גרמניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

E u r o b o y

New member
גרמניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

סוף שבוע נוסף של בחירות שירים בקצב לאירוויזיון 2019 לפנינו - והערב מגיע תורה של
גרמניה
לעשות זאת ולבחור את השיר שייצג אותה בגמר התחרות בתל אביב

אחרי המקום הרביעי המפתיע בשנה שעברה בליסבון, בגרמניה יערכו הערב את תחרות הקדם Unser Lied für Israel
, בתקווה לבחור בשיר נוסף שייכנס לחמישייה הראשונה - ואולי אף מעבר לכך.

7 שירים יתחרו על הזכות לייצג את גרמניה בתל אביב:

Aly Ryan – Wear your love
BB Thomaz – Demons
Linus Bruhn – Our city
Gregor Hägele – Let me go
Sisters – Sister
Lilly Among Clouds – Surprise
Makeda – The day I loved you most

כאן ניתן להאזין לכל השירים המתחרים:
https://www.eurovision.de/news/Alle-Songs-des-Vorentscheids-in-der-Uebersicht,songs104.html

הזוכה ייבחר באמצעות שילוב של הצבעת הקהל, צוות שופטים ופאנל מומחי אירוויזיון. במהלך המופע הערב יופיעו גם נציג גרמניה בשנה שעברה, Michael Schulte וזוכת אירוויזיון 2010, Lena

איך ומתי צופים? החל מ-21:15 בקישור הבא:
(ייתכן שהשנה ישנה אפשרות להפעלת כתוביות באנגלית במהלך השידור)
https://live.daserste.de/

לגרמניה

babyface19

New member
אם אני זוכר נכון , אז Makeda התמודדה בקדם הנורבגי ב-2016.

עכשיו לגבי ה-LIVE STREAM שנתת , לפי מה שקרה בשנים האחרונות ,בזמן השידור הישיר של הקדם הזה ,הוא לא היה זמין לתושבים שגרים מחוץ לגרמניה, כך שיתכן שנצטרך לשוטט ברשת ,כדי למצוא קישור חיצוני לשידור הישיר. מקווה מאוד שזה לא יקרה.

shaicohen30

New member
יש שידור בטלויזיה בארץ?

בדרך כלל הקדם הגרמני משודר באחד מהערוצים פה בארץ,
אם ידוע באיזה ערוץ זה בהוט אני אשמח.

babyface19

New member
ARD ו-NDR שהם מחזיקי זכויות היוצרים על האירו' בגרמניה ....

לא משודרים כאן בארץ ב"הוט" וב"yes", כי הם אינם בהיצע הלבילות של שתי החברות האלה, וגם לא בהיצע של מפעילים אחרים (למשל "סלקום" או "NETFLIX") ,אלא אם יש לך צלחת לווין פרטית טובה, שקולטת המון ערוצים מחו"ל, שאינם בהיצע החבילות של "הוט" ו-"yes".
&nbsp
למשל , יש לי ידידה טובה שגרה לא רחוק ממני, והיא קולטת באיכות HD את SVT של שבדיה, ואני רואה איתה ביחד את המלודי, כך לפחות בשלוש השנים האחרונות, וכידוע לך SVT אינו בהיצע החבילות של החברות כאן.

babyface19

New member
הא, ועוד משהו לגבי החסימה ברשת ,אם תהיה זו....

תמיד ישנן דרכים לעקוף באמצעות תוכנות , כדי להסתיר IP ישראלי ולשנות ל-IP מחו"ל.
אז נשאלת השאלה על איזה IP גרמני נפלת ,ואם זה עם שרת אינטרנט מהיר של אותה כתובת IP גרמנית , כדי שלא תהיינה לך תקיעות בשידור.

shy2668

New member
אני מאוד מרוצה מהבחירה של ארבע הגדולות השנה

נקווה שגם גרמניה תצטרף אליהן ותבחר שיר מוצלח.
&nbsp

tajci

New member
קדם מאכזב

בעיקר בגלל השפה(אין אף שיר בגרמנית, מרגיש לי הזוי). כל השירים רדיו פרנדלים ודי רגילים. אין כאן שום תעוזה/ אומנים מסקרנים/ משהוא מאפקט טוי/ סלבדור...
השיר היחיד שהאזנתי לו עד הסוף היה לובשת את האהבה שלך...המוסיקה הזכירה לי את סווטלנה לודובה הענקית(אוקראינה 2009) ובגלל זה השיר מיד תפס אותי. אחלה יציאה והבחירה הכי מוצלחת לדעתי.

dosfer

New member
אהבתי את Linus Bruhn - Our City

חוץ מזה שאר השירים לא משהו

סטילהוק

New member
עוד בחירה אומללה לתחרות בחודש פברואר 2019 המקולל

מזל שאוטוטו החודש המקולל הזה נגמר ומתחיל מrץ 2019, שבו כולי תקווה ייפסקו כבר הבחירות האומללות לתחרות ויתחילו להיבחר השירים הגדולים של התחרות.

לגרמניה היה להיט ענק ביד Wear Your Love של אלי ריאן, והיא פשוט ויתרה עליו.

שוב נבחר השיר הלא נכון

היה להם את surprise שאם היה נבחר היה נכנס הישר למקום ה2 אצלי אחרי אוסטרליה. לשניהם אותו ווייב קיית בוש טורי איימוס. זה שיר מעולה ופספוס גדול.
במקומו נבחר סיסטר. יש משהו מעצבן בהופעה שלהן. וגם בשיר. אני לא מאמין להן. אבל הן עדיפות על לינוס.
איזה פיספוס גרמניה. נר ללילי-הפתעה

shy2668

New member
וואו שיר מדהים..עם עיבוד מצויין!!!

נראה לי שלראשונה כל המדינות האוטומטיות שהעפילו לגמר כולל ישראל יסיימו בטופ 10.
טוב הדבר נובע מכך ששאר השירים שנבחרו פשוט מזעזעים.
במיוחד מונטנגרו לטביה רומניה וקרואטיה שבאמת בלתי נסבלים

E u r o b o y

New member
אוי, איזו בחירה נוראית
ואיזה שיר הם השאירו בבית...

קודם כל השם הזול S!sters ואז מגיע שם השיר המפתיע... "Sister". זה נורא. קיטשי, גנרי, לא מעניין ולא מיוחד. אחרי שנה מופלאה לגרמניה עם שיר נהדר ומיקום ראוי, הם חוזרים לתחתית - ומביאים לנו במתנה עוד שיר על הפנים לתל אביב

למה לעזאזל הם לא בחרו בשיר ובהופעה הנורמלים היחידים שהיו בקדם הזה - ושגם היו מביאים להם טופ פאקינג 10?! Linus Bruhn – Our city

Willo the Wisp

New member

לבחור את השיר הכי חלש זה באמת כישרון.
מילא הטלווט, אבל בשביל מה הביאו צבא של שופטים "מומחים מתעשיית המוזיקה" אם לא בשביל שימנעו זכייה של שיר מעאפן כזה? קטע מוזר. בסוף דווקא ניקוד החובבות היה הכי סביר.
גם אם השנה תהיה חלשה במיוחד אני לא רואה מצב שהאחי!ת גומרות מעל הבוטום 3.
מבחינתי חבצלת בינות העבים היתה צריכה לנצח, והייתי מסוגל לחיות עם השירים של אלי, לינוס והצווחוחים או מקדה.

Shirly23

New member
ניצח השיר עם ההופעה הכי טובה אתמול

השיר ריתק אותי לכל אורך 3 הדקות, הזמרות מרגשות וזה מרגיש שהן מספרות סיפור שאתה לא יכול להתעלם ממנו (תנסו להקשיב למילים) ואפשר עם הופעה יצירתית להביא כאן נאמבר היסטרי שישאיר אפקט וואו אצל הצופים בבית. אני מאוד מרוצה מהבחירה. אגב - יש לזמרות קשר לישראל ? כי הקטע שהן נופפו בדגל ישראל על הבמה היה מרגש נורא.

סטילהוק

New member
ההופעה של אלי ריאן היתה פי אלף יותר טובה ושווה

הזכירה את הופעתה של איווטה מוקוצ'יאן הארמנית-גרמנייה מהתחרות של 2016.

למעלה