העזנו לחלום על משולשים זזים - והנה זה קורה

dosfer

New member
הגיע הזמן שישראל תראה לאירופה ולעולם מה היא שווה!

זה הולך להיות האירוויזיון הכי מרהיב שידע העולם! ועוד עם פאקינג מדונה ודארוד זה יהיה גם הכי אייקוני, שתי אגדות באירוע אחד!

והראיון? נהדר כרגיל! מקצוען אמיתי.

הבמה הכי יפה שעיצב עד כה! יותר נכון הבמה הכי יפה שמישהו עיצב מעולם

dosfer

New member
שכחת את 12 השבטים, העמודים המסתובבים ברקע!

גאון הבחור הזה

נהורית1

New member
לא שכחתי אבל הדומיננטי ביותר זה המשולשים.

מקווה שכל התפאורה הזו תמשוך תשומת לב חיובית כלפי ישראל.

dosfer

New member
אחרי אירוויזיון כזה לא רחוק היום שנזכה ונארח בפעם החמישית

ברגע שהעולם יראה איך ישראל מפיקה אירוויזיון אני חושב שהם תמיד יהיו בעד שנזכה כי הם ידעו שישראל מסוגלת להפיק אירוויזיונים על רמה, אפילו יותר משבדיה וגרמניה!
&nbsp
הבעיה היא זה אם נזכה בפעם החמישית איזו במה הוא כבר יוכל להמציא? הבמה הזאת פשוט שיא השלמות, אני לא חושב שהוא יצליח להמציא במה יותר מיוחדת וגרנדיוזית מזו.. אין סיכוי חחחחח
&nbsp
רואים שהוא בעד ישראל, לא סתם הוא המציא לישראל את הבמה הכי יפה שהעולם אי פעם יזכה לראות! גאווה אמיתית הבחור הזה

בלואנגל

New member
עם כל הכבוד לבמה, סאגת הטריבונות יותר קריטית

החברה שנבחרה לתפקיד בניית הטריבונות (אותה חברה שאחראית למחדל בהר הרצל) רכשה את חברת "אירגונית" שהיתה מעורבת במחדל גשר המכביה.
לפי הנטען כעת, אין לחברה רישיון עסק והחברה לא רשומה בפנקסי הקבלנים כנדרש בחוק (לא יודע איך מקבלי ההחלטות בתאגיד ישנים בשקט בלילה בעניין הזה).
בנוסף - חברת "גדר וגן", שהפסידה במכרז להקמת הטריבונות לוקחת את התאגיד לביהמ"ש בטענה למכרז תפור.
&nbsp
http://rotter.net/forum/scoops1/533058.shtml

dosfer

New member
אז קרתה תאונה פעם אחת, האשמים בכלא, מה הטררם הגדול???

אני בטוח שמאז ועד היום הם השתפרו והם בטוח לא ירצו שדבר כזה יקרה אז הם יבדקו את עצמם כמה פעמים שהכל כמו שצריך ולא יסכנו את עצמם.
&nbsp
אם הם זכו במכרז סימן שהם סיפקו מספיק הוכחות שהם יכולים להתמודד עם זה.
ולכל חברה יכולות להיות בעיות ופאשלות אין מה לעשות.
&nbsp
קח למשל את חברת "קוסטה קרוז", הספינה שלהם התהפכה בגלל קברניט שטעה, הקברניט בכלא ומתו איזה 20 איש בתאונה הזאת. אז מה אנשים הפסיקו להפליג באוניות שלהם? לא! אנשים עדיין מפליגים באוניות הנוספות של החברה.
&nbsp
וזו רק דוגמה אחת! אין מה לעשות, לפעמים צריכות לקרות תאונות כדי להשתפר ולטפל בדברים שלהבא לא יקרו

TA2020

New member
הבמה נראית מעולה!

קצת קשה לי להבין איך ניתן לראות את 12 העמודים?
לאן נעלמים כל המשלושים האלכסוניים בצידי הבמה?
זה כמעט לא נראה כמו אותה הבמה ב-2 התמונות... רק אומר!

אבל אני מחכה בקוצר רוח למאי לראות את הבמה בלייב. נראה מבטיח!

כפרה על פלוריאן וידר המוכשר

למעלה