דנמרק מציגה: משתתפי DMGP 2019

E u r o b o y

New member
דנמרק מציגה: משתתפי DMGP 2019

אחרי חשיפות השירים והאמנים של אחיותיה הסקנדינביות נורווגיה, פינלנד ואיסלנד (והיום יגיע גם תורה של שוודיה עם דוגמיות ראשונות), הגיע הזמן של
דנמרק
לגלות לנו מה היא מתכננת או יותר נכון: מי היא מתכננת, כלומר מי יהיה הנציג הדני לאירוויזיון 2019 בתל אביב

בשעה 14:00 שעוננו צפויה רשת השידור הדנית DR לחשוף את זהות 10 המשתתפים בתחרות הקדם Dansk Melodi Grand Prix 2019 במסיבת עיתונאים מיוחדת

babyface19

New member
אם אני מבין נכון .....

יחשפו רק את שמות 10 השירים ,המבצעים שלהם ויוצריהם.
הגרסאות המלאות של השירים תיחשפנה רק בתחילת אותו שבוע שבסופו יערך הקדם.

shaicohen30

New member
אוף למה לא חושפים את השירים גם?

לא מעניין רק שמות האומנים והשירים.
אני רוצה שירים

E u r o b o y

New member
10 האמנים והשירים בדנמרק נחשפו

Simone Emelie – Anywhere
Jasmin Gabay – Kiss Like This
Rasmus Faartoft – Hold My Breath
Marie Isabell – Dancing With You In My Heart
Sigmund – Say My Name
Humørekspressen – Dronning Af Baren
Julie & Nina – League Of Light
Teit Samsø – Step It Up
Leonora – Love Is Forever
LeeLoo – That Vibe

בין המשתתפים גם יסמין גבאי, זמרת דנית-ישראלית, שליוותה את אניה ב-2017

להאזנה לשירים לחצו על שמות האמנים המודגשים בקו
https://www.dr.dk/event/melodigrand...neskud-her-er-deltagerne-i-dansk-melodi-grand

dosfer

New member
Simone Emelie – Anywhere הולך לזכות!

איזה מושלם!!!!

שיר נהדר ואהבתי את הקול שלה, אהבתי את הלחן, כל החבילה מוצלחת.

עכשיו.. בגלל שאני כבר פסימי לגבי ביצועים בלייב אני אחכה לשמוע איך היא תבצע את השיר בלייב, כבר הוספתי את השיר לפלייליסט!

nit li

New member
טוב, צ'יפס אין דה מייקינג אין כאן

אחרי ששנה שעברה הדנים כבשו אותי כבר בקדם והפכו לפייבוריטים שלי מיידית, השנה הם מאכזבים עם שירים בסדר. יש שם שיר אחד שהתלהבתי ממנו, השיר עם הצרפתית. גם השיר של יסמין סבבה. כל השאר בסדר מינוס. איף, מה יהיה?

לאחר האזנה אחת ..

השיר היחיד שהצלחתי לשמוע עד הסוף וגם להגביר ווליום ולנפנף ידיים ולשיר איתה ביחד יווווווווו איי פיל לייק דנסינג...
וכמובן שזה היה השיר האחרון ונאלצתי לסבול תשעה שירי פח שלאף אחד לא הצלחתי להאזין עד הסוף.
Dancing with you in my heart זה גילטי פלז'ר שעושה טוב על הלב עם סיכוי אפסי לנצח אבל אותי הוא משמח.
https://www.dr.dk/event/melodigrandprix/marie-isabell-dancing-you-my-heart

dosfer

New member
אכן שיר חמוד
אבל לא מספיק כדי לזכות!

בכלל הקדם לא רע, כל השירים נחמדים. כאילו אני לא אסבול אם ישמיעו לי אותם שוב.
&nbsp
אי אפשר באמת לדעת מי יזכה, אני התחברתי יותר לשיר של סימון אבל שוב גם השירים האחרים נחמדים. אני באמת לא יודע איך הם יצליחו לבחור.

tajci

New member
זוועה וממש אכזבה

סתומים הדנים. דוקא שנה שעברה היה קדם מסקרן(אבל שלושת השירים הלא נכונים עלו לגמר שלו...).
השנה ממש התבאסתי, לא התחברתי לאף שיר. לא מבין למה הם צריכים לשיר שירים סתמיים באנגלית בסיסית ושטחית. יש המון אומנים נהדרים במדינה הנהדרת הזאת. במקומם הייתי מבטל לאלתר את הביזיון הזה.
הנה שיר שהייתי שמח לראות מייצג את דנמרק(ולהקה נהדרת שהתחרתה במלפפוניאדה). שיר כזה יכול לזכות בתחרות ולהעלות את הרמה. גם השפה הדנית מהממת, כל כך חבל ששירים כמו של יסמין גבאי הם הדבר היחיד שתפס לי את האוזן(ולא היו מתקבלים אפילו לקדם הספרדי, שהיה מצוין דרך אגב).

למעלה