שרשור סן רמו חדש-ערב שלישי

שרשור סן רמו חדש-ערב שלישי

טוב אז כמו בכל שנה, הערב השלישי כבר הופך להיות מוכר, משוחרר, התרגלנו, והכל הרבה יותר זורם וקליל. ופתאום גם השירים כבר מוכרים ויפים, כן יפים, פרנצסקו רנגה היה מהמם איזה יופי של ביצוע, והזוג גברים האחרונים היו נהדרים ומרגשים, גם אנה טטנג'לו מצויינת, והבגדים אחחח הבגדים איזה עונג. ואפילו ויקטוריה החליפה שמלה, כמה יופי, גם עירמה היה טוב למרות שזה שיר אלים ולכן אני לא אוהב, סימונה גם ריגש, וגם מחמוד היה טוב. ואיך יכול להיות שראף נראה כמו בן 35 למרות שהוא אמור להיות בן 60???
כמה שאני אוהב את סן רמו

mati020202

New member
אחרי כמה וכמה השמעות של השיר של אולטימו הוא באמת תפס אותי

וכבר רשמתי שהשיר גדל עליי משמיעה לשמיעה,אך השיר לא תפס אותי משמיעה ראשונה אחת הסיבות לכך הוא הביצוע הלא כל כך מרשים שלו בערב הראשון,הביצוע מלפני כמה שעות היה משוחרר והרבה יותר טוב,הערב הוא הולך לשיר אותו עם פברציו מורו בערב הדואטים,סימון הולך לשיר עם ארמל מטא,עדיין סבור שהשיר של אירמה צריך לזכות יש לו פוטנציאל טוב להגיע גבוה באירוויזיון אך הסיכוי שלו קטן על אף שמבין הקליפים של כל המתמודדים הקליפ של אירמה הוא הנצפה ביותר ומתקרב ל 2 מליון צפיות בתוך פחות מיומיים
https://www.raiplay.it/video/2019/0...ari-bd8f0d4e-12d4-4586-9f04-1b7ba664389f.html

https://www.raiplay.it/video/2019/0...ata-df1c0343-6409-458e-ba12-f048da5ca05f.html

https://www.raiplay.it/video/2019/0...-me-7f008097-4103-4a99-8139-ef4dfc0606b1.html

https://www.raiplay.it/video/2019/0...ica-f53e08f3-1ec0-4810-a56e-3b2435f461b0.html

tajci

New member
איפה ניתן לצפות בהופעות ליל אמש?

אני ממש רוצה לראות את ההופעה של מיה מרטיני הגדולה.
תוכל בבקשה לעדכן מה הדיבור באיטליה על הסן רמו השנה? אני חושב שהשנה יש רמה מאוד גבוהה וממש אוהב את רוב השירים. הבנתי גם שהרייטינג מאוד גבוה.
בנוסף, ערב לפני הגמר הגדול, יש שינוים בהימורים?
אירמה ואולטימו באמת נהדרים, כל אחד בסגנון שלו. מחמוד יכול גם להפתיע עם היציאה המפתיעה והאמיצה.ויש עוד לפחות חמישה שירים שאשמח שיעלו לטופ 3.
הולך להיות גמר מאוד מענין(וארוך)...

tajci

New member

התנסחתי לא נכון, קראתי שעשו לה מחווה כלשהיא, כיאה לזמרת הענקית שהיתה. באתר של רעעעעעי קשה לעקוב אחרי הסרטונים שהם מעלים.

mati020202

New member
ניתן לצפות בכל ההופעות באתר RAI

אף צירפתי קשור בתגובה הקודמת לכמה הופעות שהיו אמש,באתר עצמו אפשר לראות את כל הביצועים
RaiPlay, Per te. Per tutti.
אני הבנתי שהמומצע הרטיינג בערב הראשון היה כ 50% בממוצע,אך בשנה שעברה
הרייטינג היה גבוה יותר
Italy: Peak Of Over 15 Million Viewers Watched First Night of Sanremo 2019 - Eurovoix
יתכן שהסיבה לירידה ברייטינג נעוצה בכך שהתוצאות (כנראה) ידועות מראש,צריך לקרות משהו יוצא דופן
כדי לא לחזות בתוצאה הבאה:
1-אולטימו
2-אירמה
3-סימון
ואולטימו הוא הנציג הנבחר לתחרות בת`א
בשביל מה לבזבז 5 שעות צפיה(!) מדי ערב רק כדי לקבל את התוצאה הצפויה הזאת,בכל זאת מדובר בתחרות.
Odds Sanremo 2019

tajci

New member
שנה שעברה זה היה צפוי בצורה מרגיזה

מקוה שסימון לא יעלה ובמקומו תהיה הפתעה. מחמוד יכול להפתיע בגדול. באופן אישי יש לי קצת תקוה שנק ואריסה גם יגיעו רחוק...
הקטע עם ההימורים השנה מובן לגמרי, אוליטמו ואירמה באמת הביאו ביצועים לשירים מדהימים שאת שניהם אשמח לראות בתל אביב. בקיצור בחירה ממש קשה...

הבעיה עם השיר של עולטימו

שהבית השני מולחן בדיוק כמו הבית הראשון. וכך גם הפזמון בהמשך שכביכול מתעצם אך לא מספיק.
בשירים טובים תמיד הבית השני לוקח למקום אחר, אף פעם לא בדיוק כמו הראשון, אחרת זה בית פזמון בית פזמון, כלומר חוזר על עצמו וצפוי. וזה מה שקורה כאן, ולכן אני לא מבין את התעופה עליו אלא רק בגלל שיש לו כנראה קהל מעריצים גדול. זה שיר בנאלי ולא מעניין ויש שירים הרבה יותר טובים משל עולטימו.

במחשבה נוספת..

זו הבעיה עם כמעט כל שירי סן רמו. שהם בנאליים, צפויים. כתבתי יש שירים הרבה יותר טובים. ואז שאלתי את עצמי מי??ולא ידעתי לענות. נסחפתי. אין שירים הרבה יותר טובים. אני מנסה להיזכר איזה שיר לא בנאלי בית פזמון בית פזמון ולא מצליח. שלא לדבר על גשר, פארט סי. וזו הבעיה העיקרית השנה ואולי בכלל בסן רמו-אין לחנים יצירתיים, שאינם תבניתיים.

mati020202

New member
אני חולק עלייך,השירים כלל לא בנאליים אתה כנראה לא הבנת אותם

אני חולק עלייך,המוסיקה בפסטיבל רחוקה מלהיות תבניתית ,אני מציין רק חלק מהשירים כמו למשל השיר של סימון זהו שיר תיאטרלי המושר כמעט בלחישה ,הזכרתי את הסגנון הבולרו של השיר
שהינה יצירה תזמורתית בת פרק אחד המכיל דקויות מלודיה ומקצב חמקמק שהמוזיקה נפתחת רק בסופו עם התזמורת אך מה שמלווה את השיר מתחילתו הוא הפסנתר והמיתרים אין בשיר שום דבר שבלוני.
יש אתר שתרגם לאנגלית את כל שירי התחרות
אתה מוזמן לקרוא בעצמך את מילות השיר באנגלית להבין למה זהו שיר מיוחד ויפהפה,התרגום באתר הרבה
יותר מוצלח משלי
https://lyricstranslate.com/en/collection/sanremo-2019
או עם ניקח לדוגמא את השיר של דניאל,לשיר הזה אין בכלל פזמון שיר זועם עם מקצב סינקופטי( הטעמה של פעמה שאינה אמורה להיות מוטעמת, או אי נגינה של פעמה שאמורה להיות מוטעמת)
והתזמורת פועלת כקונרפונקט(צירוף של שני קווים מלודיים עצמאיים ,לפעמים יותר,תוך יצירה של מרקם הרמוני ביניהם) השיר בנוי בשורות צפופות ודיקלום
שמילות השיר הם בוקס בבטן הבנוי ממונולוג אסוציאטיבי של אסיר בן 16 ,אני כבר תיארתי לעצמי שהשיר יהיה קשה לעיכול והקהל לא יתחבר אליו אך השופטים הולכים להרים אות .
או שיר
Circus zen׳האהבה היא דיקטטורה׳ -שיר אינטנסיבי מאד עם דיקלומים ארוכים ללא נשימה ובדיקלומים החזון שלו על הזמן
של היום ובין השורות גם ביקורת פוליטית-חברתית
השירים בפסטיבל רחוקים מנושאים לעוסיים נוסח אני אוהב אותך את אוהבת אותי אז בואי נאהב אחד את השני,השירים בפסטיבל נוגעים בכל כך הרבה נושאים רגישים וכבר כתבתי על זה,מי שבאמת אוהב את הפסטיבל מוטב באמת צלול לאתר שצירפתי עם תרגום השירים לאנגלית,הרי מיותר לציין שאם אירמה מנצח אני חושב שזאת תהיה הפעם הראשונה בתחרות האירוויזיון שיר העוסק באלימות במשפחה .

אתה מוזיקאי?

נשמע כך וזה טוב כי אני לא וכמובן שאני מכליל. אבל משמיעה מוזיקלית אני מדבר על מלודיה בלבד-לחן עיבוד שירה והגשה, רוב השירים נשמעים שבלונים. על טקסטים אני בכלל לא מדבר, השיר אמור לסבר את אזני ברמה המלודית, לא הטקסטואלית, וברמה הריגשית בעקבות ההגשה של המבצע. נתת שתי דוגמאות לשיר לא תבניתי אבל הרוב כן תבניתי-עולטימו, פרנצסקו,אנה טטנגלו, אירמה כל אלה מרגישים לי שבלונים. עירמה מדקלם ואז הפזמון ושוב דיקלום ושוב פזמון, חסר לי משהו, גשר, פארט סי, זה תבניתי לי מידי. גם סימונה, כן שר בלחישה כמעט כל שיר סן רמו מתחילים בלחישה ואחר כך מתחילים להרים ווליום. זו תבנית קבועה לא מחדשת כלום.

tajci

New member
מי מעלה את הקובץ להורדה של סן רמו2019

נמאס לי מהיוטיוב ומבאס שהשירים עדין לא עלו לספוטיפיי..

babyface19

New member
מי אמר דיסק כפול של סן רמו ולא קיבל?

אגב , האלבום של סן רמו מופץ רק בתוך איטליה בפלטפורמה הדיגיטלית, כך שאין שום סיכוי שבעולם שתקבל אותו להאזנה בSPOTIFY ו/או באפל מיוזיק, כי זהו אוסף אומנים שזכויות היוצרים שלו ושיווק שלו רק בתוך איטליה , ויחד עם זאת כל אומן בנפרד יכול לשחרר את הסינגל לשירו גם מחוץ לאיטליה , כי הוא בהסכם זכויות יוצרים עם לייבל שלו ולא עם לייבל שמפיצה את האלבום של סן רמו (בדומה למשל לפורמט הדיגיטלי של האלבום של המלודי השבדי):

כנראה שיש ברשת טובי לב שרכשו את ה-CD הפיזי ועשו לו CD ריפ ל-MP3 באיכות מצויינת, וזה מה שהתקבל:

אפשר להוריד באחד משלושת הקישורים שלהלן (חלקם זמינים עד ליום חמישי הקרוב ,14/2):
https://dbr.ee/6CLK

או

https://www5.zippyshare.com/v/BROL2Cm6/file.html

או

https://www.dropbox.com/s/7evhxlwo1p2pclf/.ITALY2019.rar?dl=0

תיהנו ותתענגו

tajci

New member

כרגיל אתה המושיע שלי...
איזה כיף להאזין סופסוף באיכות מעולה לשירים. מעל כולם בסטודיו, בולט מחמוד שהשיר שלו הולך ונעשה הפייבוריט שלי. הקטע בערבית מדהים והקצב מענג. כמה רגש ועוצמה יש בקול ובהגשה שלו. אחרי שהפתיע את כולם כשזכה בסן רמו ג'ובאני אני ממש מקווה לראות אותו מפתיע גם בדאבל...
תודה גם על ההסבר לגבי זכויות היוצרים וכו'...האיטלקים מדהימים ויודעים כנראה מה הם עושים. הרמה נהדרת ואני כבר מכור כבד להמון שירים. אולטימו ואירמה נהדרים ממש. בומבדאש עם הרגאיי והפזמון הנפלא, חייבים לזכות ליותר הערכה. נק ואריסה מעולים. בקיצור אני ממש מרוצה מהפסטיבל השנה. ויש עוד הרבה יציאות מעניינות ואינטלגנטיות. אני ממש לא מסכים עם הקביעות לבינוניות ולבנאליות של השירים...
עשית לי את הסופש, אני לא מפסיק לחרוש על הדיסק הכפול

וואי וואי הולך להיות ערב ארוך מאוד

&nbsp
24 דואטים!!!
למרות כל התלונות המוצדקות נקווה גםלקצת נחת, אולי שידרוגים של שירים בזכות ביצועים מפתיעים של אורחים.?אמן.

תודה אלוהים

על זה שלא ייבשת אותי שעות. זה קרה ב שיר השלישי, נועמי בהחלט שידרגה את עירמה. היא הייתה מצויינת ותיבלנה את השיר בצעקות רוק מעולות. כל הכבוד.

סטילהוק

New member
נהפוכו, אירמה מצויין לכשעצמו בביצוע המקורי שלו לבדו

הוא לא צריך שום שידרוג. והצרחות שלה לא מוסיפות אלא דווקא גורעות מהשיר.

פאטי בראבו, השני, וקקמו

היו מעולים.
פאטי בראבו נראית כמו פוחלץ, היא לא ממש איתנו, זה קורע זה קאמפ לפנים.
קקמו חמוד כמה שהוא יפה

לעיל וולו לא עזר הכנר

לא ברור למה הם חזרו עם שיר כזה בינוני. מהומה רבה על לא דבר.

בא לי שמחמוד ינצח

הוא מביא משהו אחר. משהו בשיר מזכיר לי קצת את טלמוביס של קונאן למרות שהם שונים.
הביצוע של מחמוד אמין והוא ממגנט.

למעלה