קריאה של כל חובבי האירויזיון בישראל: להחליף את בר רפאלי

tapuzzo

New member
קריאה של כל חובבי האירויזיון בישראל: להחליף את בר רפאלי

אני רוצה שכולנו נצא בקריאה משותפת ל"כאן" לא להתבזות עם ברבי רפאלי ולהביא מנחה לגיטימית שמחוברת לאירויזיון.
לא ברור לי למה תחנת השידור הלאומית של המדינה הזו, מדינה שמלאה בלי סוף בחורות חכמות יפות ומוכשרות שאינן עברייניות מס ומתשמטות, נדבקה לנעל המהלכת החלולה והמיותרת הזאת, שכמו שהיא בעצמה מעידה - אין כל קשר ולו קלוש בינה ובין האירוויזיון, אינה יודעת עליו דבר - פשוט לא מחוברת לכל הענין. אז מה ההתעקשות עליה? מישהו ב"כאן כאוס" מוכן לתת לנו הסבר מדוע נבחרה?
שוב אנחנו רואים את שיא הפרובינציאליות לקחת "מישהי שמוכרת בחו"ל" במקום "מישהי מוכשרת שמחוברת לתחרות". מכיוון שיש די זמן עוד לא מאוחר להיפרד ממנה לשלום קרי לזרוק אותה לכל הרוחות, ולהביא מנחה אינטליגנטית עם חיבור וגישה אחרת. זה ייצר יותר כותרות, לכו על זה.

סטילהוק

New member
אם כבר להוציא כל כך הרבה אנרגיה אז להחליף את אסי עזר

אסי עזר הוא החוליה החלשה, זה שיעשה לנו הכי הרבה בושות בהנחייה, ואנחנו רואים את זה בכל פעם מחדש בכוכב הבא לביזיון. מכינים את השטח לבושות ולביזיון שאסי עזר עומד להביא על המדינה שלנו במאי. ושלא תגידו שלא הזהרתי אתכם...

Shellpearl

New member
אף אחד מהם לא יעשה בושות. אסי היה טוב בטקס קבלת המפתחות,

וגם בר עשתה עבודה טובה באקס פקטור. והבנתי שארז טל הוא שרצה אותה, והוא מבין בטלוויזיה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אם היה מבין בטלוויזיה, לא היה מציע את עצמו

בנוסף למה שכתבת, בר עשתה עבודה טובה גם בגרמניה שזה הרבה יותר חשוב מאשר בארץ.

Shellpearl

New member
למה? הוא מנחה מצויין!. זה שהוא לא נראה טוב, בר תשלים את זה:)

נכון, היא הנחתה את הטופ מודל בגרמניה, שכחתי מזה (לא ראיתי כלום מהתכנית).

Shellpearl

New member
למה למנחים ממדינות אחרות היה ניסיון בינלאומי? בלי להכיר אותם

אני בטוחה שלרובם לא. ובד"כ המנחים הם שטותניקים ומנחים בצורה די עלובה ומגוחכת. לפחות ארז טל (ובר) ינחו בצורה מכובדת ולא ייראו כמו בדיחה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אל תשכח שהם אירופאים ואילו אנחנו לא

המנטליות שלנו שונה לגמרי ומה שתופס בישראל לא יתפוס באירופה והראש של ארז טל לא מתאים לאירופה.
&nbsp
בר רפאלי בהחלט מתאימה ובחירה מצויינת!

למעלה