התמונה הבאה שרצה ברשת מאוד מאוד מטרידה

צוות Kuss

New member
התמונה הבאה שרצה ברשת מאוד מאוד מטרידה

יש כאן בעצם גדר שעומדת בגובה משמעותי לפני כ-15 מושבים.

אני מתאר לעצמי שבתוך החלל הריק והמגודר ישב הצוות הטכני, עם מסכים, רמקולים, וכל הבלאגן. בליסבון ניתן לראות בבירור שמדובר בעמדה מאוד גבוהה ואין אנשים שעומדים מאחוריה כי זה מסתיר.

אז השאלה היא מה הוא גורלם של 15 האנשים שיושבים מאחורי הגדר? האם הם בזבזו את מיטב כספם כדי לראות: 1) גדר שמסתירה להם את הבמה ו-2) את הצוות הטכני והציוד שלו שיסתיר גם כן?

מישהו יכול לפזר את הערפל מאחורי החלל הריק הזה?

dosfer

New member
זה הולך להיות מהמם
ראיתי תמונות של הבמה עם אורות..

הבמה הכי מוצלחת והכי אייקונית אי פעם! לא רק באירוויזיון!
רואים בתמונה איך זה מצטלם עם אורות ופנסים ומשחקי אורות זה נראה מושלם
היא כל כך אסתטית ונעימה לעין ואהבתי את הקצוות החדים והחזרה על מוטיב המשולש
&nbsp
עילפון

&nbsp
שיגיע כבר מאי!!!!
&nbsp

dosfer

New member
ומה שבאמת מטריד השנה

שנגיע לאחד המקומות האחרונים בגמר
ועוד כשישראל מארחת...
&nbsp
אני לא חולם אפילו על טופ 5 כמו באירוויזיון 1999.. יקרה אולי ההפך, מקום חמישי.. אבל מהסוף!

עiמר

New member
אותי יותר מדאיג הגודל של הגולדן סירקל

זה נראה כאילו לא יכנסו שם יותר מחמישים אנשים בלחץ וזה שטח שהם מוכרים איליו מעל 500 מקומות...

בלואנגל

New member
צילום בעדשה כזו מעוות את הפרופורציות.

אמנם מדובר באולם קטן, אבל זה גדול יותר במציאות ממה שנראה בתצלום.

עiמר

New member
אני כל כך מקווה שאתה צודק כאן

כן, יש משהו בצילום שמעיד על כך שהוא נעשה עם איזשהו פילטר שיעגל אותו פנורמית ועדיין, הייתי באקספו תל אביב כבר כמה וכמה פעמים, אני לגמרי מודע לגודל הממשי שלו וכשזה נאמר, הם הוציאו את הכרטיסים בגולדן למכירה ל-פ-נ-י שהבמה אקשולי נבנתה וגם עם זווית הצילום המעוגלת הזו, זה נראה כאילו מעל ל-500 מקומות (אני מתבסס על מכירת הכרטיסים לחזרות ששם נותרו בגולדן סירקל עוד 514 מקומות פנויים נכון לרגע זה!) לשטח המצומצם הזה לא ריאלי ומטורף.

מה זה מקווה להתבדות.

Rori90

New member
ואוווו!!!! באמת נראה מעולה!!!

תודה שהעלית לכאן את הקישור

אגב, יצא לי לראות באינסטגרם של המתמודדים סרטונים ותמונות (רובם נמחקו מפני שהם הועלו ל-24 שעות) מהצילומים ונראה שבהחלט עומדות להיות גלויות מושקעות.

s a g i 87

New member
,אני בשורה השניה בדיוק אחרי אותן גדרות!!!

ממש התמונה ששמת אני בשוקה השנייה ורני הבנתי שבחלל הריק הזה לפני לא יסתירו!! לא מצלמות לא אנשים.
אולי השורוץ הראשונות לא יאוכלסו על ידי צופים ויתחילו לספור את השורות החל מהשורה הרביעית או משהו כזה? לפעמים בכדורגל עושים את זה ולא שמים צופים בשורות הראשונות....
פאק הלחצת אותי עכשיו

צוות Kuss

New member
תסתכל בכרטיס שלך איזו שורה אתה

השורה שמאחורי החלל הזה היא שורה 11. לפי הבנתי הגדר לא מסתירה בכלל וכעת החשש הופחת אבל לא נעלם שכן יהיו שם שני צלמים עם מצלמות טלוויזיה מאסיביות שיתכן וכן יסתירו. קשה להאמין שימכרו מושבי פריים במחירים מטורפים ואז יהיה משהו שמסתיר. מצד שני בישראל הכל יכול להיות. אמשיך לעקוב אחר העניין ואעדכן.

s a g i 87

New member
אני יודע אני שורה 12 בדיוק איפה שאמרתי

אני מקווה שזה עניין של זוויות צילום ראיתי עוד תמונות בפייסבוק ויתכן והגדר יותר נמוכה ממה שהתמונה ששמת מראה

PonyClub

New member
נשמח לקבל כמה שיותר פרטים...גם אנחנו תקועים מאחורי רשת כזאת

PonyClub

New member
שלח מייל ללאן.הם מתקשרים תוך יום-יומיים ומאפשרים לשנות מקום

למעלה