איטליה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

E u r o b o y

New member
איטליה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

שצף המדינות שמתחרות אוטומטית בגמר ובוחרות את השיר שלהן לאירוויזיון נמשך עם ארץ המגף,
איטליה
, שתערוך הערב את שלב הגמר של פסטיבל Sanremo 2019, שבסופו יוכרזו השיר והאמן המנצחים

האמן הזוכה בפסטיבל יוכל לבחור אם ברצונו לייצג את איטליה באירוויזיון - ואם יביע את רצונו לעשות כן, הוא יישלח מטעמה לגמר אירוויזיון 2019 בתל אביב
, ובסבירות גבוהה שעם השיר שאיתו ניצח בפסטיבל. אם יסרב, הטלוויזיה האיטלקית תהיה רשאית להציע את הייצוג למשתתף אחר.

24 שירים ואמנים יתחרו על המקום הראשון בפסטיבל ועל הזכות לייצג את איטליה באירוויזיון 2019:

Paola Turci – L’ultimo ostacolo
Simone Cristicchi – Abbi cura di me
Zen Circus – L’amore è una dittatura
Anna Tatangelo – Le nostre anime di notte
Loredana Bertè – Cosa ti aspetti da me
Irama – La ragazza col cuore di latta
Ultimo – I tuoi particolari
Nek – Mi farò trovare pronto
Motta – Dov’è l’Italia
Il Volo – Musica che resta
Ghemon – Rose viola
Federica Carta e Shade – Senza farlo apposta
Patty Pravo e Briga – Un po’ come la vita
Negrita – I ragazzi stanno bene
Daniele Silvestri – Argento vivo
Ex Otago – Solo una canzone
Achille Lauro – Rolls Royce
Arisa – Mi sento bene
Francesco Renga – Aspetto che torni
Boomdabash – Per un milione
Enrico Nigiotti – Nonno Hollywood
Nino D’Angelo e Livio Cori – Un’altra luce
Einar – Parole nuove
Mahmood- Soldi

איך ומתי לצפות? החל מ-21:40 שעוננו בקישור הבא:
http://www.raiplay.it/dirette/rai1

לאיטליה

mati020202

New member
זאת בהחלט אופציה שאולטימו מנצח הערב אך מסרב לאירוויזיון

אף בפייסבוק שלו נרשם המועדים של סיבוב ההופעות שלו ובתאריך 16.5 יש לו הופעה במילאנו שכל הכרטיסים נמכרו מראש,קשה לי להאמין שהוא יבצע את ההופעה ומיד יתפוס טיסה לארץ.בכלל,כל סיבוב ההופעות שלו כל הכרטיסים נמכרו מראש.Ultimo: tutte le date del “Colpa delle Favole Tour” sono sold out! - News - radioitalia.it
Ultimo in concerto a Milano *sold out*

M a g n u s

New member
אני בעד MOTTA, שיר ענק. וגם יכול לשחזר את הטופ 5 באירוויזיון

יש כמה שירים שממש אהבתי- פאולה טורצ'י, נק, איינאר ועוד. אבל מוטה מעל כולם בעיניי.
למביני עניין- יש לו איזשהו סיכוי הערב?

mati020202

New member
אכן שיר נהדר של MOTTA

זהו שיר בעל הדים עממים-מיסטים,הטקסט מדבר על הגירה מנקודת מבט של יחסי אהבה.הסיכוי שלו? אפס עגול.
האמת שכבר רשמתי מה צפוי להיות באיטליה הערב,מופע של כמעט 6 שעות(!) המאתגרת כל תא בגוף בסבלנות ובסובלנות של כל בן-אנוש,עם ברברת בלתי פוסקת,אכילת ראש,פרסומות כל 5 דקות,מחוות מביכות
כלפי מנהל המוזיקלי של הפסטיבל ,קלאודיו בלגיוני,משל היה נשיא צפון קוריאה קים ג׳ונג איל ,ואחרי זה עוד קצת אכילת ראש,ואלי גם הפתעה שהם מכנים בדמות זמר בינלאומי שיבוא להתארח (אד שירן וארוס ראמזוטי?) ויש גם את השירים בין לבין,שמעל כולם מרחף מאבק נוסח ׳עפרה נגד ירדנה׳ בסגנון איטלקי בין שני זמרים מאד צעירים ,שניהם בני 23 ,שניהם ניצחו בתחרות כשרונות צעירים בשנה שעברה, לשניהם יש במאזן 2 אלבומים מצליחים מאד, ולשניהם גדוד מעריצות
והם - אולטימו ואירמה
אם לא תהיה הפתעה ברגע האחרון כך זה יראה בשעה כמעט 3 בלילה.
1-אולטימו
2-אירמה
3-סימון
נותר רק להמתין אם אולטימו יסכים להצעה לייצג את איטליה בתחרות בת״א,יש לו הופעה במילאנו בסמוך מאד לתחרות ,השאלה אם יזיז את ההופעה שלו ויסע לתחרות הגדולה או שיאלץ לוותר למתמודד אחר .אגב,אם הוא מוותר לא בהכרח הם חייבים לפנות למקום השני,זה כבר קרה ב 2012 מי שנסעה לתחרות בבאקו היא נינה זילי לאחר שאמה דחתה את ההצעה לנסוע לבאקו,נינה זילי לא הגיעה למקום השני בסן רמו.

tajci

New member
איך שורדים לילה ארוך שכזה?!

לא מבין איך האיטלקים מצליחים לצפות במשדר כל כך ארוך...
כבר חצות ואנחנו בקושי בחצי!!!
אני ממשיך לצפות להפתעה ושבמקום סימון יהיה משהוא מרענן(ברור שמחמוד).
ובין עפרה לירדנה אני דוקא במחנה של אירמה.
לא מבין איך לאונרדה הזייפנית עולה בהימורים. השיר נהדר ובסטודיו כיף לשמוע אותו. אבל בלייב זה קצת מביך.
בעיני התחרות ממש מרתקת השנה ואני ממש אוהב את הרמה של השירים.
עוד שיר שהתמכרתי אליו ומאוד מסקרן בקונטקסט שלו(אשמח להרחבה) הוא הדואט המצמרר של נינו ד'אנג'לו.

צוות Kuss

New member
היום זהו יום של חג
ורגע השיא של עונת הקדמים

גמר הסנרמו הוא הרגע המרגש ביותר בעונת הקדמים עבורי. זה נכון שבשנתיים האחרונות הרמה ירדה והשירים לא וואו ובכל זאת - השואו, הבמה, קטעי הקישור שנמשכים נצח, וכן - פה ושם יש גם שירים חזקים שטובים עשרות מונים ממה שיש לעונת הקדמים להציע.

השנה מדובר בקרב ראש בראש בין שני גברברים צעירים עם מיליוני מעריצים. אולטימו נגד אירמה. אחד מהם יקח הערב את כל הקופה. מי זה יהיה?

אין לי ספק שהכתר מגיע לאירמה. השיר שלו מרגש, נוגע, אמנם לא מושלם ולא הדבר הכי מדהים ששמעתי בחיי, אבל בהחלט זוכה ראוי. אולטימו לעומת זאת, שזכה שנה שעברה בקטגוריית הצעירים עם שיר מדהים ועוצר נשימה, הביא השנה שיר מצ'עמם ולא ממריא. השמועה אומרת ש... אם הוא אכן ינצח הוא אכן יגיע לתל הביב ויחליף שיר (טפו טפו חמסה
). נקווה רק שסימון כריסטיצ'י לא יעקוף את כולם בסיבובאז'.

לפני טבלאות ההימורים אולטימו ינצח הערב ובקלי קלות.

איל וולו ונק שהתחרו ראש בראש ב-2015 עם שתי יצירות מופת אלוהיות אכזבו השנה. כך גם עריסה שחולמת מזה שנים להגיע לאירוויז. גם יתר השירים מאת הכוכבים הפחות גדולים הם... פח. אבל זה לא משנה, העיקר שהזוכה יהיה ראוי.

ולא ניתן שלא לסיים את הפוסט ללא מילה אחת על מחמוד. איזה שיר, איזה קול, איזה סטייל. הוא סחף את הג'ובאני בסערה ובצדק (למרות שיש כאלה שאמרו שבחירתו נגועה במניעים פוליטיים) והביא לקטגוריית הגדולים שיר מהמם. מושלם. שהאזנתי לו בימים האחרונים לפחות 10,000 פעם. ברור שאין לו שום סיכוי לנצח אבל לפחות זכינו ביצירת מופת מלבבת.

E u r o b o y

New member
מחמוד
שיר מדהים וממכר שאני לוקח איתי והלאה

אם איטליה הייתה באמת אמיצה ובועטת, היא הייתה מעיפה אותו לתחרות - לא רק שולחת. זה פשוט מצוין ואני לא מפסיק לשמוע את זה כבר כמה ימים!

עiמר

New member
סן רמו מאוד מאכזב השנה.

מלבד השיר שיזכה הערב, שרק מכוח האינטראקציה לאירו ימשיך איתי הלאה, יתר השירים יבלעו להם אל תוך תהומות השיכחה. תעודת עניות ענקית מבחינתי לפטיבל האגדי שעליו הושטת האירו.

מתי תודה לך על התרגומים העבריים לשירים הבולטים. שראיתי בפעם הראשונה את ההופעה של אולטימו לא הבנתי מדוע פתאום יש את הכיתוב של "BU" והתרגום שלך עזר לי להכניס את השירים לפרספקטיבה הנכונה, מה שגרם לי גם להרהר שליאונרדו אירמה דיקפריו בצעירותו, שר שיר כבד מדי לגילו ולאירו בכלל..

שמתי את עולטימו על מיוט

ממש בעודי כותב הוא שר את השיר פח הזה שכולם מהמרים עליו. אני ממש לא אוהב אותו. למעשה זה השיר ה יחיד בסן רמו שאני לא יכול לשמוע.
אין ספק שזה הסן רמו הכי חלש אי פעם. לא נשאר איתי אפילו שיר אחד.

mati020202

New member
לורדנה מתחזקת בהימורים היא במקום השלישי,ומקום שני באייטונז

באייטונז היא הורידה את אירמה למקום השלישי,ופאדיחה הרגע היה עם מחמוד,המיקרופון שלו היה מנותק.

מעניין שגם בסן רמו וגם במלודי

הייתה הערב בעיית סאונד
למיטב זכרוני זו פעם ראשונה שיש בעיית סאונד באחד מהנ"ל. בכל אופן מאז שאני צופה. שניהם תמיד מופקים ומאורגנים מכל הבחינות לעילא ולעילא.
ודווקא הערב..מעניין...

אולי זה בגלל שאני לא מבין את הטקסט

אבל השימוש של אקסעוקטגו ושל פרנצסקו רענגה בנשים נראה לי סקסיסטי שובינסטי נצלני מחפיץ.
וגם אם יש קשר לטקסט, ואני מניח שיש, הדרך בה הוא לקח אותה ממש כמו חפץ. לקח. חפץ. זה היה מטריד. ויזואלית. אולי היא בת זוגו אני לא יודע, אבל זה היה לא נעים לי לצפיה. שלא לדבר על הקיטש אבל זה עניין אחר.

הג'קט של פאולה טורצי

הצבע החום הזה.. גרם לי להחסיר פעימה. רציני. הוא בול!
ויש לציין גם את עילוולו שהתלבשו היום טוב מתמיד.
אשכרה אני חושב על זה סן רמו השנה מרגש אותי רק באופנה. אבל ממש מרגש. ומוזיקאלית? נאדה. אפילו לא שיר אחד נשאר איתי. לא מאזין לאף שיר סן רמו השנה. זה עוד לא קרה. שנה שעברה גם היה חלש, אבל לפחות הייתה אנאעליזה. לפני שנתיים ואחורה עשרות שירים יפהפיים.
כנראה השחיתות שם גדולה מאוד. הכל קשור, קלאודיו, סאונד, שירים משעממים, קרלו קונטי, מה איתו באמת?, וירג'יניה. כולם בקלחת.
&nbsp

mati020202

New member
פאולה טורצ`י
זמרת נהדרת ושיר יפהפה

כל כך חבל שהיא הולכת לסיים בערך במקום ה 16,מגיע לה הרבה יותר.

tajci

New member
שיר יפהפה

וביצוע מרגש. באמת מגיע לה מקום גבוה יותר מ16

mati020202

New member
מה קרה לאריסה?היא מזייפת את נשמתה,לא מתאים לה הופעה חובבנית

היא התנשפה במהלך השיר כאילו רצה מרתון.

אוי עריסה

וואו היא זייפה את נשמתה. ממש לא הצליחה לשיר. מסכנה. זה היה ממש עצוב לראות אותה. וואו אני המום. האמת שכל הזמן הרגשתי שהשיר הזה גדול על הווקאל שלה, הרגשתי את המאמץ בכל הופעה. אבל ככה? וואו וואו וואו ושוב וואו.
אגב, השיר עצמו בלתי נסבל כמו תקליט שנתקע. מזכיר לי לא יודע למה פרסומת לאבקת כביסה.
מביך מאוד. מקווה שתתאושש מהר. אני אוהב את עריסה אבל היא פיקששה השנה. בחרה שיר לא נכון.

למעלה