מוסקבה 2020? סרגיי לזארב ייצג את רוסיה בתל אביב

E u r o b o y

New member
מוסקבה 2020? סרגיי לזארב ייצג את רוסיה בתל אביב

הסוף לשמועות: רשת השידור הרוסית הודיעה רשמית ש-Sergey Lazarev ייצג את רוסיה באירוויזיון 2019 בתל אביב

THUNDER AND LIGHTNING IS GETTING EXCITING

E u r o b o y

New member
בחירה מדהימה ומתבקשת, רוסיה בדרך חזרה לטופ 3

אחרי שנה שבה נאלצה לפרוש עקב מחלוקת פוליטית מכוערת מול אוקראינה ושנה שבה לא עלתה בפעם הראשונה לגמר והושפלה, ברור שרוסיה חוזרת ובענק - והם הולכים ל-ה-פ-צ-י-ץ בתל אביב ומכוונים בענק לזכייה

הפעם הדיבור הוא על פאוור באלאד שכתב ה"דרים טים" (בין היתר קירקורוב) ושמעורבת בה גם התזמורת הסימפונית של מוסקבה. יציאה סופר מסקרנת

מוסקבה/ סנט פטרבורג 2020? זה אפשרי

סטילהוק

New member
מעניין עם איזה גימיק תלת-מימדי הוא יגיע השנה...

למרות שלא נראה לי שיש גימיק שיוכל להתעלות על הגימיק שלהם מ 2016.

LZ88

New member
תחושה אישית, יהיה שיר והופעה פתטיים. כמו ריבאק בשנה שעברה

TA2020

New member
מקווה שרוסיה לא עד כדי כך פאתטית כמו הסקנדינביות

יש לי תחשוה שהוא יפציץ השנה!

טוב נו אז אפשר להגיד שלום לתל אביב 2020...

סטילהוק

New member
איך אני "אוהב" את אלה שמדרגים וקובעים עובדות עוד לפני ששמעו

בכלל את השיר או יודעים אפילו באיזה שיר מדובר...

babyface19

New member
ולא רק זה .....

גם מדרגים אותו ראשון עוד לפני שיש לפנינו את כל 42 המתמודדים השנה, כשבקושי 4 נבחרו נכון לזה הרגע.
רק חסר שיזמינו החל מעכשיו את הטיסה למוסקבה/סנט פטרסבורג כאילו הכל חתום וסגור מראש ב-18/5 ב"אקספו ת"א".

אני תמיד ממקם את רוסיה ראשונה....

... חוץ מבשנתיים האחרונות שעברתי משבר מאד גדול בגלל ה"זמרת" האיומה עם ה"שירים" העוד יותר נוראיים. לא יכולתי לשקר לעצמי, ולכן לא יכולתי לדרג כמו שצריף. אחרת, אצלי רוסיה תמיד תמיד ראשונה, ומקווה שגם כך יהיה באירוויזיון.

GM1988

Well-known member
יש!

כמה מתבקש ממנו לחזור לתחרות ואולי לזכות!
אני יותר משמח, אבל כן, מה שחשוב זה עם איזה שיר והופעה הוא חוזר הפעם.

Willo the Wisp

New member

אני כנראה האדם היחיד באירואסיה שחושב שהשיר שלו ב-2016 היה שיא הסתם, פומפוזי על פארש, ושההופעה היתה מסריחה ממאמץ - לשם השוואה ההופעה של שבדיה 2015, ששייכת לאותו ז׳אנר, הרבה יותר מרשימה ואסתטית בעיני.
מצד שני זה תמיד נחמד שמדינות שולחות כוכבי על מקומיים, זה כבר כמעט אף פעם לא קורה. אני בדרך כלל לא אוהב את מה שצוות החלומות מביא, אבל אשמור על ראש פתוח.
נקודת הפתיחה שלו מצוינת בכל הנוגע לטלווט, בעייתית בכל הנוגע לשופטים - מעניין מה יהיה.

עiמר

New member
אתה בהחלט לא היחיד

מלבד כל הרעש והצלצולים שמביאה עימה כמעט כל הפקה רוסית לאירו, סרגיי זמר לא מרשים ווקאלית, שר במבטא נ-ו-ר-א-י והשיר מ-2016 קרוב מאוד מבחינתי למה שבלארוס למשל שלחה ב-09...מינוס הדאוו'ין הרוסי.

נחכה לשיר ונראה. אני רק מקווה שהוא לא יוותר על שואו מטורף וילך על משהו פחות בומבסטי כי האירוויזיון בארץ צריך כל שואו מטורף שהוא יוכל לקבל. רוסיה זו השנה שלך להפציץ (בלי כפל משמעות
)

Uri04

New member
עוד פעם הוא?

טוב, אני אוותר לו אם הוא מתפשט על הבמה.

למעלה