איסלנד חושפת: שירי Söngvakeppnin 2019

E u r o b o y

New member
איסלנד חושפת: שירי Söngvakeppnin 2019

אחרי נורווגיה אתמול, היום מגיע תורה של
איסלנד
לחשוף את השירים שיתמודדו בתחרות הקדם שלה, Söngvakeppnin 2019

השירים צפויים להיחשף במהלך היום באתר רשות השידור האיסלנדית
http://www.ruv.is/songvakeppnin

babyface19

New member
תוכנית החשיפה תהיה באתר של RUV, אתר רשות השידור של....

איסלנד בשעה שאתה ציינת.
חפשו ברשת STREEM LIVE של RUV וכך תוכלו לצפות בתכנית הזאת.
במסגרת התוכנית הזאת יחשפו הזמרים עם שמות השירים והיוצרים + ראיון קצר עם כל אחד וטעימה קטנה מהשיר שלהם לקדם.
&nbsp
כאמור ,כמו שציינת עם סיום התכנית יועלו לאתר RUV הגרסאות המלאות של השירים המתמודדים, ואם ישמרו על אותו ריטואל קבוע מהשנתיים האחרונות ,אז הגרסאות המלאות של השירים יכללו גרסה איסלנדית וגרסה אנגלית.

tajci

New member
איזה סופ"ש מפתיע ומרגש

לא הייתי מוכן נפשית לכל הטוב הזה.
עוד לא הספקתי לשמוע את כל השירים מנורבגיה(ופורטוגל) ועכשיו האי הקטן חושף את השירים. ממש בא לי להפתעה מצידם. תיקון לזוועות של השנה שעברה.
יש באיסלנד כל כך הרבה זמרים/הרכבים נהדרים(ושפה מכשפת). ממש בא לי שיהיו אמיצים וישלחו משהוא ייחודי ולא סתם בלדה גנרית משומשת לעייפה...
מצרף לינק לשיר והרכב שממש הייתי רוצה לראות מייצג אותם ומשתתף בקדם(ושום מילה על ביורק שיכולה לחרפן את אירופה, אבל זאת פנטזיה באמת לא ריאלית...).
*השיר השתתף במהדורה האחרונה והנהדרת של המלפפוניאדה. תודה לjosst שבזכותו גיליתי את היצירה הנפלאה הזאת!

babyface19

New member
האם השירים של איסלנד דלפו לרשת ויש את הרה ביורק שחוזרת?

האם האלבום של הקדם האיסלנדי דלף לרשת לפני התכנית הערב ב-RUV?
תחליטו אתם. הנה, כנסו ללינק:
https://www.dropbox.com/s/gl7ec3cifcvwrzw/.ICELAND2019.rar?dl=0&file_subpath=/ICELAND+2019
&nbsp
לפי הלינק הנ"ל רק ל-6 שירים מתוך 12 המתמודדים יש גם גרסה אנגלית.
לפי הלינק הנ"ל הרה ביורק שהתמודדה בקדם הדני ב-2009 וכעבור שנה ייצגה את איסלנד חוזרת להתמודד ולנסות לייצג שוב את איסלנד.
אם יקרה ,שמחה וצהלה לראות אותה כאן ב"אקספו ת"א".
&nbsp

Brady

New member
HATARI!!!!!!!!!!!!!!!

&nbsp
אין לי תקווה שיזכו במדינה בה יש סופרפיינל של שני שירים. מתכון לצרות *מוריד ציפיות*

למעלה