השיר הישראלי לאירוויזיון 2019: "Home"

E u r o b o y

New member
השיר הישראלי לאירוויזיון 2019: "Home"

קובי מרימי יבצע בגמר אירוויזיון 2019 בתל אביב את השיר "Home" שכתבו אוהד שרגאי וענבר ויצמן. מדובר בבלדה שמתוארת כ"יפה ומרגשת". השיר ייחשף ב-10.3

T B N

New member
וכתבה מוואלה + התגובה של קובי לשיר

"מהשמיעה הראשונה השיר ריגש אותי מאוד והתחברתי אליו מיד", מסר קובי מרימי. "תודה לוועדה שבחרה לי שיר שמתאים לי בדיוק, ובעוד כמה ימים כולם יוכלו להתרגש ממנו יחד איתי".
https://eurovision.walla.co.il/item/3220238

בלואנגל

New member
היה ברור שזו תהיה בלדה.

עכשיו חסר רק שהבמה תואר בכחול והנה חזרנו אחורה בזמן.

באו נפתח בהימור : מתי ידלוף השיר

השיר אמור להיות מבוצע בטכס טלוויזיוני בתאגיד ביום ראשון 11 במרץ...
אז מתי באמת נשמע אותו ?
(בשנתיים האחרונות השיר דלף לפני)

einat162

New member
נתקלתי במגיב באתר אחר שטען שכבר דלף

ביוטיוב- אבל לא צירף לינק, ואני לא מצאתי בעצמי

lidia80

New member
זה מעניין -

לפני יומיים כתבתי כאן שיתאים לו שיר כמו Bring Him Home

mati020202

New member
יואב צפיר,אוהד שרגאי וענבר ויצמן לתוכנית הבוקר של

וסיפרו קצת על השיר,
כידוע מדובר בבלדה אך זו בלדה מתפתחת,זה מתחיל שקט מאד וזה הולך ומתעצם.
צפיר סיפר שקובי מאד אהב את השיר והתחבר אליו מיידית אך לא ידע אם הדבר טוב או רע מאחר ונטע ונדב גדג׳ לא אהבו את השירים שנבחרו עבורם.
השיר כולו באנגלית אך הם לא פסלו שיתכן וישולב בו משפט בעברית כמו בשיר של בועז מעודה.
כשהוקלטו השירים הפיינליסטים שהגיעו לשלב הסופי הבחירה בשיר היתה פה אחד אצל חברי הועדה .
צפיר נשאל על סיכוי השיר להביא דאבל ,והוא ענה שיש סיכוי טוב לטופ 10 והציע להנמיך ציפיות.

GM1988

Well-known member
חח איזה בדיחה הם

סבבה שלא רוצים נגיד לזכות שוב וזה.. אבל ממתי אומרים בשלב של בחירת שיר "סיכוי טוב לטופ 10"

בלואנגל

New member
בראיון לישראל היום הוא נשמע יותר פסימי

הוא אמר שזה שיר שמזכיר את ביצוע הגמר של מרדימי, "לט איט בי", שאפשר לשכוח מניצחון (לא בגלל שמרדימי משעמם, אלא בגלל ש"עד שהאירופאים נתנו לנו לנצח נראה לך שהם יתנו לנו לנצח שוב?").
הוא גם תיאר את הצרחות והצעקות שהוא קיבל מצד השופטים (אני מניח שהכוונה לקרן פלס הבהמה) אחרי הדחת מרדימי, ואז הוחלט לעשות גלגל הצלה.

dosfer

New member
מציע "להנמיך ציפיות" חבורה של עלובים

זה היה מכור מההתחלה בכלל כל התוכנית הזאת מכורה!
בטח לקובי הזה יש קשרים טובים עם ההפקה, הוא ממש לא אנונימי כמו שהציגו אותו
&nbsp
גם נטע, גם חובי, גם נדב, גם העליז השני וגם חובי סטאר לכולם היו קשרים עם טדי כבר מלפני הכוכב הבא כך שאני לא קונה את זה שהם אומרים שזו החלטת הקהל, זה הכל מתוכנן והם עושים מה שבא להם
&nbsp
מתי יחזור הקדם אירוויזיון??? למה לא לתת בחירה מלאה לקהל? למה לא לתת גם לאנשים לא מוכרים לנסות לשכנע אותנו לתת להם לייצג? אם הם יביאו שיר טוב ויבצעו אותו טוב בקדם אין סיבה שלא ייבחרו בהם! ואני מעדיף אחוז נמוך של השופטים בהכרעה ואחוז גדול של הקהל!
&nbsp
אבל "כאן" זה בעצם רשות השידור עם חליפה חדשה

L e j l a

New member
איבדת אותי ב"העליז השני". לא יהיו כאן גילויי הומופוביה

אם כבר בשלב הזה שעדיין לא פרסמו את השיר

ואומרים שיש סיכוי לטופ 10 ולהנמיך ציפיות זה אומר שהולך להיות גרוע.
בדרך כלל בהתחלה יש את ההתלהבות מהשיר.

nice to meet

New member
או שפשוט רוצים להנמיך ציפיות

לשם הנמכת ציפיות. יותר הגיוני, לא?

בביזיון הבא עפו עליו ועכשיו מנמיכים ציפיות?

למה? אולי כי הבינו מאוחר מידי שעשו טעות?

רק חבל שהשיר מתחיל שקט

קיוויתי שמתחילות בקול גדול (נניח כמו "מלך האריות"). זה יתפוס את האוזן ואחר כך שירד ומעלה ועשחק עם הקול כמו שהוא יודע. פתיחה של שיר צריכה להיות מעניינת . כמו בשיר טוי וכמו בגולדן בוי. משהו שונה ואז זה עושה חשק לשמוע את ההמשך ומעלה עניין.

סטילהוק

New member
הסיכוי של ישראל לזכות השנה עם מרדימי ובלאדה שואף לאפס.

אך לפחות השיר הזה ישמש כאתנחתא לשירותים ונשנושים בגמר.
אני גם לא חושב שנהיה השנה בטופ 10, בחירה אומללה של ישראל גם בשיר וגם במבצע שלו. כיריה יכלה להביא לפחות טופ 10 אם לא הרבה יותר. והיא בטוח לא היתה הולכת על בלאדה אלא על שיר קצבי ומלא חיים שירים את האולם והצופים ולא ירדים אותם. קובי מרדימי מזכיר לי מאוד את הנציג האיסלנדי מהשנה שעברה שכולנו זוכרים איפה הוא סיים את התחרות. למזלנו אנחנו אוטומטית בגמר, כך שאין סכנה שנישאר בסמי השנה. ולמרות שטחנו לנו את הראש כל אורך הכוכב הבא שישראל רוצה דאבל, זה ממש לא נראה ככה, לאור הבחירות וההתנהלות.

לדעתי היה עדיף לא להגיע לגמר בכלל

מאשר מקום אחרון בגמר, אבל אי אפשר כי אנחנו מדינה מארחת.
הייתי שמחה שזה היה קורה כדי שאולי יבטלו את התכנית הבזויה והמכורה הזאת שהשופטים בה אחד יותר גועל מהשני.

למעלה