סנדובל תוקף את האירוויזיון שהביא לו מקום ראשון ומלגלג עליו

סטילהוק

New member
סנדובל תוקף את האירוויזיון שהביא לו מקום ראשון ומלגלג עליו

בראיון באנגלית שנערך אמש עם הזמר הפורטוגלי סלבדור סוברל זוכה תחרות האירוויזיון 2017 הוא תקף את תחרות האירוויזיון שהביאה לו את המקום הראשון ואת התהילה שממנה הוא נהנה ומלגלג עליו, ומכנה את תקופת ההשתתפות שלו באירוויזיון כלא פחות מתקופת הזנות שלו. איזה כפוי טובה מגלומן עלוב הבן אדם הזה.

Salvador Sobral: – Eurovision was my prostitution! | English subtitles | SVT/TV 2/Skavlan
https://www.youtube.com/watch?v=X82tMy-djtM

DeLux5577

New member
לא אהבתי את השחצן הזה אף פעם

לא מבין אייך הוא זכה עם שיר פחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אשפה שלו

Uri04

New member
השיר וההופעה שלו היו הכי טובים באותה שנה

אתה לא מתחבר, זה בסדר. אבל למה לקרוא לזה פח אשפה?

Uri04

New member

einat162

New member
לא הבנתי למה הוא זכה. לא הרשים אותי

לא השיר ולא הביצוע.

בלואנגל

New member
הוא עדיין נחשב לסלב בפורטוגל?

לא הסתיימו 15 דקות התהילה שלו ושל השיר המרדים שלו מ-1924?

GM1988

Well-known member
איזה בחור מרתק הוא

לא יודע למה הוא רואה את האירוויזיון כתחרות של שירי ג'אנק, כשהוא אחד מהזוכים בה עם שיר שרחוק מלהיות כזה, אבל אהבתי לשמוע אותו.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא צפיתי, לא מעניין אותי מה הוא חושב. חבל שהוא יורק לבאר וכו

אבל היות שהאירוויזיון הוא תחרות שירים ולא תחרות אישיות, זה לא באמת משנה. כמובן, תמיד נחמד לדעת שהזמר המוכשר הוא גם אדם נעים הליכות, אבל גם אם לא, מבחינתי זה לא גורע דבר מהזכייה המוצדקת של שיר קלאסי נפלא.

Rori90

New member
אני אומרת התאגיד צריך להרים את הכפפה

ולהזמין אותו להופיע כאן בגמר ביחד עם נטע לדואט מאש אפ של ״amar palos dois״ ו-״toy”

סטילהוק

New member
לא חבל, המגלומן עוד עלול להתאבד עם יתנו לו לשיר עם נטע

אפילו להעביר לה את גביע הזכייה ראו כמה היה לו קשה. כי הוא הרי הסטייק והיא בסה"כ המבורגר, שניצל או רבע עוף לשיטתו.

Uri04

New member
אני מחבב אותו. נאמן קודם כל לאומנות שלו

לא כולם חייבים לאהוב את האירוויזיון, וזה בסדר

trilliane

Well-known member
מנהל
זה לגמרי בסדר, אבל אלה שלא אוהבים גם לא משתתפים...

למה שהוא עושה קוראים לירוק לבאר שהוא שתה ממנה, וזה לא מעשה יפה, אז הכעס עליו מובן והגיוני.

GM1988

Well-known member
לא ברור מה הוא רוצה מהאירוויזיון כשהוא אומר דברים כאלה

וזה לא שהוא לא השמיע את דעתו כבר אז על במת התחרות, כשאמר שזו תחרות של שירי ג'אנק- כשבאופן אירוני הוא זה שעמד עם הפרס.. אז מה הקטע?

Uri04

New member
את לא ביצעת אף פעם החלטה שהצטערת עליה מאוחר יותר?

שנתחיל למנות את משתתפי האירו' לדורותיהם שהודו שבדיעבד חבל שהשתתפו?

אפשר לחשוב שסלבדור מקיים קריירה מסחרית התלויה באירו' ומרוויח מהם כסף כל שנה ואז מכפיש אותם מאחורי הגב. שטויות. עשה טובה לאחותו יוצרת השיר, השתתף וזכה כנגד כל הסיכויים. ממש לא יורק לשום באר ממנה הוא כבר מזמן לא שותה.

סטילהוק

New member
אם לא השתתפותו וזכייתו באירוויזיון אף אחד לא היה סופר אותו

עובדה שהוא עדיין רוכב על זכייתו בתחרות האירוויזיון עד היום. ועל מה מדברים איתו בכל הראיונות אם לא על האירוויזיון? המגלומן הזה טס עד לשבדיה בשביל שיישאלו אותו על האירוויזיון. מה יותר מזה?

Uri04

New member
אני לא יודע על מה אתה מבסס את הביטוי "מגלומן"

בהקשר שלו. אתה בכלל יודע את משמעות הביטוי?
ותסלח לי, אבל סלבדור לא נראה לי מעולם כמו מישהו רודף פרסום או מישהו שמנסה לעשות קריירה מעצם היותו מפורסם. אני מניח שהוא טס לשבדיה כדיי להופיע קודם כל. הוא היה זמר שהופיע ברחבי אירופה גם לפני האירו', ואני מניח שרוב הקהל שלו אינו חובב אירו' בדיוק כמוהו.

סטילהוק

New member
מגלומן פירושו אדם שבטוח שהשמש זורחת לו מהתחת

או במקרה של סנדובל כפוי הטובה, שהוא סטייק וכל השאר שניצלים והמבורגרים. ושהמוזיקה שלו היא היחידה שנחשבת למוזיקה ושל כל השאר ממש לא.

למעלה