רומניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

E u r o b o y

New member
רומניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

מבול השירים החדשים לאירוויזיון 2019 נמשך - והערב תהיה זו
רומניה
שתתכבד לבחור את השיר שלה לתחרות בתל אביב, שנה לאחר שלא העפילה בפעם הראשונה בתולדותיה לגמר האירוויזיון, מאז החלה שיטת חצאי הגמר.

במדינה ייערך הערב גמר Selecţia Naţională 2019 בו
יתחרו 12 שירים על הכרטיס לייצוג רומניה
בחצי הגמר השני בתל אביב ב-16 במאי:

Trooper - Destin
Teodora Dinu - Skyscraper
Dya & Lucian Colareza - Without You
Vaida - Underground
Claudiu Mirea - We Are the Ones
Bella Santiago - Army of Love
Olivier Kaye - Right Now
Aldo Blaga - Your Journey
Letiția Moisescu & Sensibil Balkan - Daina
Laura Bretan - Dear Father
Ester Peony - On a Sunday
Linda Teodosiu - Renegades

בקדם הרומני הערב ינקד את השירים גם צוות שיפוט בינלאומי, בו יהיו חברות בין היתר טלי אשכולי מישראל וזוכת אירוויזיון 2013, אמלי דה פורסט מדנמרק. במופע הביניים צפויה להופיע זוכת אירוויזיון 2018, נטע ברזילי

איך צופים ומתי? החל מ-20:30 שעון ישראל בערוץ TVR הזמין לחלקנו בטלוויזיה וגם בקישור הבא:
http://eurovision.tvr.ro/2019/

לרומניה

סטילהוק

New member
לאורה ברטן היא לגמרי הפייבוריטית שלי בקדם הרומני השנה

ולדעתי היא גם בעלת הסיכויים הגבוהים ביותר לזכות. כי בניגוד לכל שאר המבצעים בעלי הסיכויים הגבוהים לזכות, שמעתי אותה בלייב והיא פשוט מעולה. והיא גם ממש מתוקה.

לעומת זאת, לינדה ובלה לא נשמעות טוב ואפילו מזייפות קשות בלייב.

אולי רומניה תציל את פברואר 2019 מלהפוך לחודש הבחירות הכי אומללות בתולדות תחרות האירוויזיון. ולשם שינוי תצטרף לספרד היחידה שבחרה נכון השנה.

shaicohen30

New member
הרומנים חייבים להציל את הסופ"ש עם בלה!!!

השיר של בלה יכול להביא לרומניה טופ10 בקלות ועם הופעה ממש טוב לא אתפלא אםזה יסיים טופ5.

dosfer

New member
לינדה חירבה את השיר של עצמה, פוסטמה!

היחידה שעוד היה לה שיר עלאק דיסני, קליט וממכר
&nbsp
הלכה עשתה לו גרסה חדשה והרסה אותו לגמרי
&nbsp
בנוסף לזה היא חירבה את השיר בלייב, זייפה את עצמה ורק צרחה
&nbsp
ולמה היא הוסיפה את הוידיאו המביך שלה ברקע??
&nbsp
בטח הילדה תזכה, לפחות היא באמת הביאה הופעה חזקה מבחינת הווקאליות
אם הם יבחרו משהו אחר רומניה ישארו בחצי גמר! כן כולל השיר של לינדה לצערי..

אחד הקדמים היותר חזקים השנה

אבל גם עם תוצאה מאוד ברורה, לאורה ברטאן או בלה סנטיאגו ייצגו את רומניה בישראל וסיימו בעשרת המקומות הראשונים בגמר.
לכל אחת מהן יש מחנה אוהדים גדול מאוד והן מייצגות דברים שונים לחלוטין.
אני מעדיף שלאורה תייצג את רומניה בישראל כי מדובר לדעתי בשיר הכי טוב בעונת הקדמים הזו ואם היא תזכה כאן לדעתי היא מביאה את האירוויזיון לרומניה.
השיר של בלה לדעתי הוא החלש ביותר כאן, אני פשוט לא מתחבר לסגנון האלקטרוני ששולט בשיר הזה (גם את השיר הקפריסאי מהשנה שעברה אני לא אוהב).
כל שאר השירים טובים החל מ"דיינה" החביב אך פחות הטעם שלי ועד ל-"מסע שלך" הנהדר שהיה מנצח אצלי ברוב הקדמים שהתקיימו עד כה.

לפחות זכה שיר טוב

קודם כל לדעתי הקהל לא צריך להיות רק 1/7 מהקולות אלא 30% לפחות
ומי שלדעתי אחראים לכך שאנחנו לא נזכה לראות אצ לאורה ברטאן מנצחת את אירוויזיון 2019 הם רק דבון וויליאם, בדעתם על השירים הם סימנו את לאורה כאחת המקומות הראשונים שלהם ופתאום רק 4 ו-6 נקודות בהתאמה.

יש שידור ישיר ביוטיוב

לא מצליח להדביק לינק.
חפשו ביוזר tvr ביוטיוב
או דרך הפייסבוק של tvr1
&nbsp
בהצלחה ללאורה��

טלי אשכולי אמילי בת יער ויליאם ודבאן

היש צוות שופטים הזוי יותר?
אה ועוד שני רומנים חחחח
התקדמה ויליאם
ודבען גם
האמת שהם עפו על לאורה בריעקשן וזה טוב
וואו לינדה שינתה לוק נראית צעירה ב30 שנה. שיר פח. אבל יש לה קול טוב. בבתים.
זה מצחיק, בצד בתגובות רואים לאורה בלה לאורה בלה לאורה בלה..
בסוף תבוא שלישית ותיקח
טוב, השיר השני מעצבן פח אז אני על מיוט. אחריו לאורה אני במתח..

לאורה

וואו וואו וואו מאיפה להתחיל. מהסוף-נתנה את הופעת חייה.
מהתחלה-הייתי ועדיין בשוק ק מבוגרת ב20 שנה. איפה התמימות. נעלמה. מה זה התלתלים האלה. והעשן. והשמלה.ווהטדהפאק. ככה עד שפתחה מבערים. והשאירה אותי חסר נשימה השתיקה אותי א.. הכל קטן על הביצוע הזה. כל הביקורת הנכונה על הקיטש גם השיר וגם עכשיו ההופעה, מתגמדת לעומת הביצוע ה מ ד ה י ם הזה. בסופו של דבר נשארתי פעור פה וזה מה שחשוב. אני מאד רוצה שתנצח ושבאיר' על הבמה בסמי תחזור לתמימות לשיער הגלי לקוקו בלוף למבע התמים הטהור שנעלם היום כלא היה..

alma velama

New member
Dear father THOU ART in Heaven הוא שיר אהבה לישו...

ויש להבין אותו בהקשר נוצרי אדוק. אין בכך כל פסול, רק לקחת בחשבון שזה לא 'פאפא' של סימון או של זאב רווח...וזה מתיישב היטב עם קמפיין מתוקשר ברומניה ובריכוזים רומנים בעולם לפיו לורה ברטאן מואשמת בהומופוביה ובהצהרות הומופוביות לקראת משאל עם ברומניה על הכרה בנישואים חד מיניים שהתקיים בסוף 2018. בסופו של דבר היה רוב נגד החקיקה.
זה לא מה שימנע ממנה לנצח ובענק וכל תוצאה אחרת תהיה בגדר סנסציה. זה אמור להיות הניצחון הכי מוחץ אי פעם שרומניה זוכרת...
https://www.youtube.com/watch?v=o42JTxRTfdI

alma velama

New member
לאורה רק שלישית אצל השופטים. אסתר פאוני לקחה את כל הקופה!

משקל ההצבעה של הקהל היה רק שביעית מסך כל ההצבעות. השופטים הכריעו את המנצחת ב-85.7% (62 נקודות לאסתר מ-6 שופטים, 3 נקודות מקהל בלבד).
לאורה קיבלה 48 נק' מהשופטים ו-12 מהקהל וזה לא הספיק. הפער שאסתר פתחה כבר היה גדול מדי ולהצבעת הקהל לא הייתה שום משמעות. אנטי קליימקס נוראי.
ככה זה : שניים ראש בראש - שלישי לוקח (כמו באיטליה).

כל הסימנים היו שם

הקול שיוצא ממקום לא בריא. הלהטופוביה.
לאורה עוד צריכה לעבור תהליך. התבגרות. ארוך. להשתחרר מכבלי האם. והדת.
השינוי שראיתי בה הערב הוא כנראה הצעד הראשון בתהליך.
יש לה דרך ארוכה.
אני מקווה לה שבעוד 10 שנים תהיה אשה משוחררת.

למעלה