עכשיו זה רשמי: ארז טל, בר רפאלי, לוסי איוב ואסי עזר ינחו

Rori90

New member
עכשיו זה רשמי: ארז טל, בר רפאלי, לוסי איוב ואסי עזר ינחו

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5450983,00.html

פייר? סך הכל אני מרוצה. את הקשר של בר רפאלי אני פחות מבינה אבל אני מניחה שהיא עדיין נתפסת כייצוג ישראלי מרשים על אף יכולות הנחייה צולעות

לא שאני מסנגר על בר

אבל דיברו על אודישן של בר שהעיף את הגג...
נו שוין.
הלוואי.
סה"כ מרוצה מהבחירה. הייתי מחליף את אסי בליאור סושרד.
(רק בגלל המבטא הנוראי של אסי). מניח שזה פחות מטריד את מקבלי ההחלטות.

בלואנגל

New member
הייתי מחליף את אסי בכל אחד אחר. הוא מעיק.

וכן, יש לו מבטא ישראלי כבד והאנגלית שלו חלשה למדי, הוא מדבר אנגלית של ישראלים בבי"ס יסודי.
מצד שני, להוציא את הבריטים והאירים, חלק גדול מהאירופאים מדברים אנגלית ברמה של אסי.

בלואנגל

New member
האנגלית שלו בראיון לייב ממש לא בסדר גמור

קטע אחד מיני רבים -
הוא ניסה להגיד שהוא פירסם את האימייל שלו באינטרנט כדי שמי שצריך להעזר בו יוכל לפנות אליו.
כך הוא אמר זאת באנגלית:
"I get my email on the internet once for people who wanted to use me"

https://www.youtube.com/watch?v=A9OJoXCsyKg

Shellpearl

New member
כן, האנגלית שלו לא מושלמת והוא עושה טעויות. אבל בגרין רום

צריך שפה די בסיסית, וגם הקטע הזה משנת 2011, יכול להיות שהאנגלית שלו השתפרה מאז. נקווה שיהיה בסדר.

בלואנגל

New member
אני מניח שיהיה בסדר

יחד עם זאת אני ממש שונא את הקטע הזה של ה"שפה די בסיסית".
זכור לי שבשנות ה-2000 המוקדמות תמיד היו מביאים מנחים עילגים (בין אם לגרין רום או על הבמה), וכדי לפצות על חוסר הידע באנגלית הם פשוט היו צורחים, מאריכים כל מילה (Helloooooooooooooooo), ואומרים דברים מיותרים (Are we having fun?).
זה קצת מוריד מהרמה של המעמד.
בצד החיובי, דווקא חל שיפור בעשור האחרון עם מנחים נורמלים (אבל עדיין נשארו בדיחות מביכות פה ושם).

עיקר הבעיה שלי היא בר רפאלי....

ץץץ היא מהממת ביופיה, אבל סורי, לא רוצה אותה קרובה לאירוויזיון, ובטח שלא תביא את המשפחה שלה

Uri04

New member
רק בגלל המנחים האלה אני שוקל להחרים

איך תמיד בישראל נופלים לסקנדלים האלה. מנחה עבריינית ומשתמטת, עוד מנחה בלתי נסבל הידוע בפאדיחותיו ובעילגותו באנגלית... בושה

Uri04

New member
אולי. לא יודע. ממש בא לי ברע כל הסיפור הזה

אולי אשב לצפות עם שקית הקאה צמודה.

נו, טוב, לפחות לא גלית גוטמן. אם כי גם בר רפאלי גרועה,

ומקווה שיתנו לה לדבר כמה שפחות - ושכ-ל מה שהיא תאמר יהיה כתוב מראש ולא יתנו לה להגיד אפילו מילה אחת לא מתוסרטת.

ארז טל בחירה טובה, או לפחות היה פעם - לא יודעת מה המצב שלו היום.

אסי עזר
מצחיק את התולעים שלו. אבל הוא אטרקטיבי יחסית וזה ייצוג מכובד מהבחינה הזאת לגברי ישראל, כשארז טל קצת פחות (ומאוד מקובל שבאירוויזיון יהיו מנחים ומנחות יפים - אם כי המנחים לא תמיד)... קשה למצוא מישהו גם אטרקטיבי וגם מצחיק. לא מצליחה לחשוב על מישהו פרט לעופר שכטר, שגם לו בעיות שמזכירות את אלה של עזר (ילדותיות, וכו'), אבל לפחות הוא כן מצחיק. כל שאר המצחיקים בשלוף בארץ שעולים בדעתי מכוערים למדי עד מכוערים מאוד. אה, רגע, אולי אסי כהן - לא בדיוק מצחיקן, אבל מתאים אולי להנחייה אם היה רוצה - לגרין רום אולי פחות. ציון ברוך נחשב ככל הנראה אטרקטיבי בעיני מספר דוגמניות, אבל נראה לי שלא בעיני שאר העולם. אבל אולי באמת מה קשור היו יכולים להיות בחירה טובה יותר לגרין רום.

ולוסי איוב זאת זאת שעצבנה (שלא באשמתה) את מירי רגב, לא? נו, נקודה לזכותה.

לסיכום - אני בעד ארז טל. ונראה לי שזה גם די תפקיד חלומות מבחינתו, אז מפרגנת לו. כל השאר - נו, נסתדר עם מה שיש ונקווה שלא יעשו פאדיחות.

Willo the Wisp

New member
סה״כ סביר פלוס, אולי אפילו טוב

• הכי פחות מרוצה מבר, ממה שזכור לי מאקס פקטור היא היתה די פקאצה ולא מי יודע מה כריזמטית. יש לה אנגלית מצוינת, היא עוברת מסך חבל״ז והיא בטח לא תהיה מזוויעה ומביכה כמו קטרינה הפורטוגלית, אבל הייתי מעדיף מישהי עם נוכחות ואופי כמו נועה תשבי. מצד שני אמרו שהאודישן שלה היה מעולה, אז הלוואי שאני טועה.
  • מלוסי אני ממש מבסוט, היא יפהפיה ומקסימה ויותר הטעם שלי מאשר בר רפאלי אם לומר את האמת. אמנם היא נכנסה רק בזכות הכרטיס של ״עובדת תאגיד״, אבל עדיין בחירה מצויינת. לכאורה הטמפרמנט שלה לא הכי מתאים לאירוע כמו אירוויזיון, אבל יש לי הרגשה שהיא תעשה עבודה טובה.
  • ארז טל הוא באמת איש מקצוע מצויין עם חושים חדים, די מרגיע שהוא שם להתמודד עם דברים לא צפויים שיקרו בשידור החי ואולי גם לסכל כל מיני החלטות גרועות של ההפקה. בחירה טובה גם אם לא הכי מעניינת או נועזת.
  • את אסי אני לא אוהב בדרך כלל אבל בקונסטלציה של האירוויז הוא יכול להיות סבבה מאוד, הוא מרגיש בנוח מול המצלמה, לא פורמלי מדי ויש לו חוש הומור (שלא מדבר אלי, אבל יש לו). שרק יעבוד על האנגלית.
אני עדיין חושב שארבעה זה יותר מדי. הכי טוב בעיני המודל של 2016 - שני מנחים שעושים תורנויות בגיחות לגרין רום. או מקסימום שלושה, שניים על הבמה ואחד/ת בגרין רום - זה גם היה מתאים לקונספט המשולש של התחרות.
אבל לפחות יש היררכיה, שני מנחים מרכזיים ושניים בגרין רום, ואם ההיררכיה הזאת תהיה ברורה זה יכול להיות בסדר.

dosfer

New member
אז בסוף הקדימו את החשיפה? נו טוב זה היה צפוי

כולם גרועים אבל לפחות בר יפה..

למעלה