Melodifestivalen 2019: חצי גמר 1

סטילהוק

New member
אני טענתי עוד מההאזנה לדגימות שלמוהומבי ולצמד

יש את השירים הפחות גרועים ומשעממים, אך גם הם ממש לא וואו ובטח לא להיטים שרשום עליהם ניצחון.

לא צפיתי ולא מתכוון לצפות בקדם של הצוררים השבדים

אבל רק אומר ששבדיה ב3 שנים האחרונות עייפה ורכרוכית כמו סלט חסה בן יומיים לעומת המפלצת שהם היו בין 2011 ל2016. יחסית לכך שהיא מדינה בסדר גודל של ישראל שמשחררת אמנים ולהיטים בקצב ובאיכות שנותנים פייט לארה"ב, היא לא מממשת באמת את הפוטנציאל הגלום בה. וזה אני אומר גם אחרי 2 ניצחונות בהפרש של 3 שנים.

סטילהוק

New member
התבלבלת עם דנמרק

דנמרק היא יחסית מדינה בסדר גודל של ישראל לא שבדיה, שהיא מדינה פי 20 יותר גדולה מישראל, המדינה הסקנדינבית הגדולה מכולם והשישית בגודל שטחה בכל יבשת אירופה.

מצחיק שאתה קורא לעצמך סקנדינביה ואתה אפילו את זה לא יודע.

סטילהוק

New member
זה כבר נשמע יותר הגיוני

אבל הוא כתב בפירוש בסדר גודל של ישראל, ולא בסדר גודל האוכלוסיה של ישראל.

M a g n u s

New member
זה רק אני או שהשנה קולות הליווי במלודי הם בלייב ולא פלייבק?

כל ההופעות אתמול נשמעו לי בלייב מלא לגמרי, ולכן גם רובן היו לא מדהימות. חוץ כמובן מויקטוריה ואנה ברגנדהל שהן אשכרה זמרות שיודעות לשיר.
האמת עפתי על ויקטוריה, גם מוהומבי ואנה ברגנדהל חמודים. את השיר של נאנו פספסתי אבל מהתקצירים נשמע שהוא ממש זייף ולא הצליח להחזיק.
והמחווה לישראל הייתה מעולה ומרגשת.
&nbsp
ומילה על המנחים- משהו שם לא זרם לדעתי אתמול. שרה ואריק כמובן מהמממים, אבל שני האפרו-שוודיים עשו לא מעט פאשלות ולא ממש עברו מסך.

dosfer

New member
במיוחד הבחורה האפריקאית, לקחה את זה קשה

וזה נראה כאילו היא לועגת לשירים... הפרצופים זוועתיים
&nbsp
בעוד שהאחרים די זרמו
&nbsp
גם האפריקאי השני לא היה משהו בקושי חייך והיה קטע שאריק ניסה כאילו לדבר איתו כזה והאפריקאי לא הבין את הבדיחה והיה מה זה נוקשה, כאילו תשחרר.. מה נדפק??

למעלה