כיתריה - A Star Is Born

סטילהוק

New member
כיתריה - A Star Is Born

צפיתי עכשיו בפרק ששודר אמש וכל כך חששתי שהשמועות לגביה שהיא לא יודעת או לא מסוגלת לשיר בעברית יתבררו כנוכונות וכמה שמחתי לגלות שממש אבל ממש לא. הביצוע של כיתריה לשירה של שרית חדד "כשהלב בוכה" היה פשוט שלא מהעולם הזה. ובעיקר כשהיא שרה את שמע ישראל, זה היה פשוט יותר ממושלם. למאיה הולך להיות דו-קרב קשה מאוד מולה בגמר. כיתריה, כשמה כן היא מלכה

סטילהוק

New member
בשבת מאיה וכתריה בדואט?

אבל למה רק בשבת ולא הערב? אין הערב תוכנית?

בדיוק צפיתי עכשיו ובאתי לכתוב - ביצוע נהדר - אני מעדיפה את

כתריה בעברית! אז היא לא נשמעת כמו אחת מאלף זמרות ששרות באנגלית - בעברית אין מישהי ששרה כמוה! היה מעולה פשוט.

סטילהוק

New member
יש מצב שאם כתריה תיבחר היא תשיר שיר מעורב אנגלי-עברי

אני חושב שזה הכי מתאים גם לה וגם לתחרות. קשה לי מאוד להאמין שהפקת הכוכב הבא ותאגיד כאן יוותרו על שירתה באנגלית, אך גם לא על שירתה בעברית, וינסו לשלב בין שתי השפות, בתקווה שזה יהיה שיר באמת טוב ומתאים למידותיה כזמרת שיביא לכדי ביטוי את כל כשרונותיה, כולל כרקדנית שכבר ראינו כמה היא טובה בזה.

לא התכוונתי שדווקא באירוויזיון היא תשיר

שיר בעברית. והיכולות שלה כרקדנית דווקא לא מאוד הרשימו אותי.

היא שרה מדהים אבל שמישהו יעיר לה שהיא עוצמת עיניים

זה לא מצטלם טוב וזה לא ייצוגי.

tajci

New member
לא מבין על מה המהומה

היא לא מרגשת אותי באף ביצוע, וכשהיא שרה באנגלית זה הרגיש כאילו היא לא מבינה את המילים ורק מדקלמת טקסט...
בתחרות יש הרבה זמרות מעולות, אבל אם אין רגש/ שיר פיצוץ היא לא תצליח לבלוט.
רק שאפיטה תהיה בחירה ראויה. זאת בדיוק השנה להעז ולשלוח משהוא חצוף/נועז/לא מתחנף/מקורי ויצירתי. היא יכולה להרים שואו מטורף, הקטע האוריינטלי מדהים בעיני. העינין שהיא יוצרת בתכנית, וגם בעיתונות לגבי הייצוג/חוסר הייצוג של הדמות שלה יכול ליצור גם באז באירופה.

סטילהוק

New member
שאפיטה תגרד את התחתית בגמר אם תיבחר לייצג אותנו

היא תיתפס במקרה הטוב כבדיחה, שלא לדבר על המקרה הפחות טוב שישחק ישירות לידי ה BDS שישר יציגו זאת כגזענות כלפי הערבים (כי כידוע שאפיטה לא ערבייה, ואפילו לא מזרחית, היא סתם משחקת דמות של ערבייה, גימיק וסוג של ניסיון חיקוי לדנה). וחוץ מזה, הדבר האחרון שישראל צריכה לבחור אחרי ניצחון זה גימיק. ובעיקר אם המטרה היא דאבל.

VIK האחד

New member
הסיכוי שהיא תיבחר שווה לסיכוי ש-Serhat ייקח מקום ראשון

שאפיטה היא לא יותר מקוריוז שמוסיף קצת פלפל לתכנית.

Shellpearl

New member
אני מסכימה, גם אותי כתריה לא מרגשת בכלל. ושפיטה זה בדיחה.

כמו-כן, גם בחירה בכתריה יכול לשחק לידי ה-BDS, כי לרוב "הכושים העבריים" (וכנראה גם לכתריה) אין אזרחות ישראלית.

alma velama

New member
שפיטה לא תסכים שמישהי כמו טמירה תנהל אותה

ותקבל בשבילה החלטות כמו מישהי טרייה לגמרי בתחום כמו נטע. אתם רואים אותה מקבלת הנחתה מלמעלה של שיר לאירוויזיון עבורה? לא יקום ולא יהיה. שפיטה כבר מסתובבת בשטח כמה שנים טובות ויודעת איך התעשיה הזאת עובדת. העובדה שניתנה לה אפשרות לפרוץ עם האלטר-אגו שלה ב'כוכב הבא', להניע את גלגלי העלילה הפיקטיבית של התכנית ולעורר שיח קוטבי ער בעיתונות וברשתות הם הצלחה גדולה ברמה הארצית, אבל מכאן ועד לייצג את ישראל המרחק הוא בין שמיים לארץ. ככל שהיא הופכת לאורחת רצויה בבתים ומתנחלת בלבבות - את שלה היא כבר עשתה.

סטילהוק

New member
מה שאני הכי אוהב בשאפיטה זה עקיצותיה לאסי עזר

הייתי מחליף את אסי בכיף בשאפיטה. בכל פעם ששאפיטה אומרת לאסי את האמת בפרצוף על מה שהיא חושבת עליו זה פשוט פרייסלס.

nice to meet

New member
בחיי שאתה

אובססיבי.
תשחרר קצת מהאובססיה, יהיה לך הרבה יותר טוב בחיים וגם תחיה הרבה יותר. אסי עזר לא שווה את כל העצבים האלה.

סטילהוק

New member
מה לעשות שהוא נמצא בכל תוכנית ולא מפסיק לעצבן

וזה ממש לא אובססיה, מדובר בעובדות, צעקותיו לכיתריה כבר עברו כל גבול אפשרי, שלא לדבר בכלל על הקטע שלו עם האלרגיה לפול. לך תראה מה חושבים עליו הצופים, אפילו הוציאו עצומה הקוראת לפטרו בעקבות זאת. ותאמין לי שאני עוד עדין איתו...

nice to meet

New member
נו בסדר, גם אני התעצבנתי עליו על הצעקות עם כתריה

אבל עצם זה שתתרעם על כך לפחות פעם ביום (לפי מה שאני ראיתי, אולי יותר) לא יעזור לך להעיף אותו מהמסך. מה שיעזור זה למשל לכבות את הטלוויזיה או להחליף ערוץ :) קל

סטילהוק

New member
אתה שוכח שמדובר בקדם הישראלי

ומה בדיוק יעזור לי לכבות את הטלויזיה או להעביר ערוץ אם המטרה היא לעקוב אחר בחירת הנציג הישראלי לתחרות האירוויזיון?

זה כמו שבמקום שבית משפט יפסוק להעיף את הבעל המכה מהבית הוא יפסוק שהילדים והאישה צריכים לעזוב את הבית וללכת למקלט לנשים מוכות.

Shellpearl

New member
אבל זה לא הסיבה שהיא באה לתכנית. היא כן מאוד היתה רוצה לנצח

ולייצג אותנו באירוויזיון.

alma velama

New member
שפיטה לוהקה לתכנית ע"י סוכני ליהוק מטעם ההפקה.

המימד הבידורי של התכנית הוא בעל חשיבות לא פחות מכרעת מהערך המוסיקלי שלה: לתכנית הגיעו מאות עם לא אלפי מתמודדים שעברו מבחן בד כמו כל טירון שעובר את טבילת האש הראשונה שלו בפורמט ו-100 מתוכם זכו גם לראות את האודישן שלהם משודר. אף אחד לרגע לא מאמין ששפיטה קיבלה 41% על ביצוע אחד ופתאום 83% על ביצוע אחר או שפעמיים הצילו אותה מהדחה כי הקהל 'פיספס' אותה. כשם שיש מושכים בחוטים מטעם ההפקה, ישנם מתמודדים שביודעין מסכימים למלא משבצת שייעדו להם מראש בתכנית. אף אחד לא הבטיח להם ניצחון, אבל החשיפה וההכרה שהם זוכים לה מדי שבוע בארץ שווה הרבה יותר מכל הצלחה בינלאומית זמנית שלא מיתרגמת לקריירה בינלאומית ב-99.9% מהמקרים.

למעלה