הדירוג של ישראל בדירוגים האחרונים שעלו היום ליוטיוב

סטילהוק

New member
הדירוג של ישראל בדירוגים האחרונים שעלו היום ליוטיוב

הדירוג של ישראל בדירוגים האחרונים שעלו היום ליוטיוב נע בין המקום ה 27 לבין כמעט המקום האחרון.

סטילהוק

New member
אחרי חשיפת השיר הישראלי אמש ישראל צונחת בעוד שקר למקום 26

לפני החשיפה ישראל היתה במקום ה 16 והשורה שלה נצבעה כחול חזק.
אחרי חשיפת הקליפ הרשמי של השיר ע"י תאגיד השידור כאן 11 ישראל צנחה למקום ה 20 בטבלה ובמהלך היום לאחר שהשורה שלה כולה נצבעה באדום היא צנחה כבר למקום ה 26.

Eurovision Betting Odds - Winner
https://www.oddschecker.com/tv/eurovision/winner

בלואנגל

New member
שששש... אל תפריע להתלהבות ממרדימי.

אל תפריע לעיתונות בישראל שמספרת לנו ש"מרימי כובש את אירופה",
או לחברים כאן שמתלהבים מאיזה טמבל שבכה מהשיר ביוטיוב ("זה שיר של העצמה אישית! ואו!").

nice to meet

New member
זו הנקודה שאתה מפספס

אנחנו לא מתלהבים מהתגובות ביוטיוב. אנחנו מתלהבים מהשיר. דה

סטילהוק

New member
אני רוצה להזכיר לכל המתלהבים בע"מ שבשנה שעברה לאחר החשיפה

של השיר הישראלי, עוד באותו ערב נטע טיפסה למקום הראשון ושהתה בו באופן יציב וקבוע עד לשבוע השני של מאי, שרק בו היא ירדה ממנו למקום השני בטבלה, בשביל לעלות זמן קצר אחר כך חזרה למקום הראשון. ואני רוצה גם להזכיר לכולם שנטע וטוי הובילו את רוב אם לא כל, הדירוגים ביוטיוב וכל הסקרים, מהרגע שנחשף השיר Toy ועד מאי. שלא לדבר בכלל על ההייפ העולמי שסבב סביב השיר ונטע לכל אורך התקופה ונמשך גם הרבה אחריה.

Shellpearl

New member
אבל, אם אני לא טועה, את השיר של קפריסין אף אחד לא ממש ספר,

עד החזרה שראו אותה מופיעה על הבמה, והיא בסוף הגיעה למקום שני.
המצב יכול להשתפר בהופעה באירוויזיון עצמו. אני אישית, לרגע לא חשבתי על דאבל (ולא בגלל קובי, הוא זמר מעולה), אלא רק על מקום מכובד (7-10 הראשונים), אחרי חשיפת השיר זה יהיה יותר קשה. קובי התראיין היום בטלוייזיה, והאופטימית שלו והאהבה שלו לשיר, קצת מדבקים. הוא גם אמר שהם התחילו לחשוב על ההעמדה ולפי מה שאמר אני מתרשמת שזה יהיה די וואו, זה נותן קצת תיקווה.<font> https://www.mako.co.il/news-israel/...?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1434139730</font&gt;

Shellpearl

New member
יפה :) אני תמיד לא שומעת את השירים לפני האירוויזיון.

גם השנה חוץ מכמה שירים בודדים לא שמעתי עוד אף שיר. אבל הפעם בגלל שזה בישראל, אני מתכוונת לשמוע את כל השירים בימים הקרובים.

Shellpearl

New member
היה באמת הבדל גדול בין הקליפ לבין ההופעה החיה. מה שמדגיש,

שלעיתים בהופעה החיה דברים יכולים להשתנות, ואף באופן משמעותי. חשוב מה משדר הזמר בהופעה החיה, וגם בבימוי - בסך ההופעה.

סטילהוק

New member
בדו"ח היומי ששודר היום הגדירו את Home כשיר של טכס זיכרון

מעניין מי הראשון שהגדיר אותו כך....

Shirly23

New member
להתעשת, לחשוב מחוץ לקופסא ולאפסן את האגו -

יש עוד זמן לשדרוג משמעותי, לתוספת כלי מיתר, להעלאת הווליום, לחיזוק רגע השיא וכמובן לחשוב על הופעה בימתית שתשאיר פיות פעורים. הופעה סטייל "מילים" תבטיח לנו מקום בחמישיה האחרונה. צריך לחשוב מחוץ לקופסא. אולי לחלק לקהל צ'ופסטיקים בצבעים אולי להקרין הולוגרמות של פרדי מרקורי, חייבים לחשוב על משהו מיוחד וזכיר.

nice to meet

New member
בדיוק

קצת פחות לגבי הולוגרמות של פרדי מרקורי (זה היה בצחוק, נכון?) אבל בכללי מסכים!
יותר כלי מיתר, כינורות ויותר כוח בסוף...

למעלה