עומר אדם בדרך לאירווזיון וגם חבר להקת וואן דיירקשן

Yalush2

New member
עומר אדם בדרך לאירווזיון וגם חבר להקת וואן דיירקשן

שמועות חזקות על כך שעומר אדם צפוי להופיע בחלק האומנותי של האירווזיון.

וגם חבר להקת וואן דיירקשן ניל הורן צפוי לייצג את אירלנד לפי השמועות כך מדווחים בשש עם עודד בן עמי ומאקו

https://www.mako.co.il/music-news/l...61006.htm?sCh=3d385dd2dd5d4110&pId=1898243326

בלואנגל

New member
יופי, עושים ערב שכונה

מה עובר לאדיוטים ב'כאן' שהם חושבים שעומר אדם יעניין מישהו באירופה?
האמת שאני מתקשה להבין את ההיסטריה סביבו כאן בארץ.
היכולות הוקאליות שלו בינוניות ומטה, ושירים 'מקפיצים' כולם יכולים לשיר.
מה הצעד הבא? להביא איזה יוטובר דביל שמדליק ילדות בנות 13? אולי דודו פארוק?
&nbsp

Yalush2

New member
הערב בחדשות ערוצי 12 ו13 כתבה על ההיערכות לאירווזיון 2019

בהשראת הטרנד התיירותי החם בעולם.
מישהו שם משווה את ״עיר האוהלים״ ל״סנטרל פארק״ ולקיו גארדנס

dosfer

New member
איזה עלובים, חבורה של חארות, תמיד לעשות בושות

אם זה נכון אני אתפלל שישראל לא תזכה יותר לעולם ושלא נעלה לגמר בחיים ושנהיה סן מרינו 2 אמן!!!!

PonyClub

New member
העולב כולו שלך, דרמה קווין

אפשר להתערב שהפורטוגלים לא דיברו ככה על האומנים שלהם שפתחו את המופע וגם הופיעו בהפסקה לפני ההצבעה.
אז זהו, שזה אירוויזיון ישראלי בישראל, אז יופיעו בו אמנים ישראלים.
ממומן ע"י משלם המיסים הישראלי, גם זה שצופה בעומר אדם.
מי שלא טוב לו - שייצא להפסקת פיפי אחת ארוכה.

dosfer

New member
"ממומן ע"י משלם המיסים הישראלי" בואנה אתה חצוף

מה אתה אומר כאילו שאני לא משלם?? מי אתה שתקבע אם זה מה שקהל משלם המיסים רוצה לראות באירוויזיון?? עשית סקר? אתה מכיר את כל אזרחי המדינה?
&nbsp
בכלל.... לא יכולתי שלא לחוש את הזלזול בתגובה שלך וכדאי שתרגיע ואל תגיד לי "העולב הוא כולו שלך" כי אני יכול לקבור אותך בעקיצות אני פשוט לא משתמש בהן בדיונים עם אנשים שאני לא מכיר.. אבל אני לגמרי אשמח להשתמש בהן אם מישהו שאני לא מכיר יבוא ויעקוץ אותי בעוד אני לא התחלתי איתו את המריבה ודיברתי על מפורסמים
&nbsp
לנושא:
&nbsp
יש הבדל בין אמנים כאלה לבין אמנים בינלאומיים, הרמת אנגלית של עומר אדם שואפת לאפס והמבטא עוד יותר.. אנחנו לא רוצים לעשות מעצמנו צחוק ובטח לא לשיר שירים בעברית שאף אחד לא מכיר.. אם כבר בפורטוגל ובאוקראינה וברוב המדינות כל ההופעות היו בשפה האנגלית חוץ מהשיר של הפורטוגלי אבל הוא פאקינג הזוכה
&nbsp
בנוסף לזה "עולה לי עולה לי עולה ולא יורד לי" זה ממש לא שיר שהייתי רוצה שישמעו 200 מיליון צופים ובטח שלא שירי הדיכאון שלו... שיעשו טובה במקום שיעלו זמרים בהפסקות שיעשו קטעים אומנותיים של קסמים.. "תעזו לחלום" לא???1!??!, או של סרט מיוחד הכולל ראיון עם השחקנים ולראות מה עבר עליהם בשבוע לפני האירוויזיון...
&nbsp
לא חייב בכלל שירים או הופעות חיות בתור מופעי ביניים בתחרות, הגיע הזמן לשנות פאזה.. שיתקדמו כבר, למה הם דוחפים שירים לכל מקום ועוד שירים של עומר אדם להראות עד כמה תת רמה הם יכולים להיות.. אני לא רוצה שנקח דוגמא מהמדינות העלובות שעשו אירוויזיונים מפדחים וזוועתיים, אני רוצה לראות אירוויזיון שיוציא לאירופאים את העיניים ולא אני לא רוצה שזו תהיה במה לקידום אמנים ישראלים.. ממש לא..

PonyClub

New member
אתה מקלל, מטיל רפש ואח"כ נעלב כשנוהגים בך באותה צורה.

תתבגר.
ואני לא מתכוון לפתוח פה דיון פרסונלי.

dosfer

New member
נעלב אני ממש לא, ממי אני אעלב? ממשתמש בפורום??

כאילו דיי מספיק, רד רד מהעץ.. אני לא מכיר אותך, אתה לא מכיר אותי אז אין לי מה לריב איתך. אתה אמיתי?

לגבי התגובה שלך אני דיברתי על ההתנהלות שלהם של אנשים מפורסמים ולא משתמשים מהפורום. תאמין לי שאם אני רוצה אני יכול להתנסח בצורה מאוד גבוהה אבל גם עוקצנית ומתוחכמת לא פחות ממך ואפילו יותר. אתה יכול לדבר אל כל המפורסמים או למשתמשים אחרים ככה אבל לא כלפיי.

ובזה נגמר הדיון, אני מקווה שהבנו את הדברים. אני לא רוצה לראות מילה אחת זלזול או אפילו רמז לזה לא "תתבגר" ולא "העולב הוא כולו שלך", כמו שאני לא מתבטא כך כלפייך ולגבי שאר חברי הפורום. אני מתבטא כך למפורסמים או למי שקשור לאירוויזיון וזה לגיטימי כי על זה נושא הפורום זה לא פורום עליי.

בלואנגל

New member

"אני רוצה לראות אירוויזיון שיוציא לאירופאים את העיניים" =
אחרי עומר אדם הם יעקרו את העיניים שלהם בעצמם.
&nbsp

הזמר הכי טוב במדינה

אמן אינטרוול מרים עם עומר, משה פרץ, נועה קירל ואלני בהפקה של אריסה

DeLux5577

New member
מה אתם מתלוננים?

יגיע להרים את הקהל עם "יא חביבי תל אביב" ואולי עוד שיר וזהו (גולדן בוי?)
לדעתי בחירה מעולה.

בלואנגל

New member
אתה מפיק מופע בינלאומי, לא מופע קריוקי לערסים

וכמופע בינלאומי, אתה אמור לכוון את עצמך למשהו שיקלע לטעם בינלאומי.
יש הרבה דברים ישראלים שיקלעו לטעם הבינלאומי, אבל עומר אדם הוא לא אחד מהם.
אגב, אותו עומר אדם סירב להשתתף בפסטיגל אם תהיינה הופעות בשבת, ולכן הנהלת הפסטיגל החליטה לבטל את ההופעות בשבת.
לאירוויזיון הוא לא יוכל להציב תנאי כזה.
&nbsp

למעלה