פרסום ראשון בynet: מיליארדר יהודי ישלם על הופעת MADONNA

nice to meet

New member
פרסום ראשון בynet: מיליארדר יהודי ישלם על הופעת MADONNA

"...בשבועות האחרונים הקשר ביניהם חודש ו"אחרי התלבטויות רבות אדמס נתן אור ירוק למימון הופעת מדונה באירוויזיון", נמסר מגורמים המעורים בפרטים. אדמס יהיה זה שיממן את הגעת הזמרת לבדו, ועלות הגעתה יותר ממיליון דולר. על פי הגורמים, ביומיים האחרונים הושגה התקדמות משמעותית במשא ומתן בין נציגיו של אדמס למנהליה של מדונה:"החתימה צפויה בימים הקרובים, ישנם דברים קטנים לסגור".

מדונה וכל הצדדים צפויים לחתום על החוזה בימים הקרובים. מדהים!

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5456876,00.html

dosfer

New member
אמאלללהה אני צורח את נשמתי!!!!!!!!!!!!!

איזה אירוויזיון זה הולך להיות!!!

ישראל הולכת לקבור את האמאמאמאמאמאממאממאמא של אירופה!!!
&nbsp
שאפו!!!! פאקינג מדונה!!!!!! מלכת הפופ

dosfer

New member
אני לא חושב שמדינה אחרת תצליח להתעלות על אירוויזיון כזה!

אין סיכוי! אפילו לא שבדיה!

גם הבמה הכי יפה והכי יוקרתית שאי פעם ראיתי

גם ההופעות הכי טובות, מי יותר טוב ממדונה, האישה הזאת ידועה בכל העולם כמלכת הפופ! היא אגדה חיה וקיימת!

גם הכל על רמה אני בשוק, אפילו טקס החלוקה לחצאי גמר היה המרהיב ביותר והמושקע ביותר שהיה עד כה, הכל מסכים! אפילו בשולחנות שמו מסכים! אפילו בפאקינג מעמד! בכלל ההשקעה פשוט מטורפת השנה!

אני לא חושב שאיזושהי מדינה תצליח לשחזר אירוויזיון כזה! אפילו השיר הזוכה טוי הוא השיר הכי מושמע והכי נצפה בכל הזמנים! אז אין מה להגיד, ישראל כבר לא משחקת! ישראל יכולה להראות טוב טוב לכל העולם למה היא מסוגלת!

אני בשוק בשוק בשוק מרמת ההשקעה, שאפו, פשוט מדהים!

אם ישראל תעשה דאבל ותזכה גם השנה זה יהיה אפילו עוד יותר מדהים, אבל אני לא חושב שזה יקרה, האמת? כבר אי אפשר לדעת תלוי באמפקט של השיר ואם ההופעה תיהיה מושקעת ומחוץ לקופסה כמו שנה שעברה..

JetRat

New member
טעות מרה וחבל לי על זה

מדונה לא רלוונטית בעליל וכבר מזמן לא מלכת הפופ. עדיף היה לתת לאמנים ישראלים את המקום.
&nbsp
אדמס נראה לי כמו הגאידמק הבא- יתרום מלא כסף, יבין שזה לא מביא לכלום ויברח מכאן כל עוד נפשו בו.

סטילהוק

New member
לא מבין מה כל כך מתלהבים היום ממדונה

מדובר בזמרת בת 60 שכבר מזמן לא נחשבת למלכת הפופ העולמית. הייתי מבין אם היו מביאים את אחת מהכוכבות הצעירות המצליחות בעולם, כמו ביונסה, ריהאנה, סיה, קייטי פרי, ליידי גאגא או אדל. אבל מדונה?

nice to meet

New member
נו אז מה שהיא כבר לא נחשבת מלכת הפופ...

היא אחת הנשים המשפיעות בעולם, מאחוריה שירים שישארו פה לעוד הרבה מאד שנים, היא מייצגת ערכים שהולכים יד ביד עם ערכי התחרות ובכלל, היא מאד בעד ישראל.
מצידי שלא תהיה הכי פופולרית בעולם אבל היא אייקון וסמל והעובדה שהיא תעמוד על הבמה בארץ זו וואחד סטירה לBDS ולכל אלה שרוצים להחרים את התחרות בפרט ואת ישראל בכלל.

dosfer

New member
למה מתלהבים?? אתה עושה צחוק??

מדונה היא ההשראה לכל כך הרבה זמרות פופ, כך שלהגיד שהיא לא מלכת הפופ זו פשוט טעות! אנשים משלמים הון כדי להגיע להופעות שלה.
יש לה את השירים הכי אייקונים בתעשייה והיא כל הזמן רלוונטית.
היא מלכת הפופ הבלתי מעורערת, כל השאר זה חיקוי עלוב, היא הראשונה מאז ועד היום שמחזיקה את התואר מלכת הפופ, אפילו את בריטני מכתירים עדיין רק כנסיכת הפופ כי כולם יודעים שכל עוד מדונה קיימת היא מלכת הפופ היחידה!
&nbsp
קייטי פרי, טיילור סוויפט, ליידי גאגא, כל הגדולות רק מלקקות לה!
&nbsp
ביונסה כבר מזמן לא זמרת פופ, זמרת חירטוטים, שירים עלובים, בריטני כבר מוציאה רק טראש פעם בכמה שנים, קייטי פרי כרגע לא רלוונטית וליידי גאגא כבר מזמן לא זמרת פופ ומתרכזת במשחק!
&nbsp
היחידה שעוד קיימת ופעילה נון סטופ זו מדונה! מאז ועד היום. כך שזה יהיה מדהים אם היא תגיע לאירוויזיון! כי היא פשוט אגדה, זה כאילו אנחנו מזמינים את מייקל ג'קסון, מדונה והוא באותה רמה! אז על מה אתה מדבר???

סטילהוק

New member
אתה מתעלם מהעובדה שמדובר באישה בת 60 כבר

לא צעירונת בת 20 פלוס, גם לא 30 פלוס כמו מרבית הכוכבות הגדולות של ימינו, אפילו לא 40 פלוס או 50, אנחנו מדברים על בת 60 עם רגל אחת במחלקה הגריאטרית. ולא, היא מזמן כבר לא נחשבת למלכת הפופ העולמית. השראה להרבה זמרות חדשות אולי כן, אך מלכת הפופ העולמית כבר ממש לא.

ואם נסתכל אפילו על מה שהיה לנו העונה בכוכב הבא, כמעט כל שיר שני היה שיר של ביונסה לא של מדונה, אם בכלל היו שירים של מדונה העונה, לא שזכור לי. אלא דווקא של כל הזמרות שציינתי מלבדה. ולכן אי אפשר להתעלם מן העובדה שמדונה ושיריה כבר כמעט לא פקטור בסצינת המוזיקה העולמית.

nice to meet

New member
תגיד, אתה רציני? מה זה קשור לגיל? אז מה? ואלטון ג'ון בן 20?

מה קשור הגיל לרלוונטיות? היא מסוג האמנים שתמיד ישארו רלוונטים, בלי קשר אם היא עדיין פעילה או לא

PonyClub

New member
צופים בו אנשים שנולדו גם בשנות ה50 ואילך, ומי שגדל על מדונה.

PonyClub

New member
הקשר הוא DIVERSITY

המופע צריך שיכלול את כל המינים, גזעים וגילאים.
לומר שמישהי לא יכולה להופיע בגלל הגיל שלה, זה כבר מדרון חלקלק.

סטילהוק

New member
אף אחד לא אמר שמישהי בגילה לא צריכה להופיע

תהיתי מה כל כך מתלהבים ממנה כשיש כוכבות כל גדולות יותר צעירות ממנה ושהיא כבר מזמן לא נחשבת למלכת הפופ. ואודה לך מאוד אם לא תכניס לי מילים לפה שלא אמרתי.

trilliane

Well-known member
מנהל
ברור שאנחנו מתעלמים מהגיל שלה, כי הוא לא רלוונטי!

והגילנות שלך פשוט דוחה.

בלואנגל

New member
אני מניח שמדונה מדברת לקהל הבוגר יותר

וזה לא רע, מופע שיקרוץ לכולם, בוגרים וצעירים,
מה גם שהיא עדיין רלבנטית, היא לא ציפי לבני :)
וכפי ש-Nice to meet אמר, זו תהיה מכה נוספת ל-BDS ולרוג'ר ווטרס הארור.

למעלה