Destination Eurovision 2019 - הדה בסט!

dosfer

New member
Destination Eurovision 2019 - הדה בסט!

וואי איזו תחרות קשה, מבין כל השירים המתמודדים בלט שיר אחד, אם יבחרו בו אני רואה את צרפת ממוקמת בטופ 10. אחלה שיר! כל השאר ממש פרווה..
זה נהדר והייתי מוסיף את זה לפלייליסט אבל הצרפתית לא באה לי בטוב, בכללי זה שיר מעולה, הלחן מעולה.. אני רואה את זה מצליח! במיוחד על במה כמו במת 2019..
וואי הבמה השנה תעזור להמון שירים להתבלט!

alma velama

New member
כן, אין 'קוף'. 'קה', 'קה', קה'! אין 'קוף'! יש 'כף', אין קוף.

אחרי לילה של שכרון חושים שניהם יצטרכו להתפכח. יכול להיות שמהר מאד הם יתפכחו ממוסד הנישואים, אבל בינתיים הם הזוג המדובר באירופה פה-פה-פה!

tajci

New member
שיר מושלם

הלוואי שיזכה וידפוק שואו בלתי נשכח כמו בקליפים המרהיבים שלו...
שילוב של אומן מרתק, אג'נדה, קול מעולה, שואו מלוטש - מזכיר לכם מישהי?!
מת לשמוע את כל השיר

dosfer

New member
הלוואי, אם הוא ייבחר אני אהיה הכי שמח שיש

וגם אם מיחאי מרומניה ייבחר ואז באמת עונת האירוויזיון תתחיל
&nbsp
עם 3 שירים מעולים, שלו, של מיחאי ובטח גם השיר של קפריסין מעולהה
&nbsp
אם 2 אלו ישלחו לאירוויזיון אני חושב שזה יהיה האירוויזיון הכי טוב EVER!!! ועוד בישראל..

alma velama

New member
בילאל - ROI בגירסתו המלאה

בדרך המלך של קונצ'יטה...וכל זה בפחות מ-4 שנים.

צוות Kuss

New member
לא הצלחתי להאזין עד הסוף

הטקסט כזה צ'יזי והשיר עצמו נוראי. זה שהוא אנדרוגוניסט (או איך שלא כותבים את זה) זה לא מספיק. צריך גם שיר חזק - כמו רום אתרוממה כעוף החול למשל - שהיה שיר פשוט מצוין וברמה מאוד גבוהה.

alma velama

New member
לפי כמות הצפיות ביוטיוב, בילאל ממריא אלעל

ומועכב בכניסה לנתב"ג בגלל טעות בזיהוי המיני (או סתם משום שהוא מדרום דרום צרפת במקור ואז אוטומטית נכנס לסיווג בטחוני מחמיר).
בכל אופן, שירים על העצמה וצמיחה אישית בגוף ראשון ובסגנון I AM WHAT I AM תמיד יצליחו לא רע אם המבצע מחזיק את השיר ועושה אותו שלו. הכל יקום וייפול על הלייב, ובכל מקרה 'גברת אדון' מעורבים בהפקה או בעיבוד של השיר ויש לזה משקל לא מבוטל. מסכימה שהטקסט עתיר קלישאות, אבל הבחירה באנגלו-פרנקית היא נכונה ומאד מנגישה אותו לקהל רחב.

למעלה