IT'S A FIGHT: 2019

E u r o b o y

New member

בקרב הקודם התמודדו:

בלארוס
ZENA - Like It

מול

קרואטיה
Roko - The Dream

תוצאות הקרב:

בלארוס: 5
קרואטיה: 3

ולפיכך - המנצחת בקרב שעולה לשלב הבתים היא:

בלארוס

ZENA - Like It

שלב הבתים

01. יוון
02. ארמניה
03. בלגיה
04. מלטה
05. סלובניה
06. אסטוניה
07. מקדוניה הצפונית
08. קפריסין
09. סן מרינו
10. שוויץ
11. פולין
12. אירלנד
13. בלארוס

קרב מס' 14 יוצא לדרך מיד...

E u r o b o y

New member
14: רוסיה vs. ישראל

קרב מס' 14 יוצא לדרך

בקרב הבא מתמודדות:

רוסיה
Sergey Lazarev - Scream
https://youtu.be/gEpUgRtXBss

נגד

ישראל
קובי מרימי - Home
https://youtu.be/7d__XXiVJkE

שרשרו את שם המדינה עם השיר המועדף עליכם
ההצבעה תיסגר בעוד 24 שעות

הקליפים לשירים המתחרים מצורפים מטה

הצביעו והשפיעו

סטילהוק

New member
רוסיה

אין פה בכלל תחרות. השיר המדורג אצלי במקום הרביעי בצמרת מול השיר המדורג אצלי במקום הרביעי מהסוף.

אירו19

New member
ישראל

רוסיה לדעתי מתאמץ מדי ופיזרו יותר מדי הבטחות סביב החזרה של סרגיי

dosfer

New member
לא התחברתי לשני השירים, אבל...

רוסיה יותר עוצמתי וזה מה שאני בדרך כלל אוהב בבלדות
של ישראל מרדים אותי
רק מלשמוע את ההתחלה הזאת אני מתייאש ועובר לשיר הבא בעעע
&nbsp
אז רוסיה

עiמר

New member
איזראל!

זה כל כך עצוב שהשיר הישראלי טוב באלפי מונים מהרוסי ועדיין רוסיה היא מועמדת חזקה מאוד לניצחון וישראל בכלל אינה בתמונת המועמדים לניצחון.

רוסיה הוא שיר שמעבר לעיבוד שלו, שנשמע כאילו נקנה\הופק בהרבה מאוד כסף והייחוס שלו, לאחת מהמדינות המקומבנות ביותר באירוויזיון, אין בו דבר. לסרגי יש קול שהוא כלום ושום דבר מיוחד. כשהקשבתי לשיר הרוסי בפעם הראשונה ממש לא הבנתי איך למדינה הזו יש את החוצפה לשלוח שיר שהכותר שלו "צורחים". הם כאילו צוחקים על עצמם ועל כל העם שסובל שם מדיכוי נוראי? בעיניי זה לא רחוק משלוח את יוליה סמוילובה בפעם השלישית, או לשלוח את פולינה גאגארינה עם עוד מיליון קולות שאין לאף אחד שם. בקיצור כשעושים את הקונטקסט לרוסיה, זה צבוע, דו פרצופי, מכוער ומעוות ברמות קשות כמו יתר השירים החנפניים והלא אמינים שלהם העשור.

לצערי הרב, אני רואה את הרוחות נושבות לכיוון רוסיה השנה. נראה לי ראלי שה-EBU שפסל אותם ב 2017 אולי ינסה לפייס אותם (עכשיו שכל הפיאסקו עם יוליה סמוילובה מאחורינו עם ההתעקשות העקרונית הרוסית לשלוח אותה שוב) עם זכייה. אני מרגיש שקצת כפי שהרוחות נשבו לכיוון ישראל בשנה שעברה כך יהיה השנה עם רוסיה. היא מתמודדת חזקה לניצחון ושום דבר מלבד סרגיי עושה "הראל סקעת" על הבמה (מה שבשמיעה הראשונה כבר "צעק" לי שיקרה) לא הולך לקחת את הניצחון הזה ממנה. אם זה יקרה הדיונים בעונת המלפפונים צריכים לסבת סביב על עד כמה מכור הוא האירוויזיון.

למעלה