נערכה באולם לא הרבה יותר גדול מביתן 2, והיא נראתה פגז ובעיני עברה מסך הרבה יותר מהתחרויות של 2013 ו-2015 שהיו באיצטדיונים גדולים.
זה נחמד שיש מקום לכמה שיותר חובבים ואיצטדיון גדול נראה מרשים יותר, אבל אני באמת לא מבין את מפח הנפש. בעצם אני מבין, אנחנו מתים על דרמה, אבל מתקשה להזדהות.

GM1988

Well-known member
כמה בעצם מקומות יש שם

וכמה יש בדרכ כשזה במדינות אחרות?

Willo the Wisp

New member
בערך 7,300

שזה מה שהיה גם ב-2017, רק ששם היה בנוסף לזה גרין רום בתוך האולם.
אם אני זוכר נכון בתחרויות האחרונות בליסבון ובסטוקהולם היו בערך 12,000 אנשים באולם.

GM1988

Well-known member
אה אז זה לא משמעותי עד כדי כך

חשבתי כבר זה עולה על כמה אלפים יותר, אבל סהכ כמה אלפים פחות זה סבבה לגמרי.

למעלה