אחרי שדיברו על קולדפליי ואלטון ג'ון עוד שמועה, מדונה

טוב זאת הרי עונת "זכיית הדאבל"

אז מי שלא ייכלל במופעי התחרות השנה, יוכל לחכות ולהופיע באירוויזיון 2020 בירושלים

בלואנגל

New member
לזכותם יאמר - יפה שהם שואפים גבוה.

בעבר הרחוק יותר נזרקה גם מילה על מתיסיהו.
שיהיה לכאן בהצלחה, יהיה ממש מגניב להביא אמן בינלאומי לערב הגמר.

ואז אומרים שאין די כסף להפקה..

ומתיסיהו לא שווה ערך לשמות האחרים שהוזכרו. יהיה חבל אם יגיעו רק למופע אורח קצרצר ולא להופעה מלאה או באולם התחרות או לפחות בפארק צ'רלס קלור למשל עם הבמה הגדולה שתוקם שם וזאת כדי לא להקים במה מאפס בפארק הירקון. בכל אופן אלו זמרי אצטדיונים. מילא אם התחרות היתה מתקיימת בטדי/בלומפילד/סמי עופר. אבל הופעה בבמה הקטנה באולם הקטן יחסית קצת מגבילה את אפקט ההופעה מבחינת רקדני ליווי וכולי.

אם היא לא תעלה בארץ גם מופע מלא למעריצים, מה הטעם להביא אותה

בשביל שידור טלוויזיוני לחו"ל? תכלס דיווחו שרק כ4000 ישראליים יוכלו לקנות כרטיסים למופע באולם. זה החיסרון על כך שויתרו על אירוויזיון היסטורי ענק בסמי עופר או טדי. הופעה כמו של מדונה היתה מתאימה יותר לאירוויזיון כמו שהיה בדיסלדורף למשל באצטדיון הכדורגל.
&nbsp
ואיכשהו אני מניח שמדינות אחרות לא היו מתאמצות כל כך. לא נראה לי שאם האירוויזיון היה בלונדון שהיו מביאים בו את אלטון ג'ון. רק ישראל קופצת מעל הפופיק.

Rori90

New member
מה זה משנה העיקר שתופיע פה, לא רואה מה הבעיה

אפקט ההופעה? האירוויזיון הוא הוכחה טובה מאוד שגם הופעה בלי פירוטכניקה מטורפת יכולה להיות סוחפת ובלתי נשכחת

בלואנגל

New member
זה דווקא יכול לשחק לטובה

נציג כאן א': "אין לנו מספיק כסף למדונה, חייבים לוותר על משהו כדי שנוכל לשלם לה!"
נציג כאן ב': "איפה אפשר לחסוך... אה! לא צריך שני מגישים בגרין רום, אפשר לוותר על אסי עזר!"
נציג כאן א': "רעיון מצויין! גם ככה כולם לא סובלים אותו!"
&nbsp

dosfer

New member
אם כבר אז גם את ארז טל, לוסי איוב...

מיותרים
בר רפאלי אין בעיה אבל לפחות שיהיה מישהו נורמלי לידה ולא מבוגר

dosfer

New member
אני בשוק, אם זה יקרה אני מתעלףףףף

או היא או בריטני וזה הולך להיות האירוויזיון הכי זכור בתולדות התחרות

Uri04

New member
מדונה פאסהההה

והיא כבר לא ממש רלוונטית יותר. אבל סחתיין על התעוזה. כנראה צריך לפוצץ את התקציב על משהו.

הלוואייייייייייייי

שמדונה תהיה

הגיוני שקראתי שיש מצב שגם בריטני ?

איך היא קשורה לארווזיון

GM1988

Well-known member
לא איכפת לי איך יעשו את זה, שתופיע כאן וזהו

למעלה