2019
שנת האירוויזיון בישראל כאן

E u r o b o y

New member
2019
שנת האירוויזיון בישראל כאן

שתהיה לכולנו שנת אירוויזיון מדהימה ובלתי נשכחת. תל אביב 2019, אנחנו באים

tapuzzo

New member
1979 - 1999 - 2019. לפי זה: רק בעוד 20 שנה?

העולם יחגוג ב-2039 בדיוק מאה שנה למלחמת העולם השנייה.
ואין מועד מרגש מזה לחזור ולארח בישראל את התחרות.
אז תהנו מאירוויזיון 2019, על פי כל כללי הטקס הזכייה הבאה כנראה תגיע בעוד שני עשורים.
עם מי נזכה ואיזו מוזיקה תהיה ב-2038?
אחרי דנה אינטרנשיונל? ונטע ברזילי? מה נשלח בדיוק בעוד עשרים שנה?
האם עדיין יהיו אז רכבים אישיים? מגישים וזמרים אנושיים או יצורי כלאיים?
האם עדיין יצפו בתחרות בעיקר בטלויזיה ובמחשבים?

babyface19

New member
תמיד קיימת האפשרות של REPEAT בדיוק כמו לפני 40 שנה חחח

ישראל, ספרד, לוקסמבורג ואירלנד. אנחנו בחברה טובה של מדינות שעשו את זה.
חבל שלוקסמבורג כבר לא אתנו.

dosfer

New member
עם המשעממים שכרגע ב"כוכב הבא" אני לא רואה את זה קורה

לא כתוב עליהם "ווינרים" סורי

babyface19

New member
שאני אבין, אתה שמעת כבר את השיר שלנו לתחרות בת"א?

הוא הודלף לך ע"י צוות הכותבים, או שהגשת שיר לוועדה ואתה טוען שהוא לא מתאים בכלל לכל אלה שעברו את האודישנים?

סליחה, אבל כשנטע נבחרה כנציגה ללא חשיפת TOY היה כתוב עליה WINNER בטוח בליסבון?
חלאס עם הקטנוניות הזאת.

כמובן שצחקתי בהודעה מעל לגבי REPEAT ,אבל עד שלא שומעים את השיר בהתאמה לנציג כולל הופעה קשה לגבש דיעה, כך למדתי בחיים שלי בתחרות הזאת.

בכללי אני צנוע, כמובן שאהיה מרוצה מטופ 10 בגמר , אבל שוב זה תלוי באומן, בשיר ובהופעה. אם השיר גרוע כולל הופעה ,אז מגיע לנו בוטום בגמר.

בקיצור, אל תקדים את המאוחר - נמתין, ואז נגבש דיעה לגבינו ביחס לאחרים שיגיעו כאן לת"א.

dosfer

New member
קודם כל זה שונה

משנטע הגיעה לתוכנית היא הביאה משהו שונה ומרענן, היה לה קול, היה לה גימיק והיה לה את הלופר, היה לה את כל החבילה כמו שאומרים.

טוי רק עזר למוזרות ולשוני שלה להתבטא באופן קליל וכיפי ואנחנו רואים מה הייתה התוצאה..

כבר שלחנו דיוות ולא הצלחנו לנצח, שלחנו כבר שירים מזרחיים ולא הצלחנו.. בתחרות כזאת צריך להביא משהו אחר, משהו מרענן.. ולפי מה שראיתי המתמודדים השנה פשוט משעממים ועוד מהמרים על מאיה בוסקילה המביכה הזאת שמנסה בכל הכוח להחיות את הקריירה המדשדשת שלה.. דיי הזמן שלה עבר..

ב3 השנים שקדמו לניצחון לא סבלתי את הכוכב הבא כי הם פשוט שלחו נציגים לא מעניינים ובטח שלא כדי לנצח.. דווקא בניסיון הרביעי הם למדו שהעיניין כאן הוא חידוש מרענן וכישרון לא קונבציונלי וזה מה שהם עשו.. קידמו את המתמודדת הכי מיוחדת שהם יכלו לחשוב עליה וניצחנו בגלל זה.. אבל השנה הם חוזרים לאותן בחירות הזויות אולי הם לא רוצים עוד ניצחון

babyface19

New member
שמע ,ברור שחשוב שיהיה חידוש מרענן....

ועדיין עד שלא שומעים /רואים את כל החבילה כולל שיר והופעה עדיין אי אפשר לגבש דיעה.
אני זוכר שבסוף גמר ה"כוכב הבא" משנה שעברה אמרתי לאחותי לגבי נטע: "זה יכול ללכת לשני כיוונים: מקום גבוה בתחרות (טופ 5 בגמר) או נפילה חזקה בסמי. אין משהו באמצע. עדיף להמתין לתוצר הסופי".
&nbsp
לגבי השנה, אני ממש לא רוצה שמאיה תיבחר. אני סולד מקובי ,אבל נותן לו הזדמנות לתוצר הסופי של שיר והופעה, במידה ויגיע לגמר "הכוכב" וינצח בו. לגבי שפיטה, קשה לי להתחבר, אבל היא יכולה לבוא ביציאה מאוד מרעננת.
אני יותר מחובר לכתריה, ואני מודה שאני מאוד רוצה שהיא תיבחר, אבל יחד עם זאת אני אמתין בסבלנות ליצירה שילבישו עליה, במידה ותיבחר, ואז אגבש דיעה בתקווה לא להתאכזב.
אגב, אם היא תיבחר זה יהיה בדיוק לפני 20 שנה ,כשאז חצי מהרכב רביעיית "עדן" היה מאותה קהילה של כתריה, כמו שאומר השיר:" איך שגלגל מסתובב לו"

lidia80

New member
אולי הפורמט השתנה עד אז...

והארוויזיון יצא מהקיבעון
אולי יתאפשר לשיר יותר מ3 דקות
או יתאפשר לסמפל שירים שכבר היו למשל ראפ חדש עם פיזמון של Nocturne

למעלה