צ'כיה חושפת: השיר לאירוויזיון 2019

E u r o b o y

New member
צ'כיה חושפת: השיר לאירוויזיון 2019

אחרי שהשיגה את המקום הטוב ביותר בתולדותיה באירוויזיון בליסבון בשנה שעברה,
צ'כיה
מסמנת את המטרה הבאה: תל אביב 2019

מתוך 8 שירים שהועלו לרשת בשבועות האחרונים, שיר אחד נבחר לייצג את צ'כיה בתחרות הקרובה בישראל - והיום (ככל הנראה בשעה 15:30 שעוננו) צפויה הטלוויזיה הצ'כית להכריז על השיר הזוכה שייסע לתל אביב. STAY TUNED

על פי הצבעות 10 חברי שיפוט בינלאומיים שדירגו את השירים, השיר "Friend Of A Friend" בביצוע Lake Malawi זכה ב-5 פעמים 12 נקודות. השיר "True Colors" בביצוע Barbora Mochowa זכה ל-4 פעמים 12 נקודות והשיר "Give Me A Hint" בביצוע Andrea Holá לדוז פואה אחד.

את 8 השירים שמהם נבחר השיר הצ'כי לאירוויזיון 2019 ניתן לשמוע בקישור המצורף + השיר שזכה עד כה לניקוד הגבוה ביותר לפי השופטים בקישור נפרד

dosfer

New member
אם Friend Of A Friend מנצח הוא עף היישר למקום 1 בטופ שלי!

שיר מעולה!!
&nbsp
ואז הטופ שלי יהיה:
&nbsp
1. צ'כיה

2. צרפת

3. ספרד

4. אלבניה

יו איזה באסה

מה הם סתומים?! אמן ולא יעלו לגמר. איזה שיר פח לעזאזל ושוב פעם הוק פלגיאטי. זה נורא נורא נורא איך הם ויתרו על ברברה אני לא מאמין צבעים אמיתיים זה שיר כל כל יפה.
נראה לי שאני לא מאזין יותר לשירי קדמים אני לא עומד בזה

dosfer

New member
יואווו איזה כיף!! עוד פייבוריט שלי נשלח לאירוויזיון

טופ 4:
&nbsp
צ'כיה

צרפת

ספרד

אלבניה

&nbsp
יאאאאאאא

dosfer

New member
אני בפזמון לא יכול שלא להזיז את הראש מצד לצד

זה שיר כיפי על מה אתה מדבר?? גם שמעתי אותו מבצע את השיר הזה בלייב והוא נשמע בדיוק כמו גרסת הסטודיו זה אדיר!!!! רק עם יותר נשימות

alma velama

New member
ג'מירוקוואי 2019. אינדי-פאנק-פופ לא מזיק, אבל גם לא מסעיר.

לסולן יש חן/אפיל/ז'ה נה סה קואה וביחד עם האנרגיות החיוביות והמקצב הגרובי יכול להיות שזה יספיק כדי להתרסק אחר כך בגמר.

Tommy Tanision

New member
עם הופעה נכונה, זה עשוי להפתיע

אמנם זה מרגיש שהשיר לא מתפתח מספיק, אך עם זאת ייתכן שעל הבמה זה עשוי להיתפס כמאוד חינני, מודרני ומרענן.

Brady

New member
שיר חמוד וקליט מאוד

הקטע של הI'M ONLY A FRIEND שלה (הסטוץ הדמיוני שלו?) מינורי, אך חמוד ומוסיף (בטח ישנאו אותו). אבל אין פה איזה ערך מוסף. נראה לי שאשתעמם ממנו כבר בפעם השנייה שאשמע אותו.

Willo the Wisp

New member
שיר חמוד

לא עף לי המוח אבל זה אינטליגנטי, שובבי, חביב וקליט. אני בעדם. לא מקום מובטח בגמר אבל זה אפשרי. הם צריכים לתפור הופעה שתלך טוב עם הסאונד הסינתפופי, הניאונים בתקרה יוכלו לעזור בזה.

למעלה