לפי וואלה, ג'ק ווייט יקבל חצי מהתמלוגים על Toy

sapir aloud555

New member

נטע שהוסיפה את הקטעים שלה לא מקבלת רבע אחוז וג'ק וויט מקבל 50? בדיחה. השירים לא דומים בכלל

trilliane

Well-known member
מנהל
נטע הוסיפה קטעים שלה במלל; מדובר פה בתמלוגים על הלחן

תמולגים מתחלקים למילים, לחן, עיבוד וביצוע (אאל"ט; ייתכן שלא דייקתי) וכל אחד מהפרמטרים האלה מקבל אחוז מסוים מהתמלוגים הכוללים, ואת האחוז הזה מחלקים בהתאם לשותפים. אני לא יודעת מה ההסדר של נטע בעניין התמלוגים, אבל הוא לא קשור לפשרה הזאת.

VIK האחד

New member
יוצרי השיר פשוט נסחטו. בריונות תאגידית במיטבה.

יוניברסל גדולים, יוניברסל חזקים, יוניברסל יכולים.

Uri04

New member
דוקא נראה שמייד אחרי פרסום התביעה של יוניברסל

מדלי ובגר לא מיהרו להגן על טוי אלא ישר הלכו להסכם פשרה, מה שמרמז על כך שהם כנראה ידעו שהם לא טליות שכולן תכלת.

Laaaa2

New member
מה הקשר? מדובר בחברת יוניברסל מלאת הכסף והכוח!

העדיפו לא להתחיל להתווכח ולנסות להגיע לפשרה כלשהי.
נראה לך שעדיף להגן על טוי ולא משנה מה בכל מקרה תפסיד? תשלם בוחטות על תהליך ה"הגנה" שלך ותפסיד במילא, כי מי יכול לעמוד מול מפלצת כוח כזאת?!

סטילהוק

New member
מי שמאמין בצדקתו ויודע שאין שום דמיון בין השיר הזה לטוי

וגם אם נחפש עם מיקרוסקופ דמיון אפילו מזערי שבמזערי בין שני השירים האלה לא נמצא.

Laaaa2

New member
פחחח אז לא הבנת...גם אם לא היה שום דמיון בכלל

והיו נכנסים להליך כלשהו שעולה הון, יוניברסל היו מוצאים משהו. הם כוח ענק.
יש דמיון בין מיליוני שירים, מה לעשות שמנגינות חוזרות, הרמוניות חוזרות על עצמן? זה משהו בלתי נמנע, מפה ולהגיד שטוי מועתק?! איזה שטות גמורה!!!
&nbsp
אם כבר השיר של הwhite dtripes מועתק משיר בשם Todo en la vida שיצא אי שם בשנות ה-70, ואללה זה יהיה לגיטימי ונהדר אם יתבעו אותם בעצמם.
&nbsp
&nbsp

סטילהוק

New member
לא נכון, יוניברסל יכולים לקפוץ אם אין שום דמיון בין השירים

ואם כבר נהפוכו, אם אני במקומם, הייתי תובע את יוניברסל על הוצאת דיבה וגם זוכה.
אי אפשר להשוות בין טוי לשי הזה כמו למשל בין השיר הבלגי של בלאנש ב 2017 שהיה לגמרי פלגיאט של השיר הזמרת הקנדית.
לעומת זאת, פה אין שום דימיון ולו מזערי בין שני השירים, בעוד ששם אי אפשר היה שלא להבחין בגניבה המוזיקלית של בלאנש מהזמרת הקנדית. וראו זה פלא, אף אחד אפילו ב EBU לא צייץ על זה מילה. אך שמדובר בישראל גם אם אין שום גניבה מוזיקלית או העתקה שונאי ישראל ידאגו כבר להאשים אותנו.
ועל זה לבד מגיע לחלאות האדם הללו שיתבעו להם את הצורה.

סטילהוק

New member
אתה מתכוון לתת לכל ביריון שכונתי להפוך אותך לשק חבטות

כן, זה נורא חכם. ממש אבל.

trilliane

Well-known member
מנהל
לא, אתה משלם לו כדי שלא יהפוך אותך לשק חבטות

זה לא הוגן, זה מעצבן, זה מקומם (ולכן כולנו כועסים) אבל לפעמים צריך להיות חכם ולא צודק. גם כשאני חוצה את הכביש במעבר חצייה ויש לי זכות קדימה, אני מחכה שמכוניות יעצרו ולא מתפרצת לכביש כי זו זכותי. החיים שלי שווים יותר מהעיקרון. ככה זה בחיים.

nice to meet

New member
מה שהם ידעו זה שלדפוק את הראש בקיר זה לא חכם

אלה לא כוחות, מדלי ובגר מול תאגיד עצום ששמו יוניברסל. באמת. קצת שכל. קפיש?

סטילהוק

New member
באמת? ומי מבטיח לך שזה לא יקרה שוב אם תיכנע לסחיטה?

הרי ברגע שרואים שנכנעת לתאגיד אחד ללא שום סיבה כולם ינצלו אותך, ויהיו טיפשים אם לא לנצל פראייר. מי שנכנע פעם ייכנע כל חייו. מדלי ובגר הוכיחו שהם חסרי חוליות. אבל אתה יודע מה? לחסרי חוליות מגיע שינצלו אותם ויסחטו אותם מכל הכיוונים.

חבל רק שהמדינה שלנו ושמה הטוב נפגע בגללם, כי בעקבות הכניעה המבישה שלהם ייצא שישראל זכתה בתחרות עם שיר מועתק, מה שישחק עוד יותר לידי ה BDS ושונאי ישראל המתועבים.

trilliane

Well-known member
מנהל
זו לא שאלה של הגנה, זו שאלה של התנהלות משפטית

וכשמתמודדים עם תאגיד ענק כמו יוניברסל, זה פשוט לא כוחות.

נשמע הגיוני

בתנאי שג'ק ווייט ישלם בתורו 50%מההכנסות של seven n a לקונפליקט
ובתנאי שקונפליקט ישלמו בתורם לאנטון ברוקנר 50% מההכנסות. (דקה 21.25)
(תגובות שמצאתי בפייס)

למעלה