Melodifestivalen 2019: חצי גמר 2

E u r o b o y

New member
Melodifestivalen 2019: חצי גמר 2

אחרי ההעפלה לגמר של ויקטוריה ומוהומבי בשבוע שעבר,
הקדם החם ביותר של העונה ממשיך
ומה יותר מופלא מהעובדה שהשיר שינצח בסופו, יהיה זה שייסע לייצג את שוודיה באירוויזיון ב... ישראל?

בכל חצי גמר שייערך מדי שבת, יתמודדו 7 שירים חדשים על 2 מקומות בגמר הגדול
(שייערך ב-9.3) ועל 2 מקומות בגלגל ההצלה, שייערך כשבוע לפני הגמר, ושממנו יצורפו 4 שירים אל הגמר. בסה"כ בגמר הגדול של המלודי שייערך ב-Friends Arena שבסולנה, יתחרו 12 שירים על הזכות לייצג את שוודיה באירוויזיון 2019 בתל אביב
- תחילה בחצי הגמר השני, ולאחר מכן, ככל הנראה, גם בגמר הגדול.

הערב יתמודדו שבעת השירים הבאים בחצי הגמר ה-2, שייערך ב-Malmö:

בחצי הגמר השני ינסו את מזלם מתחרה המלודי הוותיק שלא זכה מעולם, אנדריאס יונסון, שליש מהרכב FO&O, פיינליסט המלודי הקודם ליאמו בדואט עם האנה והכוכבת הפולנייה שעברה הליך שיווד מהיר, מרגרט, בעוד להיט קיץ ממכר

Andreas Johnson – Army of us
Malou Prytz – I do me
Oscar Enestad – I love it
Jan Malmsjö – Leva livet
Vlad Reiser – Nakna i regnet
Hanna Ferm & Liamoo – Hold you
Margaret – Tempo

לצפייה בקטעים מהחזרות ולהאזנה לדקה מכל שיר:

https://www.svtplay.se/video/210168...-smygtitta-pa-bidragen-jan-malmsjo-leva-livet

https://www.svtplay.se/video/210095...na-jan-malmsjo-leva-livet?start=auto&tab=2019

שידור חי של חצי גמר 2 - Melodifestivalen 2019
מ-21:00, בקישור הבא:
https://www.svt.se/melodifestivalen/

לפייבוריטים שלכם בחצי הגמר ה-2 ו...חג מלודי שמח

Angry Beaver

New member
בוא רק נציין שבסקר הקהל הדואט הגיע ראשון ואנדראס שני

מה שאומר שאלו 90% העולים לגמר, אלא אם אחד מהם יפשל באופן חמור היום בלייב. מרגרט וולאד/אוסקר בגלגל. בכל מקרה גם לדעתי זו הבחירה הנכונה...

הרביעיה שלי לאחר ההופעות ולפני התוצאות

1. אוסקר! חסר להם שלא בגמר
2. ז'אן.
3. מרגרט
4. אנדראס
&nbsp
אמן והזוג הסכריני קיטשי בלתי נסבל ומגוחך לא יעלו.

Angry Beaver

New member
גם אני אהבתי את אוסקר! אבל הוא סיים אחרון :(

איבדתי כל תקווה. הילדות בן ה-12 משוודיה העלו את הקשקוש המטופש (שיר 2) ושלחו את אנדראס לקושש קולות באנדרה חאנסן. אני מתנחמת בזה שגם פליקס עלה שנה שעברה מהגלגל...

כל מי שלא רציתי עלה.
לא ייאמן שהמאלו הזאת בגמר .כזאת גרועה.
אבל תכלס גם מי שהעדפתי זה רע במיעוטו. סו פאר מלודי פח

tajci

New member
תוצאות הזויות

אנטישמים השבדים האלה, אחרת איך ניתן לקבל את ההדחה ההזויה של מרגרט(סתומה, יכלה ליצג את פולין ולהגיע לטופ3 בתל אביב) ואוסקר עם השיר החביב במקום האחרון?!
לפחות הדואט של ליאמו היה נהדר(למרות הלחץ שלו בהתחלה). בעיני הוא השיר הכי חזק עד כה ומועמד לזכיה. הם היו נהדרים, הכימיה עבדה לגמרי. פרט לסדינים שעפו והפריעו ברקע(המתח המיני מקבל משמעות חדשה). בקיצור המיקום המוצדק היחיד.

E u r o b o y

New member
אכן, הדואט מרגיש עד כה כמועמד הכי חזק לזכייה

גם בסקר הקהל שלפני חצי הגמר הוא קיבל 40% מהקולות וזה פער מטורף מהשאר. בהתחשב בזה שהשיר של ויקטוריה מהסמי הקודם לא להיט גדול, הם כרגע המנצחים. עד שיגיע יון הנריק בחצי הגמר הבא

E u r o b o y

New member
המקום האחרון של אוסקר אכן מאוד מפתיע

ההופעה שלו הייתה מרהיבה, השיר רק חביב והרגיש לי כמו חיקוי אחד לאחד של מרטין מ-BWO. השיר הוא ממש כמו גרסת דמו של שיר שנגנז מהאלבום של מרטין או של ההרכב שלו

הייתי נותן לזה גלגל, מקום אחרון בטח לא

E u r o b o y

New member
עוד בהלם מהתוצאות ההזויות בהן חזינו

הדבר היחיד שלא הפתיע היה כמובן הדירקט טיל פינאל של הדואט של ליאמו והאנה, שהיה מצוין והיה צפוי שיעשה גמר. מעבר לזה - הכל היה מפתיע ומאכזב כל כך!

איך לעזאזל הפקאצה מאלו פריץ עלתה ישירות לגמר?!?!?! ואיך מרגרט אפילו לא עלתה לגלגל?!?!?! ונער הניילונים עלה לגלגל במקומה?!?!?!?! לפחות יונסון עלה לגלגל...

אני אוהב 3 מתוך 4 שירים שנמצאים עכשיו בגמר, חבל שמאלו תופסת מקום מיותר בו. אחד מחצאי הגמר עם התוצאות הכי הזויות אוור.

מרגרט
היא בטח לא תחזור יותר למלודי. שפולין תבחר בה כבר אוטומטית!

dosfer

New member
הכישלון של מרגרט היה ידוע מראש

שיר לא טוב!
&nbsp
לעומת זאת הצמד לגמרי הרוויחו את מקומם בגמר, שיר מצויין וביצוע מצויין

נחמד שהקדם השבדי חזר להפתיע

הסיבות שאני הפסקתי לצפות בו הם שהצלחתי לחזות את התוצאות יותר מידי פעמים וההשתלטות של מצביעי האפליקציה על ההצבעות.
חוץ מהדואט כל השירים שחשבתי שיסיימו במקומות 5-7 עלו וזו התקדמות טובה
אני מקווה בשלב הבא ליותר שירים בשבדית בגמר ושלפחות פעם אחת השנה אחד מהמבוגרים שכל שבוע מביאים את השירים הטובים ביותר בכל חצי יעלו לגלגל או ישירות לגמר.

tajci

New member
היא גנבה את ההצגה אתמול

והיתה הצלע החזקה והמפתיעה בדואט...
היכולת הווקאלית שלי היתה מרשימה ביותר. היא הפכה את השיר למועמד חזק ביותר לזכיה. בטוח שבגמר הביצוע יהיה מוצלח יותר.
נראה לי שהיא השתתפה עם ליאמו באיידול השבדי ולא הגיעה רחוק(או שהשתתפה במהדורה אחרת וביצעה איתו דואט).

M a g n u s

New member
סמי די חלש אתמול לטעמי. תכל'ס הכי אהבתי את אנדראס יונסון

אבל גם הוא מבין כבר שבMELLO יש חילופי דורות, והשמות הגדולים שפעם היו דירקט טיל פינאל רק מלגהק, במקרה הטוב מגרדים את האנדרה חואנסן.
האנה פרם גומרת את הבריאות, אבל השיר עצמו די חלש בעיניי, וזה גם לא באמת דואט כי היא בולעת שם את ליאמו עם הפה הענק והסקסי שלה.
מרגרט לא הייתה בשיאה אתמול. נראתה נורא עייפה וחסרת שקט.
ודווקא אהבתי את מאלו. אחלה שיר והיא נורא מזכירה את זארה לארשון בלוק ובסאונד.
&nbsp

עiמר

New member
הסמי השני היה פשוט נורא.

שום שיר עובר או חביב פלוס לרפואה אפילו לא היה שם.

שיא הגריעות היה אכן אוסקר ששירו הוא פשוט עלבון לאינטיליגציה, אינפנטילי בצורה שלא מתאימה אפילו לפסטיגל ילדים והרבה יותר מביך ממה שבחרו שם במונטנגרו.
לזכות השבדים צריך לומר שהם עלו על זה מיד.

למעלה