בריטניה בוחרת שיר לאירוויזיון 2019

TA2020

New member
באמת? באופן שלא נראה מגוחך?

יש שיגעון סבבה ויש שיגעון שעובר את הגבול כל כך עד כדי כך שהוא לא רואה אותו ולא יודע מהו בכלל... כמו כאן.

זה ממש חבל כי היא אחלה של זמרת ויוצרת אבל אם ינקו את כל המסביב התוצאה תהיה הרבה יותר טובה.

E u r o b o y

New member
אהההההההההההההההההההההההההההההההההההה

בחירה מעולה לבריטניה - סוף כל סוף
הביצוע בלייב מעולה ווקאלית, עכשיו צריכים לארגן הופעה ויזואלית מרשימה - ויכול להיות שהבריטים יחזרו לעשירייה הראשונה אחרי עשור של יובש
זה אפשרי

זה המקום הראשון בדירוג שלי עד כה (חולה על רגע השיא המתפוצץ והקלישאתי הזה
)

סטילהוק

New member
תגזרו ותשמרו

היה לבריטניה שיר וזמרת עם פוטנציאל ללהיט ענק ביד והם פשוט ויתרו עליו בשביל עוד בלדה קלישאתית ובנאלית שלא תביא אותם לשום מקום. תראו מה קרה לספרדים שהתעקשו לוותר על להיטים ושלחו בלדה, הם התרסקו. מתי כבר יבינו שלרוב הצופים נמאס מבלדות קלישאתיות והם מחפשים להיטים בתחרות? זאת גם הסיבה שלא רק שנטע עם Toy זכתה בשנה שעברה, אלא אף נחשבת מאז ללהיט הכי גדול בתולדות תחרות האירוויזיון. ואת זה לא אני קבעתי, אלא המפקח על תחרות האירוויזיון יון אולה סאנד בכבודו ובעצמו. בלדות לא מחדשות שום דבר והקהל והצופים צמאים ללהיטים וחידושים.

tajci

New member
בדגש על הופעה ויזואלית מרשימה...

השיר חביב בלבד, לא צופה לו עתיד מזהיר בתל אביב.
שיחליפו כבר את הפורמט הגרוע ויתחילו להתייחס ברצינות לתחרות.

אז בריטניה שולחת לאירויזיון את השיר שייצג את אוסטרליה ב-2017

זה לא מספיק נכשל כבר ? צריך עוד פעם ?

(חוץ מזה, אפשר לשיר גם את Listen To Your Heart על הפזמון !)

סטילהוק

New member
פחות תחרות לישראל בגמר, קודם צרפת ועכשיו בריטניה

כרגע רק ספרד מאיימת עלינו בגמר. ועל הגרמנים אני סומך בעיניים עצומות שישלחו שיר פח כהרגלם. ואם האיטלקים ישלחו את אולטימו או סיימון אז בכלל כמעט ולא תהיה לישראל תחרות בגמר השנה מבין 5 הגדולות שעולות אוטומטית. בתקווה שנבחר נכון ונתאים לנציגה שלנו את השיר הנכון והמתאים ביותר בשבילה.

VIK האחד

New member
תיזהר, שלא תעיר בטעות את יוניברסל פבלישינג

הם רק מחכים שאיזה מעריץ יעשה מאש אפ ויעלה ליוטיוב, בשביל שיוכלו להתלבש על התמלוגים של עוד יוצר תמים.

עiמר

New member
נתחיל בטוב: כל שיר שהיה נבחר היה מתעלה על שנה שעברה

ועדיין הם הצליחו לבחור בשיר הגרוע ביותר עם הביצוע הגרוע ביותר....

8 - Bigger Than Us - קלישאה אירוויזיונית לעוסה שהעדפתי בביצוע של הולי.
10 - Sweet Lies - פופ גנרי שהעדפתי בביצוע של אניסה
12 - Freaks - אהבתי את העיבוד שעשו לג'ורדן, זה טיפה (רק טיפה) זרק אותי לתור הזהב של הבריטפופ בשנות התשעים (סופרגראס, בלר, פאלפ וכאלו) והאפשרויות להעמדה בימתית של השיר עצמו ההרבה יותר מגוונות.

Rori90

New member
יש לו פוטנציאל לא לסיים בבוטום

אבל בכללי די משמים, גנרי ויבשושי. יצטרך הופעה בימתית סופר מדויקת ומיוחדת כדי להרים את השיר האנמי הזה.

למעלה