השיר הישראלי לאירוויזיון 2019: "Home"

DeLux5577

New member
לא צריך להיות באופוריה ולא בהיסטריה...

בואו קודם נשמע את השיר... אחכ נצא בהצהרות :)
&nbsp
אבל אין ספק שהתוכנית של אסי עזר היא מכורה מראש

RossieL

Active member
רגע, שניה, אולי שווה להמתין קצת?

סליחה על ההתפרצות [ואני בכלל לא דיירת קבועה כאן], אבל, השיר עוד לא נחשף וכבר יש כזו דעה סגורה וגורפת שזה הולך להיות ביזיון?

אם השיר הוא כמו הביצוע של 'הללויה', אז לדעתי, בהחלט יש לנו סיכוי להתברג בעשיריה הראשונה.
קובי הוא עוף מוזר בנוף [כמו שהיתה נטע] ויש בו משהו שאין במתמודדים אחרים.
אז, אולי, רק אולי, תתאזר [ו] בסבלנות ותתן [ו] לקובי רק קצת קרדיט?

tajci

New member
קצת מאוכזב שהשיר לא בעברית

גם ככה אנחנו בגמר...

שיר באנגלית מתגלגל טוב יותר

וגם יותר קל לשיר באנגלית. אם רוצים שיהיו את מילות השיר - אז השיר צריך להיות בעברית (עם הכנסה של איזה מילה או משפט בעברית).

DeLux5577

New member
ברור שאנגלית יותר קל וקליט

אבל בבית ציפיתי לעברית - לפחות 50 אחוז מהשיר - סטייל השקט שנשאר

כיון שזו תחרות בינלאומית

אי אפשר לדבר עם אנשים בשפה שהם לא מבינים ולהבדיל רק על המנגינה, העיבוד והקול של הזמר.
אני אישית פחות אוהבת שירים שאני לא מבינה מה המילים אומרות - גם אם זה שיר קליט ויפה.
אני אוהבת מאד שירים בעברית וממש לא מתחברת לאנגלית. אבל כששרים שיר לעולם - צריכים לדבר בשפה שהעולם מבין. ועדי לשים חותמת ישראלית על השיר - לשלב מילה או משפט בעברית (כמו " לא אני לא בובה").

TA2020

New member
איפה שפיטה איפה???

חבל שהיא לא זכתה. ככה היינו מקבלים שיר מגניב ומיוחד (עם סיכוי לזכייה נוספת!).
BROKEN של שפיטה זה שיר מעולה! הופעת הגמר שלה בכוכב הבא הייתה מעולה והייתי ממש שמח לראות את אותה ההופעה גם בגמר האירוויזיון. עם שפיטה כמובן. לא עם קובי.

linnaa

New member
אני בכיתי שהיא לא נבחרה

אהבתי במיוחד את השיר imagine

RossieL

Active member
אח יא שפיטה, שפיטה

אכן, כל כך חבל ששפיטה לא זכתה.
גם אם לא היתה זוכה באירוויזיון, היתה עושה שמח והיתה יודעת לענות לכל העתונאים, בדיוק כפי ששפיטה יודעת.

אז, שאט אפ כולם, ובואו נחזיק אצבעות לקובי.
הוא ממש לא שפיטה אבל בהחלט יש לו ייחודיות משל עצמו ויכולות ווקאליות ראויות לציון.

למעלה