זה חייב לזכות ברומניה! מושלם!!!!!!

dosfer

New member
זה חייב לזכות ברומניה! מושלם!!!!!!

פשוט מושלם, זו גרסה חדשה ויותר עוצמתית, אני חולה על הסוף!! חולה!!!

אני מחכה כבר לשמוע את זה בלייב, היא הולכת פאקינג לשחוט!!!!!!!
אני מת!!! יש לה קול מושלם, חזק ועוצמתי

dosfer

New member
אני לא נושםםם!!!! אני צורחח את נשמתייי!!!!

שמעתי את השיר בפעם ה300! התמכרתי סופית

סטילהוק

New member
שיר לא רע, אבל צריך לחכות ולראות איך זה נשמע בלייב

אחרי הפיאסקו הבלגי והפיאסקו הרוסי בשנה שעברה אסור למהר לשפוט ולקבוע עובדות רק על פי גרסת הסטודיו של השירים, שלרוב מעורבים בהI אוטו-טיון ומכשור הכי חדיש לשיפורים מלאכותיים. כך שעד שלא נשמע ונראה איך זה בלייב אי אפשר באמת לדעת איך זה.

מה שכן, בקדם הרומני השנה רוב השירים
אפילו בגרסאות הסטודיו המשופרות שלהם, אך יש גם כמה שירים טובים ובולטים, כמו למשל השיר Renegades שציינת והשירים הבאים:

Olivier Kaye - Right Now

Laura Bretan - Dear Father

Bella Santiago - Army Of Love

Nicola - Weight Of The World

dosfer

New member
השירים של בלה וניקולה, הם כאלה פח! ואני לא סובל את הקול שלהן

מזעזע!
ואני לא מבין איך אנשים עפים על השיר של בלה הפצועה הזאת, שיר פח! אם היא תזכה רומניה לא רואה גמר!
&nbsp
השיר היחיד שיש לו פוטנציאל להכניס את רומניה לטופ 15 או אפילו לטופ 10 זה השיר של לינדה renegades!! אני רק מקווה לא להתאכזב מהלייב, הכי חשוב שהלייב יהיה טוב!
&nbsp
צפיתי בהופעות של לינדה לשירים אחרים, היא מעולה! יש לה גרון!! היא לא באה לשחק והיא לא תעשה צחוק מעצמה
&nbsp
בניגוד להופעות של בלה שהופיע גם עם השיר הזה והיא פשוט מזעזעת בלייב, גם השיר ממש מבולגן וזה נשמע כאילו היא נובחת ומחרטטת מילים, גם ככה השיר זוועה אז הלייב קובר אותו עוד יותר

סטילהוק

New member
אוקיי, אז כמו שאמרתי נצטרך להמתין בסבלנות ולראות את זה בלייב

בינתיים מתוך כל הבררה אלה השירים היחידים הנורמליים בקדם הרומני השנה, שרוב השירים בו
גם בגרסאות הסטודיו שלהם.

dosfer

New member
דיברתי עם לינדה בפייסבוק
זו התשובה שלה..

בתרגום ישיר מאנגלית:
&nbsp
"היי X, תודה על הפירגון, השנה יש המון שירים טובים, אני מקווה שהשיר יצליח להגיע ללב הצופים ושאייצג את רומניה השנה באירוויזיון שבארצך!
&nbsp
לגבי החשש שלך לגבי הביצוע בלייב, לזה אל תדאג, סמוך עליי, אתה תופתע! אם אהבת את גרסת הסטודיו אתה תאהב עוד יותר את גרסת הלייב.
&nbsp
ושוב תודה לך על המילים החמות, לינדה".
&nbsp
כן באותו רגע התעלפתי

למעלה