אוסטרליה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

E u r o b o y

New member
אוסטרליה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

מתי בפעם האחרונה צפיתם בתחרות קדם אירוויזיון... בבוקר
כי הבוקר זה יקרה
לראשונה בתולדותיה, תערוך
אוסטרליה
תחרות קדם לבחירת השיר שייצג אותה בתחרות - זאת לאחר שב-4 השנים האחרונות, מאז הצטרפה רשמית לאירוויזיון כמתחרה מן המניין, אוסטרליה בחרה את השיר והנציג/ה שלה בבחירה פנימית.

הבוקר ייצא לדרך הקדם האוסטרלי הראשון: 10 שירים שמתוכם ייבחר השיר שייסע לייצג את מדינת היבשת המרוחקת באירוויזיון בתל אביב 2019

Courtney Act – Fight for love
Leeia Nano – Set me free
Aydan – Dust
Sheppard – On my way
Mark Vincent – This is not the end
Electric Fields – 200 and Whatever
Kate Miller Heidke – Zero gravity
Alfie – To myself
Ella Hooper – Data dust
Tania Doko – Piece of me

להאזנה ל-10 השירים המתמודדים (לחיצה על שמות השירים בכתום)
http://esctoday.com/171625/today-first-ever-aussie-national-final-eurovision-australia-decides/

איך ומתי צופים? מ-11:30 שעוננו, באחד מהקישורים הבאים:
https://www.facebook.com/SBSEurovision/
https://twitter.com/sbs
https://www.sbs.com.au/ondemand/

לאוסטרליה

babyface19

New member
למה אנטישמיים?

מאיפה לך לדעת שהיא לא הוזמנה לשם?
אולי הזמינו והיא לא יכלה, כי בדיוק לפני כ-13 שעות בלבד לפני תחילת הקדם הזה היא רק הופיעה בקדם הבריטי , וטיסה ישירה לעיר גולד קוסט בחופה המזרחי של אוסטרליה לא קיימת , כך שלוח הזמנים צפוף מידי.

אנטישמיים שהוציאו את הקונקורד לגמלאות....

... כבר אז ניבאו שיום אחד איזו יהודייה שמנה ודורסת תזדקק לשרות המהיר בין לונדון לבריסבן, אז מהר-מהר בריטיש הוציאו אותם משרות. זו אנטישמיות !

קדם מצוין

כמעט כל שיר כאן יותר טוב מהשירים שהם שלחו לתחרות עד כה (למעט השיר של גאי סבסטיאן).
די ברור שהקדם הוא בין אלקטריק פיילדס לשפרד, קייט יכולה להפתיע אבל אני לא חושב שזה יקרה.

זו הבחירה הראשונה שמפתיעה אותי העונה

בעיקר משום שמדובר בשיר שהוא לא קונזנצוס
לדעתי השיר טוב והוא מיוחד שזה עוד יותר חשוב אבל לא הצלחתי להתחבר לגמרי והקטעים האלקטרוניים בשיר מורידים אותו בדירוג שלי
אני חושב שהם יסיימו במקום טוב באמצע בגמר.
ליאה/מארק/אלה/שפרד/אלקטריק פיילדס לדעתי היו יכולים להיות בחירה טובה יותר לתחרות.

babyface19

New member
ממממ....לא צופה גדולות ונצורות כאן בת"א....

אלא אם כן, זאת תהיה שנה ממש גרועה.
אני בא ל"אקספו" עם אטמים כשהיא תהיה שם.

AdiNH

New member
ספרד ? 2020

אם ימשיכו להיבחר שירים כאלה אז ספרד תיקח עם השיר השמח והמקפיץ שלה

מעדיף בכל יום משהו מקורי ואקספרימנטלי ע"פ שכפול חנפני ומשעמם

היציאה הכי טובה של אוסטרליה מאז 2015

E u r o b o y

New member
בחירה נוראית לאוסטרליה
חיקוי חיוור וגרוע לאסטוניה 18'

איזה שיר נורא והופעה מועתקת. הלוואי שלא יעלו לגמר בפעם הראשונה

alma velama

New member
פפגנה מ'חליל הקסם' על סטרואידים על קביים מותקנים על כלונסאות

כשדקה שלמה מהכאילו שיר הזה מסתכמת בחזרה על השורה NOTHING HOLDING ME DOWN בשלל אלתורים אופראיים, אז נשארנו עם הופעה בסגנון IT'S MY LIFE של CESAR שלא מגיע לה יותר ממקום 13 בגמר במקרה הטוב. לא משנה כמה הכל נראה מהוקצע, מצוחצח וחלקלק וכמה המניפה הקולית פרוסה לה ברוב הוד והדר, כשאין ממש שיר אז עושים שריר.

Willo the Wisp

New member
מהתגובות הכנתי את עצמי לזוועה, ולא כך היא

לא יצירת מופת נשגבת, אבל זה לא רע. מעדיף את זה על אסטוניה 2018, אם להידרש להשוואה המתבקשת.
ברגעים הטובים שלו השיר נשמע קצת כמו משהו של קייט בוש. הייתי מוותר על הצרחות המוגזמות בשליש האחרון של השיר ועל השמלה שהיא באמת גימיק מאוס.

עiמר

New member
כקדם ראשון, SBS יכולה לתפוח לעצמה על השכם.

זה היה מופע מושקע ויפה שכבר על הניסיון הראשון שלו, עוקף בסיבוב קדמים של הרבה מדינות ותיקות אחרות. אז כבוד לאירוויזיון יש ואני לפחות מקווה ש- 'Eurovision - Australia Decides' יתפוס ויהפוך למסורת. הרבה מזה הוא תלוי הצלחה בשיר שנבחר השנה אך יחד עם זאת פשוט תענוג לראות שהמדינה הזו ממש בקטע של האירו. כבוד.

מי שפספס ורוצה לזפזפ בין ההופעות החיות יכול לעשות זאת כאן.

השיר הנבחר "אפס כוח משיכה" חביב מאוד וביחס למעט שנבחר עד כה אפילו כמעט טוב. השוואה מתבקשת לאסטוניה אשתקד שהיה אחד מהמועמדים לזכייה ע"פ הסקרים והתחזיות (מה יש לזמרות אופרה עם שמלות בומבסטיות?
), אך אף על פי ההופעה המדוייקת על גבול המושלמת לא הצליח לקלוע לטעם האירופאי, אפס כוח משיכה לעומתו טיפה יותר נגיש, הרבה פחות צווחני ולא לוקח את עצמו ברצינות תהומית.
ההעמדה היא הרבה יותר מוצלחת מהשיר עצמו ובעצם היא כל מה שאני מקווה שיגיע בעתיד הקרוב לאירו בישראל גם מצד יתר המדינות המשתתפות. הופעה מושקעת וזכירה שתבליט את השיר עצמו ברשימת השירים, ובעוד כמה שנים גם תצליח להבליט את האירוויזיון הישראלי של 2019 כמופע זכיר ואייקוני. בינתיים, זו הסנונית הראשונה שעלולה לעשות זאת.
עוד מוקדם מכדי לדבר על סיכויי הצלחה שלא כל התמונה גלוייה אך שבדיה 09 נראה לי יותר ריאלי מאסטוניה 18.

ובמשפט אחד: Electric Fields היו צריכים לזכות...

סטילהוק

New member
לא יאומן כמה שירים טובים נשארו בקדמים שלהם השנה

בינתיים, להוציא ספרד שלשם שינוי הפעם שיחקה אותה ובחרה נכון, כשבדרך כלל דווקא היא זו שכל שנה בוחרת גרוע, בחירות גרועות, פאטתיות והזויות בכל שאר המדינות. לצערי ואני כותב זאת בצער רב, נראה שהשנה הולכת להיות שנת ההחמצות הגדולות ביותר בתולדות האירוויזיון. ולא אתפלא כלל אם זה קשור לכך שישראל מארחת את התחרות השנה.

האוסטרלים הוכיחו אמש שגם אם נותנים להם את זכות הבחירה ומאפשרים להם סוף סוף לבחור בעצמם את השיר שייצג אותם בתחרות הם בוחרים גרוע. עד שסוף סוף היתה להם הזדמנות לבחור נכון ולשלוח שיר טוב ע סיכויי זכייה גדולים, הם בחרו בעולב העולבים וספק אם בכלל יראו גמר השנה.

PonyClub

New member
"לא אתפלא כלל אם זה קשור לכך שישראל מארחת את התחרות השנה"

אפשר בעוד קצת שנאה והלקאה עצמית?

למעלה