Melodifestivalen 2019: חצי גמר 3

E u r o b o y

New member
Melodifestivalen 2019: חצי גמר 3

אחרי ההעפלה המפתיעה לגמרי של מאלו פריץ לגמר (ויחד איתה ליאמו והאנה בדואט שהיה ברור שיעפיל ישר לגמר),
הקדם החם ביותר של העונה ממשיך
ומה יותר מופלא מהעובדה שהשיר שינצח בסופו, יהיה זה שייסע לייצג את שוודיה באירוויזיון ב... ישראל?

בכל חצי גמר שייערך מדי שבת, יתמודדו 7 שירים חדשים על 2 מקומות בגמר הגדול
(שייערך ב-9.3) ועל 2 מקומות בגלגל ההצלה, שייערך כשבוע לפני הגמר, ושממנו יצורפו 4 שירים אל הגמר. בסה"כ בגמר הגדול של המלודי שייערך ב-Friends Arena שבסולנה, יתחרו 12 שירים על הזכות לייצג את שוודיה באירוויזיון 2019 בתל אביב
- תחילה בחצי הגמר השני, ולאחר מכן, ככל הנראה, גם בגמר הגדול.

אלה 7 השירים שמתחרים בחצי הגמר השלישי, שייערך ב-Leksand:

בחצי הגמר השלישי ינסו את מזלם הפיינליסט הקבוע שתמיד מוזכר כמועמד לניצחון, יון הנריק פיולגרן בעוד שיר המהומים עממי, יוצאת אלקזאר לינה הדלונד בהופעת סולו ראשונה, נציג שוודיה באירוויזיון 2005 מרטין סטנמארק שחוזר לעוד סיבוב, פליט FO&O עומאר רודברג שמנסה גם הוא לבד (אחרי אוסקר שניסה בשבוע שעבר והגיע אחרון), דולי סטייל בהרכב חדש לגמרי אבל עם אותו שטיק ועוד...

The Lovers of Valdaro - Somebody Wants
Dolly Style - Habibi
Martin Stenmarck - Låt skiten brinna
Lina Hedlund - Victorious
Omar Rudberg - Om om och om igen
Rebecka Karlsson - Who I Am
Jon Henrik Fjällgren - Norrsken

לצפייה בקטעים מהחזרות ולהאזנה לדקה מכל שיר:

https://www.svtplay.se/video/211072...bidragen-the-lovers-of-valdaro-somebody-wants

https://www.svtplay.se/video/211011...-latarna-the-lovers-of-valdaro-somebody-wants

שידור חי של חצי גמר 3 - Melodifestivalen 2019 מ-21:00, בקישור הבא:
https://www.svt.se/melodifestivalen/

לפייבוריטים שלכם בחצי הגמר השלישי ו...חג מלודי שמח

סטילהוק

New member
השיר היחיד שאהבתי מהחצי הזה זה Victorious שהוא גם הטוב ביותר

עד עכשיו מכל השירים שהוצגו עד עכשיו במלודי השנה.
גם השיר Who I Am שיר בינוני פלוס שיר לא רע, אך Victorious זו ליגה אחרת.

mati020202

New member
הימור שלי

עולים לגמר-יון ורבקה
לגלגל הצלה-עומר ולינה
לא אהבתי אף שיר במקבץ הזה,מאד מקווה שדולי סטייל לא יעלו לשלב הבא ,השיר שלהם מעפן.

סיוט

זה מה שהרגשתי. שבעה פחי אשפה.
לא חדש שהמלודי זו גירסא שבדית לפסטיגל. ובכל זאת כלכך הרבה טראש בלי פרומיל של אמת.
בשיר האחרון כבר ניתקתי באמצע לא יכולתי לסבול יותר.
בסוף ויקטוריה תנצח ובישראל בגלל שהכל חאפרי ומושחת ישפכו עליה בטעות את שפך הירקון. תכלס מגיע לה.

E u r o b o y

New member
יששששששששששששש
תוצאות מעולות
נקמת השלאגר

כמו בשנה שעברה, גם הפעם - השלאגר נוקם את נקמתו ולינה הדלונד עולה דירקט טיל פינאל עם "Victorious" הסוחף (וכנראה תגיע אחרונה בגמר, אבל למי אכפת
). אני חושב שאם אלקזאר היו מופיעים עם זה, זה היה יכול להתקרב לזכייה שם ובלייב זה היה גם יותר חזק קולית

העלייה של יון הנריק צפויה ולמרות שהשיר שלו השנה חלש מקודמיו - הוא בינתיים, ככל הנראה, הזוכה של המלודי הזה. משהו באווירה המסתורית הזו עושה משהו. לא אתפלא אם נראה אותו מניף את גביע הניצחון ב-9 במרץ ונוחת ישר בחום של תל אביב מהקור של צפון שוודיה

שמחתי שמרטין ורבקה בגלגל ובעיקר שדולי סטייל עפו עם "חביבי" הנוראי - שבמקום להיות שוס היסטרי התברר כזוועה

tajci

New member
שובה של חרלוט(בגרסת 2019
)

היה אחלה ערב. לא היו לי הרבה ציפיות ודוקא ממש נהנתי מהמופע.
הפתיחה הנוסטלגית עם אריק סעדה נתנה את האות לקאמבק של הדיסקו והימים הכיפים של המלודי (יאללה חביבי תחזור כבר למלודי, הוא השתבח עם השנים ואני מת לראות אותו זוכה באירויזיון).
יון הנריק בשיר מרדים ומאוד מיושן, אבל כמכור כבד לשירי מלודי ישנים היה לי ממש כיף. לא מבין איך עפים עליו, אבל שמחתי שהוא עלה לגמר. לא חושב שהוא יכול באמת לקחת את הניצחון עם שיר בינוני והופעה חלשה כזאת.
אבל הכוכבת העיקרית של הערב היתה לינה. נראה שההפקה היתה ממש בעדה, ובניגוד לביצוע החלש של קול המסיבה משנה שעברה, לינה הפגינה יכולת קולית מרשימה (ומחשוף אמיץ שאף פעם לא מזיק בדרך לגמר...). אני חושב שדוקא כסולנית ובלי אלקזאר יש לה הרבה יותר חן ופוקוס. היא לגמרי הפיבוריטית שלי עד כה עם השלאגר הממכר (וכן, קצת מיושן). הדמיון לחלוט ממש בולט, כולל האיפור, התסרוקת והביגוד. רק בלי הבוטוקס. השיר העביר בי תחושות ואנרגיות של "דה גירל" האלמותי. מקוה שבגמר ידעו להעריך. אשמח לראות אותה בתל אביב.
שני המקומות האחרונים לגמרי מוצדקים. מלבד ההופעות החלשות, נדמה שלשבדים השנה קצת קשה לעכל סולנים קצת "שונים". דוקא החספוס של מרטין בלט לטובה, אבל אין סיכוי שיעלה בגמר עם כל הסימפטיה לקאמבקים.
דולי סטייל בגורל צפוי. באמת אכזבה קאריבית לעומת הציפיות האורינטליות שטיפחתי לשוא. הם עשו סלט לטיני, במקום לבנטיני. מקוה לא לראות אותן יותר במלודי. יויו בקטע האסאיתי/מנגה/ יותר עושה לי את זה!!!

נטלייי

New member
סוף סוף בסמי הזה היו תוצאות טובות

חוץ מהשיר של רבקה שהיה למלמי בעיניי אהבתי את שלושת העולים האחרים.
מאמינה שמרטין יוכל לעלות מהאנדרה ואז זה יהיה מושלם.

סטילהוק

New member
היחידה שאהבתי, עוד מהדוגמיות, זאת לינה עם Victorious

לדעתי זה להיט ענק והשיר הכי טוב השנה במלודי, לפחות עד היום.

E u r o b o y

New member
טוב, התאהבתי ממש בשיר של יון
וזה מריח לי ווינרי

יש משהו בשיר הזה שעושה לי להתרגש. זה אמנם לא השיר הכי חזק של יון במלודי (של 2015 היה וואו), אבל השיר הזה עושה משהו. כרגע לפחות הוא הפייבוריט לזכייה במלודי לדעתי. אם לא יהיה שיר ממש חזק שיאיים עליו בחצי הגמר האחרון - זה כנראה שלו

אם הוא יגיע לכאן, מעניין יהיה לבחון את ההסתגלות שלו מהשלג בלפלנד לחום של תל אביב

M a g n u s

New member
ביורקמן צריך להחזיר את המפתחות

אני חושב שזה המלודי החלש ביותר בעשור האחרון. שירים לא טובים, מיושנים או אנמיים. דווקא הדיר היחידי שהתחבב עליי אתמול היה של רבקה קרלסון, שעלתה לגלגל הצלה.
נראה לי שבינתיים זה או של ויקטוריה או של זארה, אה סליחה, מאלו.

למעלה