עדכונים 16/4 - צוות KUSS רק שלא תתעלף, אני בעצמי בשוק!

dosfer

New member
עדכונים 16/4 - צוות KUSS רק שלא תתעלף, אני בעצמי בשוק!

מתברר שבעיצוב שאושר הרגליים המשולשות של הבמה היו אמורות להיות מצופות כולן במראות!

אבל בגלל שהייתה בעיה במציאות עם המשקל עטפו את הרגליים האלה בבד כסוף.

אני בשוק! אני חשבתי שבתמונה זה הכנה למסכים/מראות אבל מתברר שזה הגימור הסופי, הבד האפור כסוף הזה ופלוריאן אמר שזה לא היה אמור להיראות כך, בלית ברירה שינו את זה.

אוי ואבוי! אני רק מקווה שעם תאורה זה ייראה טוב יותר..

nice to meet

New member
אם אתה קורא ממקור מסויים אז לפחות תקרא כמו בן אדם

ה"מראות" שהיו צריכות להיות על הפריזמות האלה הן מראות מט (לא מראות כמו שאתה מסתכל כשאתה מצחצח שיניים). הייתה בעיה, נכון, ואז הציעו לעטוף את זה בבד הכסוף הזה שמחזיר אור והופס, אפילו אולה מלזיג המפיק הראשי אמר שזה יותר טוב ממה שתוכנן.
יהיו קווי LED על המנסרות הללו (בנקודות החיבור בין כל 2 פיאות)
#די_עם_הדרמה!
&nbsp

nice to meet

New member
דרך אגב, להזכיר לך ממה בנו את ה"אסלה" בקייב???

מבד לבן פשוט. יכול לקנות כזה בחנות הכי עלובה בתל אביב.

dosfer

New member
זה פשוט נראה זול ולא מתכתב עם העיצוב הכללי העשיר של הבמה

הבמה בתמונה נראית בוהקת, מלוטשת, ממש יהלום
זה כרגע אולי יהלום אבל לא מלוטש... מזעזע
&nbsp
אני רק מקווה שעם תאורה נכונה זה יצטלם טוב כי לא בא לי טוב האפור עכבר הזה..
&nbsp
דרך אגב יש בדים שהם דמוי מראה כאילו שממש נראים כמו מראה אבל זה בד, משהו מיוחד שראיתי את זה פעם באיזו תערוכה, למה לא להשתמש בבד כזה? למה בבד המט המכוער הזה??
&nbsp
האמת? התאכזבתי, זה ממש לא כמו בתמונה..
ובטח שהמפיק הראשי יגיד הכל, היה איזה סרטון על ההכנות לאירוויזיון 2018 והראו את המפיקים שם איך הם מתלהבים מזה שאין לדים כאילו והכל תאורה ושהעיצוב של הבמה ממש יפה, אז לא הייתי מקשיב לדעות שלהם, אלה יגידו הכל... הרי כולנו יודעים איך הבמה של ליסבון הייתה עלובה...

nice to meet

New member
זה לא יהיה אפור כל המופע (ראה מה כתבתי לצוות kuss למטה)

תרגע, תנשום.
זה יראה מעולה, עתידני ומעודכן. תזכור מה אני אומר.

dosfer

New member
אני מקווה מאוד כי התמונה הרשמית העלתה לי מאוד את הציפיות

אם זה לא יראה ככה אני די אתאכזב..
אבל נו, נחכה לראות סרטון של הבמה בפעולה, אולי השד לא כל כך נורא...
&nbsp
אני שונא שמשנים כל הזמן דברים, גם בקייב שינו את המשולש לפני הבמה לעיגול והורידו הרבה דברים מהעיצוב המקורי.. הבמות של השנתיים האחרונות היו זוועה
&nbsp
אני רציתי שישראל תתעלה על הבמות האלה ותראה לאירופה איך ישראל יודעת לעשות את זה, מה בסוף? שינו את העיצוב לעיצוב פחות ראוותני ומלוטש
&nbsp
כן זה מעצבן

nice to meet

New member
אתה מבין שיש בלת"מים??? אז עדיף שהמנסרה תיפול במהלך השידור

נכון??!?!
&nbsp
בטיחות מעל הכל!
העיצוב מלוטש וראוותני. המראות מט האלה נותנות בערך את אותו האפקט כמו הבד הכסוף הזה. לנשום.
כשתראה את הבמה בפעולה, אז אתה תצחק על מה שכתבת, אני בטוח.

dosfer

New member
אתה כל כך אופטימי לגבי זה

מקווה שאתה צודק, מאוד מקווה... כי ממש לא בא לי להתאכזב

צוות Kuss

New member
יש רק מתכון אחד להצלחת הבמה: שימוש אינטנסיבי באלמנט הזז

ראינו כיצד בשנים קודמות, בעיקר ב-2015, היה אלמנט זז בבמה ששכחו אותו בבית. נטישה, התעלמות, ניכור, חרם על האלמנט הזז זה הדבר הנוראי ביותר שאפשר לעשות. בעצם לא - הדבר הכי נוראי זה להשתמש בו רק במופע הפתיחה ובאינטרבל אקט ולא בהופעות עצמן.

לפיכך על מנת שהבמה תצליח ותהיה באמת מטריפה - חובה לעשות שימוש בכל האלמנטים הזזים בכל הופעה והופעה, ולא רק באינטרבל אקט.

אני מצפה לראות בכל הופעה את הדברים כדלקמן:

1) סיבוב העמודות של המסך כל פעם בצורה אחרת. פעם שתי עמודות פתוחות מכל צד, פעם כל העמודות פתוחות, פעם כל העמודות סגורות, פעם נפתח לימין, פעם לשמאל. וכמובן שעל הוידאו להתאים עצמו לקווי המתאר של המסכים.

2) הצבת הרגליים בפוזיציה שונה בכל הופעה והופעה. פעם למעלה, פעם למטה, פעם אחת נוטה ימינה והשניה ישרה, פעם אחת בצד והשניה באמצע, וכיוצ"ב.

3) תזוזת משולשי התקרה בכל מני וריאציות שונות.

4) תזוזת המשולש הראשי הממוקם במרכז הבמה בכל מני וריאציות שונות.

אם בכל הופעה והופעה נראה את כל האלמנטים הזזים אכן זזים בצורה אחרת ושונה, למעשה כמו המעגלים ב-79 והשמש ב-99, אזי שמצפה לנו חוויה מטריפת חושים ועילאית של פעם בחיים האלה, בגלגול הבא ובאלו שאחריו.

אבל אם תהיה התעלמות מוחטלת מהאלמנטים הזזים אזי שנקבל מופע ברמת קייב 17 לא עלינו.

dosfer

New member
עזוב תזוזות עכשיו, זה הדבר האחרון שמטריד אותי

קודם כל שהבמה תיראה כמו שצריך בצורה המקורית שלה אחר כך נדבר על תזוזות
&nbsp
בנתיים הספיקו לשנות את עיצוב הבמה במקום מראות לאיזה בד כסוף מכוער שנראה כמו כיסוי אפור של רכבים..
&nbsp
עולב העולבים! אני מקווה מאוד להיות מופתע כאשר אראה את סרטון הבמה בפעולה, כי כרגע אני דיי מאוכזב

shy2668

New member
זה יראה מרשים. על מוטות הפירמידה יהיה מקרן שיקרין רקעיםשונים

בדומה לאסלה שהייתה בקייב. זה יהיה ממש מרשים

dosfer

New member
האפור הזה מעצבן אותי ברמות!!!!!!!!!!

למה כל הבמה אפורה?? אין זכר לנוצץ או ברק בבמה הזאת, הכל בנאלי, מט ומשעמם..
מה נדפק????

בהתחלה חשבתי שהבמה תהיה כולה עטופה במסכי לד
אחר כך אמרו שהיא תהיה עטופה במראות
ויתרו על מסכי לד ועל המראות ועטפו את כל הבמה בבד אפור מכוער

זה נראה יותר גרוע מהבמה של לסבון, לפחות הבמה הייתה שחורה מבריקה שהיה נראה לפחות נורמלי ומה שאנחנו רגילים לראות אבל זה?? כל הבמה אפורה!! הלך כל האפקט של הנוצץ והברק וההשתקפות

כבר היה עדיף לוותר על התזוזה של הרגליים כלפי התקרה ופשוט להשאיר אותם ולצפות אותן במסכים או במראות נורמליות, זה היה נראה יותר טוב והייתי מוותר על התזוזה שלהן וכך הבמה הייתה עטופה כולה במראות והייתה נראית מבריקה ונוצצת כמו בתמונה

nice to meet

New member
היו צריכים להיות מראות מט, יודע מה ההבדל בין מט למבריק?

תסתכל את התמונות שפלוריאן וידר העלה לפייסבוק. רואים מקילומטר שהבד הזה מבריק. מה שישתקף בפירמידות (משלושים או וואטאבר) פשוט תלוי בזוית הצילום ומאיפה המצלמה מצלמת.

dosfer

New member
רמת השקיפות!! החדות, הקווים החדים..

תראה איך בצד האחורי של המסכים המסתובבים שחיפו את זה במראות מט איך זה נראה מרהיב ויוקרתי
בעוד שהבד הזה לא משקף שום דבר חוץ מזה שאפשר להקרין עליו דברים
זו לא הייתה הכוונה בבמה הזאת, הכוונה הייתה שבגלל המראות הכל ישתקף בצורה יוצאת דופן ופשוט הבמה תהיה נוצצת
יש גם רמות של מט, אני לא מאמין שהוא רצה שזה יהיה מט לגמרי (ממש אטום) אלא במקצת כמו בתמונת אילוסטרציה של הבמה המקורית.. או כמו בתמונה למטה..

תסתכל איך מראות המט היו צריכות להיראות

https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn....=c5192fe54019ebc94fad57054bab84cf&oe=5D2C10C3

בין זה שלא משקף כלום

https://scontent.ftlv6-1.fna.fbcdn....=47889868193ecfb893274b212e38b00d&oe=5D31AA5E

nice to meet

New member
מותק, אלה לא מראות מט. בגלל זה שאלתי אם אתה יודע מה ההבדל.

הפירמידות מבריקות, הקטווקס מבריקות (ומשתקף מהן הכל באופן מצויין) והכל בסדר!
הוויכוח מיותר, אתה תתבדה בעוד יומיים בטח כשיתחילו את הרצת הבמה וכל התנועות.
&nbsp

dosfer

New member
אמן!!!

פשוט אני מסתכל על התמונות ששוחררו עד כה ואני נחרד.. זה לא מה שציפיתי לראות
&nbsp
אני מקווה מאוד שאתה צודק.

צוות Kuss

New member
ברשתות החברתיות כתבו שתהיה הקרנה על הרגליים האלה...

בדיוק כמו בקייב

זה מרתיח אם הבמה תראה אחד לאחד כמו קייב. הבמה בקייב הייתה אחת המזעזעות, הפושטיות והעלובות אוור. במה שהתפשרו עליה רק בשל העדר תקציב. כבר עכשיו מתחיל לעלות לי החום. בנוסף בסרטונים ששוחררו היום עדיין לא הראו אף משולש זז בכוחות עצמו אלא רק כחלק מפלטפורמה.

אני לא ממהר לשפוט. נחכה שיסיימו להקים ושישחררו סרטון של הבמה בפעולה כדי להרגיע את המעריצים ההיסטריים.

אבל אני מודיע באופן שאינו משתמע לשתי פנים שאם המשולשים לא יזוזו בדיוק כמו בסרטון הבא - בכל הופעה והופעה - אקלל את אירוויז 19 באלף קללות.

nice to meet

New member
לא תהיה הקרנה על המנסרות. יש בתוכן תאורה והן ישנו צבעים

ובנקודות מפגש בין 2 פאות יש פסי לד וזה נראה מהמם לפי מה שראיתי.

צוות Kuss

New member
באחת הקבוצות בפייס יש מישהו שנתן מפרט מאוד מפורט וטען

שתהיה הקרנה על הרגליים בדיוק כמו באוקראינה. אז יש כאן שתי גרסאות סותרות. בנוסף אני קורא תגובות של אנשים על הבמה והאכזבה כרגע מאוד גדולה. יחד עם זאת, דעות של אחרים ממילא לא מעניינות אותי, ולכן אמתין לסרטון של הבמה בפעולה כדי לשפוט בעצמי.

nice to meet

New member
צוות קוס אתה מאד דרמטי. אכזבה מבמה שעדיין אין סרטון שלה

בפעולה?
אלה בטוח ישראלים שכתבו את זה. נכון?
מפרטים יכולים להשתנות ויכול להיות שלא עדכנו את זה. לא תהיה הקרנה על הפריזמות האלה. נחכה ונראה מי צודק כשנראה את הבמה בפעולה.
&nbsp

למעלה