לגבי הנציג של סן-טרללינו,זה כבר לא שמועות,בובת קן הוא הנציג

mati020202

New member
לגבי הנציג של סן-טרללינו,זה כבר לא שמועות,בובת קן הוא הנציג

כך לפחות ניתן להבין מדף הפייסבוק שלו שהעלה לפני כמה דקות
Rodrigo Alves World - Dreams do come true !! With hard work, dedication, respect to one another and love we all cab achieve our dreams ! #eurovision #rodrigoalves | פייסבוק

https://www.dailymail.co.uk/tvshowb...rsian-doll-factory-clinic-face-reduction.html

רק שתי מילים-לכו לעזאזל.
הרי היו מדינות קטנות שהשתתפו בתחרות ואף זכו כמו מונקו ולוקסמבורג,מעצם היותן מדינות קטנות לא היו להם זמרים מקומים והן לרוב ייבאו זמרים ממדינות אחרות שייצגו אותן בעיקר מצרפת,מדינות אלו אמנם פרשו מהתחרות אך לפחות הבחירות שלהן לכל אורך התקופה לא היו מביכות כמו סן-טרללינו.

babyface19

New member
אני מתנצל בפניכם, אבל די כבר!!!

זה מה שאני אצטרך מסן מרינו כשאני אהיה ב"אקספו ת"א"???
בושה וחרפה לכם, כמו שלא ברא השטן.
שאני אבין, בכל הפיסה הקטנה במדינה הזאת אין זמר/ת הרכב שמחדשים ומרעננים?
בושה לכם סן מרינו - בחירה מביכה. מזל שאולי (וגם זה אני לא בטוח, אולי זה עוד יבלוט רק בגלל המראה, ולא בטוח בגלל השיר) אצטרך לראות את זה רק בסמי.
מילא, בילאל לפחות מישהו עם סיפור אישי ושיר, שיתכן ואראה אותו בגמר כאן.
&nbsp
אל תבינו אותי לא נכון, אני מכבד כל מגדר באשר הוא, אבל די - זה חוזר עצמו כל העניין הזה.
ולנטינה, בבקשה תחזרי אלינו לת"א.

dosfer

New member
טוב זה כתם ענק לאירוויזיון בישראל

היה כבר עדיף את וולנטינה אבל את זה בטח יזכרו להמון זמן
&nbsp
מדינה אומללה אני לא מבין למה הם משתתפים בכלל

Rori90

New member
שום כתם, כל שנה יש מדינה שמביכה את עצמה בשידור חי

מול מאות מיליוני צופים, זה לא משהו שיהיה ייחודי לאירוויזיון בישראל. להזכיר שאירלנד שלחה תרנגול הודו מזמר בבלגרד 2008 ושסן מרינו שלחה שנה שעברה רובוטים מרקדים שנראו כמו רובוטי צעצוע שנקנו במכירת חיסול של סניף סגור של טויזאראס

alma velama

New member
הברזילאי סגר את חשבון האינסטגרם שלו. טרמפיסט של יצר פרסום.

מוכנה להמר שזה תרגיל ביחסי ציבור ולא יותר. יכול להיות שהוא הוזמן לסן מרינו לערב חשיפת השיר שלה ותו לא.

alma velama

New member
תיקון: מחק את ההודעה. לא סגר את החשבון. נמצא כעת באירן

או ששהה שם לא מזמן לצרכי שיפוץ אף, השתלות בוטוקס וחומרי מילוי לפנים.
איראן מובילה בעולם בתחום ניתוחי אף. כסף של גייז ללא מודעות עצמית מתקבל בנפש חפצה (וגם של כוכבי וכוכבות פורנו).
https://www.yediot.co.il/articles/0,7340,L-4836093,00.html

dosfer

New member
צחקתי בקול

אם היה אפשר לתת לייק לתגובה הייתי נותן

למעלה