והמודח הערב בכוכב הבא, הוא, היא, הם, הן, אתם, אתן, אנחנו...

סטילהוק

New member
והמודח הערב בכוכב הבא, הוא, היא, הם, הן, אתם, אתן, אנחנו...

קובי מרימי

alma velama

New member
הוא נשאר תקוע באיזור הנוחות שלו ולא הטמיע ביקורת מהשופטים

נטע ברזילי אמרה לו שהוא לא צריך את ה'מאוולים' האינסופיים שלו בשירה וכניתנה לו הזדמנות לבצע את השיר 'דיימונדס' של ריהאנה, הוא עשה בדיוק את ההיפך. הוא קיבל רק 24% מהקהל ועוד 24% מהשופטים. אין לי מושג עד כמה העריכה בתכנית מגמתית כך שאין כל קשר בין מועד הביצוע הבעייתי למועד המפגש של נטע עם המתמודדים ומה קדם למה, אבל קובי כבר כמה תכניות לא נהנה מקונצנזוס. כן יחזירו אותו, לא יחזירו אותו - שום פארסה כבר לא תשנה את העובדה שלאירוויזיון הוא לא יגיע ואם התכנית הזאת רוצה לשמור על מעט האינטגריטי שעוד נשאר לה, מוטב שלא תאבד את זה לגמרי בגלל 'דרישת הקהל' (=רייטינג).

alma velama

New member
פורסם קול קורא להגשת שיר/ים עד ה-17 בפברואר

https://kanweb.blob.core.windows.net/download/files/תקנון לבחירת השיר אירוויזיון 2019.pdf
תקנון מפורט מאד שבפעם הראשונה מסביר לפרטי פרטים איך מתבצע הליך סינון השירים עד לבחירת השיר המנצח. כמו כן אנחנו למדים שהכותבים הפוטנציאליים יהיו רשאים לדעת מ'טדי' תמורת שמירה על סודיות מי הם המועמדים הסופיים לזכייה ובהתאם לכך יוכלו להתאים את השירים למבצעים הפוטנציאליים.

סטילהוק

New member
זה לא נשמע לי היגיוני בכלל, שהרי מתוכננים קדמים לאורך כל מרץ

אז מה? הם רק יעש בכאילו שנבחר השיר הזוכה בכל מדינה, בזמן שהם כבר יבחרו אותו לפני ה 17 לפברואר ויגישו את שמו מראש ל EBU ? זה נשמע לך היגיוני?

alma velama

New member
לא קראת נכון את לוח הזמנים. חשיפת השיר תתבצע עד 10 במרץ

לכל המאוחר. יש שם כמה סבבי הצבעה וההכרעה לגבי השיר וחשיפת שמו ויוצריו תיערך ב-24 בפברואר. הקליפ הרשמי וההשמעה הראשונה ייחשפו בשליש הראשון של מרץ.

סטילהוק

New member
זה היה צפוי יותר מההתחממות הגלובלית

שהוא הודח רק בשביל שיחזירו אותו, כדי שיהיה רייטינג. ההפקות בישראל כאלה עלובות שכבר אפשר לצפות את המהלכים שלהן מראש, בדיוק כמו בפח הגדול.

הביצוע באמת היה הכי פחות טוב

(והרקדנים מסביב פשוט לא היו קשורים לכלום).
הוא היה הפייבוריט שלי כי הוא מיוחד מאד ושונה. זמרים ששרים יפה ועם קול גדול יש הרבה. מיה וכתריה וגם טאי לא ממש מעניינות אותי בשירה שלהם. לשלווה יש יותר מסר מאשר וואוו מוסיקלי. חשבתי שאפשר לקחת את קובי ועם שיר נכון ועבודה על הופעה - זה היה יכול להצליח

Tommy Tanision

New member
ההדחה הזו הולכת רק לחזק אותו, והוא הולך להיות בדו-קרב האחרון

ההדחה הזו הפעילה רגשית המון אנשים בבית, שהולכים להיות קהל מצביע נאמן בגמר.

GM1988

Well-known member
רק בגללו צפיתי בפרק הכוכב

והאמת? הוא באמת היה הכי על הפנים מכל השאר.
הביצוע הכי בינוני היה נשמע יותר טוב על פניו (כמו של הבחור ההוא ששר בעברית).
בגלל שלא ראיתי את העונה אז גם קשה לי להגיד מי היה באמת טוב לאורך כל הדרך, מה שכן, כתריה הדהימה אותי עם ביצוע מעלף!
&nbsp
מרימי זמר טוב, אבל נשמע שהוא מאד קלישאתי גם ונשען על אותו שטיק כל פעם, אז אולי עדיף בלעדיו.

kobeonline

New member
הוא בטח יחזור

ימציאו איזה גלגל הצלה כזה או אחר... ולצערי הוא גם יזכה. הוא כזה קרינג'י לטעמי... מיושן ומשעמם, לא הפנים את הביקורות של השופטים ושל נטע עצמה.. אני לא מבינה מה עפים עליו.
לדעתי אברהם זמר הרבה יותר טוב ממנו...

GM1988

Well-known member
לא חושב שיזכה

גם אם יוחזר לתחרות, יצטרך להפתיע עם משהו באמת יוצא דופן כדי להצדיק זכייה.
אבל בימים אלה כבר מקליטים למאיה דמואים לשיר שתבחר לאירוויזיון אז זה לא משנה.

למעלה