השיר Tous les deux (להלן קישור) מסתמן כפייבוריט של הצרפתים,

Shellpearl

New member
השיר Tous les deux (להלן קישור) מסתמן כפייבוריט של הצרפתים,

הלחן של השיר הזה ממש מזכיר לי/נראה לי כמו העתקה, של אחד או 2 שירים מאוד מוכרים. תנסו בבקשה להזכיר לי באיזה שיר/שירים מדובר.
https://www.youtube.com/watch?v=42YDt3KnX6U

הראשון שקפץ לי היה

קובי אושרת. זה היה כששמעתי עוד את הדוגמית. ממש יכלתי לדמיין אותו מנגן ושר את השיר הזה. חיפשתי בשירונט, יש לו מאות שירים, לא מצאתי. אחר כך מצאתי עצמי שר את נשבע של חיים משה. יש דמיון בפזמון.
אי אפשר לחפש עם שזאם? זה עדיין קיים בכלל? אניווי, אין לי ספק שיש עשרות שירים דומים. כנראה משהו במבנה ההרמוני. גם עלמה צירפה( בשרשור אחר)קטע אינסטרומנטלי עם לחן דומה.

Shellpearl

New member
תודה. לא, זה לא נראה לי כמו השיר "נשבע". זה ממש מתנגן לי

בראש, אבל אני לא זוכרת את המילים.

alma velama

New member
המלודיה כל כך נדושה ושחוקה שלא ברור למה עפים על השיר הזה

אז מה אם השיר אינטימי מאד והיא משדרת שבריריות בקול סדוק עד שבור?
ישנה איזושהי צביעות או מוסר כפול כלפי שירים כאלה כשפתאום 'פשטות' היא 'שלמות' והגשה מופנמת וביישנית הופכת להגשה בוגרת ובשלה. זה לא המקרה כאן.
הקהל הצרפתי דירג את השיר רק במקום השני בעוד שבילאל זכה ברוב די מוחץ בסמי הראשון. הכשל בקדם הצרפתי הוא שיודעים מראש את הניקוד שקיבלו כל השירים בחצאי הגמר ולפיכך אין מצב שבגמר יתחולל מהפך כלשהו. זה בין בילאל לסימון עם סיכוי קלוש יותר לעמנואל מואר. חשיפת הנקודות מייתרת לגמרי את שלב הגמר. בפעם הבאה הצרפתים צריכים להסתפק בהכרזה על 4 העולים מכל חצי גמר ולא להעניק מראש יתרון לאחד מהם על כל השאר.

קוראים לזה

אמינות. סימון הייתה אמינה. עמנואל גם.
לתחושתי זה יהיה בין סימון עמנואל וסילבן. שלושתם אמינים ואותנטים. כל השאר פייק.

Shellpearl

New member
יש לשיר מנגינה קסומה וכאמור מוכרת, כלומר מעין תחושה

שאתה שומע שיר מוכר ואהוב. וכמו שאמרה אנה פבלובה, היא שרה את זה בצורה אותנטית/מרגשת/נוגעת.

Shellpearl

New member
זה באמת דומה, אבל זה לא מה שמתנגן לי בראש. מה שאני מתכוונת

הוא ממש דומה.

למעלה