חמישיית הגמר!!
פויילר** מי שלא רוצה לדעת שלא יקרא

Eurochat

New member
חמישיית הגמר!!
פויילר** מי שלא רוצה לדעת שלא יקרא

עלו לגמר:
מאיה
כתריה
שלווה
שפיטה(!)
קובי (היחיד שלא בטוח לגביו)
המידע מהקהל שנכח בצילומי חצי הגמר
וכן, חמישיית גמר ולא ארבע!

סטילהוק

New member
גם בלי ה
שלך

ידעתי שאלה יהיו הארבעה שבטוח יעלו לגמר. כתריה ומאיה בצדק, ושלווה ושפיטה כגימיק. העונה הזאת כל כך צפויה מראש שאין צורך בשום ספויילר. זה יהיה בסוף קרב בין מאיה לכתריה, אבל את שפיטה ושלווה הם צריכים בשביל הגימיק שיביא רייטינג, וגם בשביל המשך הצחוקים ובדיחות הקרש של אסי והסיידקיק שלו רותם.

Rori90

New member
תיראו מופתעים

איזה גמר פח. מזל שהתחרות אצלנו וגם ככה אנחנו בגמר.

אני הכי אהבתי את ניתאי
.

אבל כל אלה בסדר. אני לא רואה פה אף אחד שממש לא הגיע לו להגיע לגמר (גם אם גם לאחרים הגיע).
וטוב ששפיטה נשארה גם מבחינת העניין בתכנית - בכל זאת אני רוצה גם לצפות בתכנית...

לגבי אלה שעפו - מקווה שגם ניתאי וגם דניאל יוציאו שירים בעתיד. וגם עופרי די כבשה אותי.

babyface19

New member
ועוד משהו.....

כמו שזה נראה כרגע (שוב, נכון לרגע זה ) זה יהיה כמו ב-2016, כלומר הגמר יהיה כמו קדם אירו' שבו מתמודדי הגמר ישירו את השיר שאתו הם מתיימרים להתחרות באירו', אם הם יזכו.
&nbsp
&nbsp

dosfer

New member
אתה אמיתי?

השיר של חובי MADE OF STARS אומנם קיבל גרסת REVAMP אבל זה לא אומר שלא שרו אותו גם הוא וגם הערביה ההיא בערב גמר התחרות "הכוכב הבא" ב2016 עם גרסאות שונות

סטילהוק

New member
עברו הרבה מים בנהר מאז...

בשנתיים האחרונות השיר המייצג יצא רק אחרי חודש שנבחר האמן המבצע שייצג אותנו בתחרות. ולא נראה לי שהולכים לשנות את זה השנה. ואמן שאני טועה לגבי זה. כי ממש לא בא לי לחכות חודש בשביל לשמוע את השיר המייצג שלנו.

dosfer

New member
את האמת שגם לי אין כוח לכל השטויות האלה

אני מקווה שיעשו את זה כמו ב2016 ולדעתי ככה זה הכי נכון, כי לפחות ככה רואים מה דעת הקהל לפני שאשכרה שולחים את השיר לתחרות ואפשר להחליף או לשדרג אותו

babyface19

New member
אתה צריך להבין משהו.....

כל שנה עומדת בפני עצמה וההפקה יכולה להחליט את מה שנוח לה.
נכון ש"כאן" תכננו מראש שמשדר בחירת השיר יהיה אצלם, אבל כנראה הם מבינים שעם מה שנפל עליהם השנה, קרי לארח את התחרות ולהפיק אותה, אז כפי הנראה הם החליטו בשיתוף עם טמירה ירדני וחבורתה על פורמט הגמר הנ"ל.
מי שאמר לי את זה הם חברים שהיו אתמול בצילומים.
&nbsp
עוד מתברר שקובי מרימי הודח בתום רבע הגמר, והתקיים משדר "גלגל הצלה" שבו הוא זכה וחזר להתחרות בחצי הגמר.
מי שהודח בחצי הגמר הוא דניאל ברזילאי.
כל כך חבל על לי על תאי ,שהיתה ראויה לגמר, בטח יותר ממיסטר מרימי שמתיימר לחקות את פרדי מרקיורי. סליחה שאני כותב את זה, אבל ממש קיא על מרימי. לא סובל אותו בשיט.
&nbsp

סטילהוק

New member
דניאל ברזילי זו מתמודדת לא מתמודד, אז זה היא ולא הוא

ומסכים איתך לגבי קובי מרימי יקיר ההפקה שהוא לגמרי גימיק מבחינתי, בדיוק כמו שפיטה ושלווה. וזו ממש לא השנה לשלוח גימיק. ולדעתי הקרב הסופי על ייצוג ישראל בתחרות עדיין יהיה בין כתריה למאיה.

alma velama

New member
התאגיד תיכנן 2 תכניות מיוחדות לקראת האירו' בשעת צפיית השיא

במקור דובר על תכנית אחת שתקבע את "הכרטיס האחרון לגמר" של 'הכוכב הבא' ותוכנית נוספת לבחירת השיר שיבצע הנציג הישראלי לאירוויזיון:

"כרטיס אחרון לגמר" תהיה גם היא ריאלטי שירה, שבמסגרת הסכם שהושג בין התאגיד לבין קשת יעניק כרטיס לזמר או זמרת היישר אל גמר "הכוכב הבא". התוכנית תשודר בשעות צפיית השיא בכאן 11 - בין חצי הגמר לבין הגמר של "הכוכב הבא" - ובמסגרתה תתקיים התחרות על המקום שנשמר לכבוד כך מראש בגמר על ייצוג המדינה.
בתוכנית השנייה שתשודר בשעות שיא הצפייה ייבחר השיר הישראלי לאירוויזיון במסגרת פורמט שיפותח עבור כאן 11. במסגרת התוכנית ייחשף לצד זהות השיר הזוכה גם הקליפ שיפיקו לטובתו."

מכל ההבטחות האלה ככל הנראה רק הצגת הקליפ תיעשה במסגרת 'כאן11'.
'טדי' בחיים לא תארגן משדר קדם. גם משדר ה'כאילו-קדם' מ-2016 היה משדר הדחה טיפוסי עם שיר אחד בשני עיבודים שונים בכאילו-גמר שזאת האם-אמא-של-כל-קומבינות ה'כוכב הבא' עד הלום. לאור ההיסטוריה של 'טדי', מה שמעניין אותה זה לעשות הפרדה מוחלטת בין הזוכה ב'כוכב הבא' לבין הליך בחירת השיר לאחר מכן בשיתוף 3 נציגים מטעם התאגיד. בשום מקום לא פורסם עדיין קול קורא להגשת שירים. זה צפוי לקרות שבועיים אחרי סיום 'הכוכב הבא'.

וזה בדיוק הפער בין ההצהרות למעשים (בעיקר בסעיפים 5 ו-6) בעמ' 3-5 במסמך שפרסם התאגיד לפני למעלה מחצי שנה.
https://kanweb.blob.core.windows.net/download/files/מסמכי קול קורא_3.pdf

nice to meet

New member
אם המידע הוא מהקהל שנכח באולם

אז איך אתה לא בטוח לגבי קובי מרירי (בחור מריר, מה נעשה)

alma velama

New member
עכשיו זה כבר סוד גלוי, אז אין מה להסתיר:

קובי מרימי יבצע במוצ"ש גירסת רמיקס ל'פואגו' של אלני ועל זה הוא 'יודח' לעת עתה עד שיוחזר באמצעות 'גלגל הצלה' או קומבינה אחרת.

babyface19

New member
כמו שאמרתי לאחר תום רבע גמר צולם משדר "גלגל הצלה"

חברים שלי שהיו אתמול בצילומי חצי הגמר הבינו את זה אתמול שהיה משדר כזה של "גלגל הצלה" שצולם לאחר תום רבע הגמר, כי אנשים מטעם ההפקה שהיו באולפן ועשו סדר בישיבת הקהל סיפרו להם את זה, כשהיתה הפסקת שירותים.

סטילהוק

New member
לא הבנתי, ממתי גלגל הצלה זה לא בלייב?

מי אמור להצביע להם ולהציל אותם? הג'וקים בפינות? לא הצופים?

babyface19

New member
לכאורה השופטים והקהל באולפן במהלך צילום המשדר, אבל.....

כפי שידוע במקרים הכל בידיה של טמירה ירדני וחבורתה.
משדר זה צולם לפני מספר ימים עוד לפני חצי הגמר.
&nbsp
שוב, כמו שאמרתי בעבר : האייטם היחיד שיהיה בלייב ובו הצופים מהבית יצביעו זה רק אירוע הגמר ב-12/2.

אם ככה קובי הפייבוריט שלי יעוף

הגלגל הצלה הזה זה סתם לייצר עוד מתח ולמשוך זמן והקרב הסופי יהיה בין כיתריה למאיה הבלתי נסבלת לטעמי ומאיה תיקח.
אני לא חושבת שמאיה זמרת מפורסמת וותיקה היתה מוכנה להשתתף בתכנית ולהשפיל את עצמה מול זמרים צעירים מוכשרים ממנה אם לא היתה יודעת שהניצחון מובטח לה.
באסה אבל מפרק לפרק הבנתי שהכל מבוים ומכור.

למעלה