במת אירוויזיון 2019 בתל אביב הולכת ונשלמת

E u r o b o y

New member
במת אירוויזיון 2019 בתל אביב הולכת ונשלמת

תמונות מביתן 2 ב-EXPO תל אביב, בו הולכות ונשלמות ההכנות לאירוע הענק
(באדיבות עמוד הפייסבוק "אירוויזיון 2019")

לחצו על התמונות להגדלה

E u r o b o y

New member
הייתי במסע"ת הפתיחה, נפעמתי מההשקעה המטורפת

פשוט חשבו על כל פרט ופרט, מה שלא יהיה בסוף - כאן הוכיחו שהם מקצוענים מהשורה הראשונה. ההתנהלות שלהם סופר מקצועית בעיניי, מרגיש ממש אירופה

הנה הפרטים שהתגלו על קצה המזלג. מופע מושקע כזה לא זכור לי - לפחות לא על הנייר:

גל גדות תופיע בגמר התחרות - היא תשולב בקטע שההפקה סירבה למסור עוד פרטים בנוגע אליו ותעשה זאת בהתנדבות מלאה

נטע ברזילי תפתח את המופע הראשון עם ביצוע חדש ומרהיב ל-״Toy" ובגמר תבצע שיר חדש

כמו נטע - גם דנה אינטרנשיונל תופיע בחצי הגמר ובגמר

יזהר כהן, יתכבד למסור את הניקוד מטעם צוות השיפוט הישראלי בגמר

הגמר יכלול מחרוזת שירים של זוכי ומשתתפי אירוויזיון שישירו זה את שיריו של זה: גלי עטרי, מונס משוודיה, קונצ׳יטה מאוסטריה, אלני מקפריסין וורקה מאוקראינה. בין הביצועים: מונס יבצע את "פואגו", ורקה את "טוי"

הופעת מדונה בגמר תכלול שני שירים - אחד מוכר ואחד חדש (יש שמועה שמדובר בדואט עם מאלומה). עם זאת, הבמאי הראשי הדגיש שטרם יצאה הודעה רשמית על הגעתה - לדעתי פשוט רוצים לשמר עוד את אפקט ההפתעה

עידן רייכל יופיע בגמר עם 24 נגנים ויצטרפו אליו 26 הפיינליסטים

להקת שלווה תופיע בחלק האמנותי של חצי הגמר השני

אמן החושים ליאור סושרד יופיע עם קטעים מיוחדים בגמר ובחצי הגמר

את שידור האירוויזיון תפתח ירדנה ארזי, 40 שנה אחרי שהנחתה את התחרות בעצמה - ולראשונה, שידור האירוויזיון יחל 20 דקות לפני שהשידור יחל באירופה כולה (השידור בישראל יחל ב-21:40). טייכר וזרחוביץ׳ יפרשנו את המשדר

קותימן רקח שני קטעים מכל האירוויזיונים לאורך ההיסטוריה ויצר ״פסקול חדש״ שישודר בשני חלקים

בין 12 ל-18 במאי יפעל מתחם ״כפר האירוויזיון״ בגן צ׳ארלס קלור בתל אביב והוא יכלול הופעות של אמנים, מתחמי מזון של מיטב השפים בעיר, מוזיקה ואלכוהול - הכניסה חופשית

אירוע הפתיחה של התחרות - השטיח הכתום (כתום בגלל נותנת החסות MyHeritage) - ייערך ב-12 במאי ב-19:00 בכיכר התרבות עם 41 נציגי המשלחות מכל המדינות

אה, והציגו הצצה לגלויות הריקוד של המתמודדים וזה נראה מדהים, באמת!

כאן יש קישור לווידאו הדמיה של האולם והבמה מתוך הטוויטר שלי:
https://twitter.com/i/status/1117779507967090688

במחילה על הבורות- מי זה קותימן?

הבמה נראית יפה- נחכה לתוצאה השלימה אבל כבר עכשיו ניתן לומר בברור,- האולם פיצפון. סורי שאני מתיחס לשלילי ולא לחיובי- באמת שממסע"ת אתמול ניכרת השקעה וחשיבה מטורפת. כל הכבוד על זה, אבל במהות יש פה לדעתי שיקול מוטעה. האולם לא מתאים לארוע בקנה מידה של האירוויזיון.
שיא סטטיסטי אחד ודאי ישבר השנה.
האירו הקטן ביותר בעשור האחרון אם לא יותר... וזה לא שיא חביב.

Willo the Wisp

New member
קותימן!

הוא מוזיקאי ומפיק מוזיקלי שהתפרסם כשדגם כל מיני סרטונים של מוזיקאים חובבים שהוא מצא ברחבי יוטיוב וחיבר אותם לכדי יצירות חדשות לגמרי. קצת מתכתב עם מה שנטע עושה (אבל הוא עשה את זה כשנטע עוד היתה בתיכון). אמרו שהוא צפה בתחרויות משנות החמישים ועד היום והכין שתי יצירות מהדברים שתפסו לו את האוזן. אני מאוד סקרן לשמוע.
הוא היה ברשימת החלומות שלי למעורבים באירוויזיון בישראל (ביחד עם וניה היימן, רועי כפרי, מרב ויובל נתן), אבל חשבתי שאולי הוא לא מספיק מיינסטרים בשביל זה.
עשו לפני כמה שנים סרט נהדר עליו ועל אחות סיעודית קשת יום מניו אורלינס שהעלתה מהסלולרי סרטונים שלה שרה ליוטיוב וחייה השתנו אחרי שקותימן השתמש בסרטון שלה לאחת היצירות שלו. מאוד יפה ומרגש.

צוות Kuss

New member
אני הייתי מציע לפלוריאן וידר לפרוש אחרי השנה הזו

עם כל הכבוד לתותחיותו, כל הבמות שלו נראות אותו הדבר. זה מפחית את רמת האקסייט. אני מביט בתמונות הללו ורואה את במת קייב 17 רק עם שפיצים במקום מעוגל. נקווה שהאלמנטים הקינטיים יקחו את הבמה לנקסט לבל.

dosfer

New member
אתה צריך הסתכלות

אתה לא 100%....
&nbsp
לא מזכירה לי אפילו במקצת את במת 2017 העלובה...
&nbsp
כאן יש מסכים מסתובבים, הבמה מתפרקת כולה, המשולשים בתקרה, בבמת 2017 אין קאטוואק כאן יש 2!
&nbsp
תנוח.

AdiNH

New member
לי דווקא הבמה מזכירה את שנה שעברה

עם הגשרים משני הצדדים והזרועות שיוצאות מהן ,

Brady

New member
נראה ממש טוב!

לפחות ישראל הולכת להכניס חיים בקטע המשעמם לרוב של הגלויות.

צוות Kuss

New member
מעניין איזו מוזיקה תהיה ברקע של הגלויות

שירים או נעימות קיימות או כאלה שהולחנו במיוחד למאורע?

nice to meet

New member
מוזיקה שעובדה והולחנה במיוחד לאירוע

אני יודע שאצל הבלארוסית יש איזה דרופ משיר של נועה קירל, נשמע ונראה מגניב לגמרי!!!

dosfer

New member
אני מקווה מאוד שזה לא מה שהולך להיות

אני רק מקווה שהם לא הולכים להקרין את הפרצוף של קובי כמו בקליפ, זה כל כך 2017, מיושן וקרינג'י
&nbsp
אם כבר הוא בא ממקום של הצגות, מחזות זמר אז צריך שגם ההופעה תהיה כמו הצגה קצרה על בריונות או משהו כזה.. ולא להתרכז רק בקובי, צריך להעביר הצגה שוברת לב!

בלואנגל

New member
חח זו הבעיה הכי פחות מדאיגה שם.

בהתחלה יצטרכו להסביר לקהל שלא מדובר באזעקה ואין צורך לפנות את האולם.
בסיום השיר יצטרכו לדפוק על גונג ענקי כדי להעיר את הקהל.
נראה לי שהדבר היחידי שאפשר להקרין עם השיר האיום הזה יהיה מראות של פליטים מסכנים מרחבי העולם.

dosfer

New member
אני לא יודע מה יהיה הסוף עם השיר הזה

מצד אחד בא לי שייכשל כי לא בא לי לראות את טדי הפקות משתלטים עוד פעם
מצד שני זה עדיין ייצוג ישראלי, אני לא יכול שלא לפחות במקצת לקוות לטוב...
&nbsp
איזה מתיש לחשוב על זה

dosfer

New member
דרך אגב מה זה כל החורים האלה בטריבונות מושבים??

למה לא לבטל את החורים האלה ולהוסיף מושבים?
ואני רואה שבצדדים המושבים לא עד הסוף וזה חבל כי יש מקום להוסיף עוד כמה שורות מושבים עד הקיר! עוד מושבים זה עוד הכנסות וזה עוד כסף וזה גם ויזואלית ייראה יותר טוב, אני לא מבין מי תכנן את המושבים ככה, ניצול לא נכון!

ולפי דעתי צריך להוסיף עוד טריבונות מושבים בצידי הבמה, יש שם מלא מקום בשני הצדדים להכניס עוד לפחות 2 טריבונות גדולות של מושבים.. חבל!

למעלה