השיר שסוחף את היוטיוברים כמו Euphoria, Teardrops ו-Heroes

Willo the Wisp

New member
טוב זה כבר סיפור אחר

כשאני קורא את מה שכתבת עכשיו אני מבין שמגיעה לך התנצלות.
אתה
ידעת שסביב השיר טוי יש הייפ מטורף, בזמן שלכולנו כאן לא היה מושג, ואף ניסית להאיר את עינינו ע״י הבאת קישורים בלעדיים מאתר ששמו יו-טיוב (אני מקווה שאני מאיית את זה נכון). ואילו אנחנו השבנו לך בכפיות טובה ולעגנו לנבואותיך המדויקות.
לא רק זאת, גם חזית במדויק את היותה של קפריסין היריבה העיקרית של ישראל. האם תוכל לשלוח קישור להודעה בה התנבאת כך? הייתי רוצה להדפיס, למסגר ולתלות את נבואתך בבית, כתזכורת תמידית להיבריס בו חטאתי.

VIK האחד

New member
סטילהוק היקר, בפעם האלף: אתה לא היית היחיד וגם לא הראשון

שסימן את קפריסין.
אולי אתה שכחת, אבל אני זוכר טוב מאד שאפילו הטרחתי את עצמי לפחות פעם או פעמיים כדי להעמיד אותך על טעותך, והוכחתי לך שהקדמתי אותך ב"נבואה" הזאת.
לא ברור למה אתה ממשיך לנופף ולהתהדר במשהו שהוא כל כך סתמי וחסר משמעות.
אני לא רוצה לדמיין כמה פוסטים של "אמרתי לכם" היית מריץ פה אם אלני במקרה הייתה מנצחת.

סטילהוק

New member
כן הייתי הראשון, ואז גם היחיד שטען שקפריסין היא הסוס השחור

אתה נזכרת רק אחריי. לא הרבה אחריי, אבל אחריי. ואף אחד לא ייקח ממני את זה.

סטילהוק

New member
חפש בארכיון, אני לא אעשה במקומך את העבודה השחורה

וחוץ מזה, כולם היו עדים לזה פה. עובדה שכולם לגלגו עלי כשקבעתי שקפריסין תהיה הסוס השחור כשאלני עוד גרדה את תחתית טבלת ההימורים. ועכשיו אתם כולכם "גיבורים גדולים" בדיעבד.

סטילהוק

New member
OK מסתבר שהיית לפניי, אבל אתה היחיד שהיית לפניי

וזה רק בגלל שאני העדפתי כמו תמיד קודם כל לשמוע אותה שרה בלייב, כי זה המבחן האמיתי מבחינתי. ומהרגע ששמעתי אותה מבצעת שיר בלייב, לא את פואגו, שיר אחר, אבל בלייב, ולמרות שאלני דשדשה עדיין בתחתית כל טבלאות ההימורים ואף אחד כאן (חוץ ממך), לא ספר אותה וכולם זלזלו בה. קבעתי חד-משמעית ובצורה שאינה משתמעת לשני פנים שאלני היא הסוס השחור של התחרות מול נטע.

סטילהוק

New member
אני אגיד לך יותר מזה, אם קיינו ייכשלו במבחן הלייב

מבחינתי הם פסולים, ובטח לא הזוכים של התחרות.
כי מבחינתי מבחן הלייב ורק מבחן הלייב הוא המבחן הקובע.

M a g n u s

New member
זה שיר פסטיגלי ואין מצב שיזכה בקדם הנורווגי

בשמיעה ראשונה חיבבתי, בשנייה כבר עיצבן אותי.
מסוג השירים שכנראה ישמעו נורא על הבמה בלייב. והנהימות הסאמיות הללו ברקע מעצבנות נורא.
בעיניי זה כל מה שאירוויזיוני במובן הרע והמיושן....

סטילהוק

New member
באמת? נחיה ונראה... הנה חלק מזערי מהתגובות לגבי השיר הזה

This is EUROVISION DREAM SONG FOR EVERY EUROFAN
Traditional+emotional+uptempo+modern+different+mystery

All OFF the Norwegian finals this year—-THIS IS THE WINNER.....and a STRONG STROOOOOOOOOOOONG contender for the NUMBER ONE in Tel Aviv....already.....GO NORWAY

If Norway doesn't choose this, then we talk about a crime

That one is strong. Great chorus, magical and not generic yet dancable. Perfect

This is so good! A combination of modern music and sami culture(I think XD) it's really enjoyable!

That's how you write a song, Norway

This is feelings AND fireworks

The bridge in Keiino's song gives me chills! Wow! Hearkens to Jon Henrik Fjallgren, who I love! This is sure to be a televote favourite!

Love this!! Have it on constant repeat! ❤️

This song is flawless. Europop apotheosis. It already screams OSLO 2020 for me. When I first listened to it gave me the same exact feeling I had when I listened to Euphoria, Only Teardrops, 1944 and Toy for the very first time.

This has to win it all, the best song !

This song is perfectly crafted to fit every Eurovision criteria haha. I love this.

I AM SAYING THIS RIGHT NOW - ON SATURDAY JANUARY 26TH 2019 - NORWAY WILL WIN EUROVISION 2019 IN TEL AVIV WITH THIS AND WE WIL BE IN OSLO IN 2020!!

The song is phenomenal!!!!!!! Well, Sweden messed around for too long not sending Jon Henrik Fjällgren, and now Norway is going to steal the scando=ethno=vibe win over them unless Jons is something mind blowing in Melfest 19!

This is my favorite song out of all national finals so far. Amazing mix of dance music and ethnic tunes. Very Norwegian. I love it.

Omg ❤️❤️❤️❤️❤️❤️masterpiece

This song is FIRE Norway! I love this year's norwegian entry!

Wow the refrain is just amazing! I can feel the Norwegian breeze! Good luck this could be a powerful brand new anthem for Europe!

This is what Norway is about, this is our music. �� This is what anyone who thinks of Norway should imagine!!

Amazing job! Just made for Eurovision! Contemporary, ethnic, pop, modern vibes - full package. That‘s why we love Eurovision!

Wow this great !!. If Norway send this this could win. Oslo 2020 here we come.

כמובן, שיש עוד המון תגובות מפרגנות לשיר הזה, אבל נסתפק בזאת.​

סטילהוק

New member
אגב, קצב כמות הצפיות לשיר הזה שעלה רק לפני יומיים, 1000 לשעה

מה שאומר שבקצב הזה עד מרץ שהוא אמור לצאת רשמית, שלא לדבר בכלל אל אם יזכה בקדם הנורבגי, אמורים להיות לו כבר למעלה ממיליון צפיות, כמו שהיה לשיר Toy זמן קצר אחרי שיצא רשמית, אלא שזה יהיה תקדים בהתחשב בעובדה שהפעם זה קורה חודש לפני שבכלל השיר יצא ואף אחד לא יודע איזה שיר בכלל יזכה בקדם הנורבגי שיתקיים בשבוע הראשון של מרץ...

Angry Beaver

New member
אפשר לומר הכל על הנורווגים, אבל הם אף פעם לא בוחרים את

השמאלץ הבנאלי והבינוני. בדרך כלל יש מתמודד אחד בולט בקדם שלהם שלוקח בהליכה, אבל היות והשנה אין, קשה לומר מי יזכה. בכל מקרה השיר של מורלנד קסום בעיניי.

M a g n u s

New member
גם אני אהבתי את Morland, אבל הכי אהבתי את...

FEEL של אינגריד. בעיניי הוא לגמרי בליגה אחרת משאר הרשימה....

סטילהוק

New member
אדרבא, כישראלי עדיף שיבחרו בשיר המשעמם והלא מובן של מורלנד

לישראל תהיה פחות תחרות אמיתית בגמר שאליו היא עולה אוטומטית השנה. וגם זה אם מורלנד עם השיר המשעמם והלא מובן החדש שכבר זכה לקטילות מפה ועד להודעה חדשה ונחשב לשיר מאוד חלש ומאכזב לעומת שיריו הקודמים, יעלה בכלל לגמר ולא יישאר בסמי שלו.

לעומת זאת, כחובב התחרות, שירים כמו SITS הם המהות שממנה מורכב האירוויזיון, הם הסיבה שזו תחרות הזמר והשירה הכי גדולה בעולם, ושיש לה מאות מיליוני מעריצים מכל רחבי העולם.

בכל אופן, אם הנורבגים מתאבדים שיעים שיבחרו במורלנד. ישראל רק תרוויח מזה.

Angry Beaver

New member
נחשב לשיר מאוד חלש ומאכזב? מאילו "מומחים" שמעת את זה?

לא תקשיב אני מתה ממך. מילא תאמר את דעתך האישית, אבל אל תתחיל לייצר קונצנזוס שלא קיים. אתה סתם מצטייר כטרול (אל תדאג, אני כבר יודעת שאתה טרול).

סטילהוק

New member
כמו שאמרתי, אם הנורבגים מתאבדים שיעים שיבחרו במורלנד

ישראל רק תרוויח מזה, פחות תחרות מולנו בגמר.

ואת האחרונה שיכולה לדבר על טרולים, כאחת שלא מסוגלת לקבל שום דעה אחרת משלך.

למעלה