המצעד השבועי: 5 שרי הקדמים הטובים של עונת 19

tajci

New member
הוא חייב לזכות הערב

אני בהלם שרק אותו צרפת לרשימה. הסן רמו משובח במיוחד השנה. כל שאר הקדמים נראים חיוורים ומשעממים לעומתו!
השיר מבוצע בלייב בצורה משכנעת וסוחפת. זאת תהיה בחירה אמיצה ומאוד משמחת.

צוות Kuss

New member
אין לו שום סיכוי

הסנרמו השנה נוראי. כל מי שבניתי עליהם: נק, איל וולו, עריסה, אולטימו שלחו דרעק. בין הפייבוריטים לזכייה אירמה הוא היחיד שעושה לי את זה. אשמח אם מחמוד יצליח איכשהו להשתחל לטופ 5 אבל אני בספק אם זה יקרה.

tajci

New member
אני חולם על הפתעה

אחרי שמחמוד הדהים וזכה בסן רמו ג׳ובאני, אני בטוח שהוא יצליח להגיע לטופ5.
אי אפשר להתעלם ממנו ומהיחודיות שלו. אם לא יצליח בקהל אז אני בטוח שהשופטים יפרגנו לו.
הוא כל כל שונה מכל השאר ומאופי השירים שלוקחים מדי שנה חלק בתחרות. אחרי ששנה שעברה זכה שיר ״מחאה״ וטקסט פוליטי הפך להיות הבון טון בתחרות, המימד האישי של מחמוד, האוטוביוגרפי והנועזות עם הטקסט הבוטה, הצליל האוריטלי וכמובן השיא בערבית הופך אותו למועמד מושלם להפתעה.

צוות Kuss

New member
עם כל הצער שבדבר אין הפתעות בסנרמו

הוא לא שובץ ב-8 הגדולים בערב הראשון (גם בגלל ששיבצו אותו אחרון בסדר ההשמעה ב-1 בלילה שכולם ישנים ובכל זאת). הוא כן שובץ ב-4 הגדולים בערב השלישי אבל מתוך 12 בלבד. הוא לא מוכר, ואין לו טיפ טיפת סיכוי מול התותחנים הכבדים. אני מאמין שהוא יחזור שנה הבאה או עוד שנתיים עם סיכוי ממשי לנצח. יש לו קול מדהים וממיס, וצפויות לו עוד הצלחות בעתיד.

צוות Kuss

New member
עם כל השמחה שבדבר יש הפתעות בסנרמו

tajci אל תפגע אבל עשית מעצמך צחוק עם כל ההכרזות שלך על זה שלמחמוד אין שום סיכוי לנצח. פעם הבאה קצת ענווה ופחות לשחק אותה איזה מומחה. הארכיון זוכר הכל.

tajci

New member

אני עדין בהלם. וואו איזה הפתעה משמחת וסנסציונית!!!
הוא הולך לזכות גם בתל אביב

למעלה